Mogo to instytucja pozabankowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek na samochód i pod zastaw auta. W ramach oferty można wnioskować o pożyczkę w wysokości od 2500 do 45 000 zł. Na jej spłatę będziemy mieć maksymalnie 48 miesięcy.

Mogo należy do grupy Mogo Finance. Działa już na terenie pięciu krajów. Główną zaletą współpracy z firmą są przejrzyste warunki pożyczania i jasne zasady spłaty pożyczki. Mogo udziela pożyczek pod zastaw lub na zakup samochodu używanego i nie stawia ograniczeń wiekowych ani wymogów względem marki. Atrakcyjna propozycja zachęca klientów do skorzystania prostej oferty finansowania.

Mogo - nawet 45 000 zł na 48 miesięcy!

Mogo – nawet 45 000 zł w jednej pożyczce

Klienci cenią Mogo za proste i atrakcyjne warunki pożyczek na samochód i pod zastaw auta. Maksymalny zastrzyk gotówki wynosi nawet 45 000 zł w jednej pożyczce. Czy każdy może otrzymać taką kwotę? Wszystko zależy od wyniku badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego klienta. Znaczenie ma również wartość rynkowa auta, które oddajemy pod zastaw. Mogo finansuje do 85% wartości pojazdu. Jeśli samochód wycenia się na 10 000 zł, klient nie może pożyczyć więcej niż 8500 zł.

Złożenie wniosku nic nie kosztuje. Dlatego wypełnij formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy i przekonaj się, jaką propozycję ma dla ciebie firma pożyczkowa.

Mogo – pożyczki pod zastaw i na zakup samochodu

Mogo oferuje dwa rodzaje pożyczek:

 • pożyczki pod zastaw,
 • pożyczki na zakup samochodu.

Każda z ofert pozwala złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę o 2500 do 45 000 zł. Pożyczki na zakup samochodu wymagają wkładu własnego. W obu przypadkach zabezpieczeniem długu jest auto pożyczkobiorcy. Wraz z umową pożyczki otrzymujemy również umowę przewłaszczenia, pozwalającą wpisać firmę Mogo w dowodzie rejestracyjnym oraz w karcie pojazdu. Niezbędnych formalności dokonujemy w wydziale komunikacji.
Pożyczka pod przewłaszczenie pozwala klientowi użytkować auto przez cały okres spłaty długu. Kiedy ponownie można być jedynym właścicielem pojazdu? W ciągu 7 dni od uregulowania pożyczki, Mogo wygeneruje pełnomocnictwo niezbędne do wykreślenia firmy z dokumentów samochodu i na powrót będziemy jego jedynym posiadaczem.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Mogo – warunki udzielenia pożyczki pod zastaw i na zakup samochodu

Warunki postawione przez Mogo są jasne i czytelne.

Możesz wnioskować o pożyczkę, jeżeli:

 • masz ukończone 21 lat,
 • jesteś jedynym właścicielem auta, które ma stanowić zastaw pożyczki. Nie ma wymogów względem wieku czy marki pojazdu,
 • posiadasz polskie obywatelstwo,
 • masz dowód osobisty i rachunek bankowy.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, pożyczka online na samochód lub pod zastaw może być twoja. Pożyczkodawca zobowiązuje się wypłacić pieniądze w ciągu jednego dnia od zatwierdzenia aplikacji klienta. Niestety, nie daje stuprocentowej gwarancji na jej zaakceptowanie. Ostateczna decyzja jest zależna od zdolności kredytowej wnioskującego. Firma działa zgodnie z prawem, dlatego bierze pod uwagę wszystkie czynniki, nie tylko wymogi formalne.

Mogo – proces ubiegania się o pożyczkę

W jaki sposób ubiegać się o pożyczkę w Mogo? Prosty proces aplikowania zachęca do składania wniosku.

Etapy pożyczania w Mogo:

 1. wycena auta,
 2. wybór kwoty pożyczki i okresu kredytowania,
 3. wypełnienie formularza aplikacyjnego,
 4. oczekiwanie na pieniądze.

Pierwszym krokiem jest wycena auta. Musimy wpisać numer VIN samochodu, który znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym w rubryce E, podać swój numer telefonu i adres e-mail. Firma wycenia auto na podstawie średniej ceny takich samych pojazdów w Polsce oraz w Europie. Dopuszcza jedynie zdolne do ruchu drogowego samochody, które posiadają ważne badanie techniczne. Następnie standardowo wybieramy kwotę pożyczki okres okres kredytowania, w jakim zamierzamy ją spłacić. Kwota pożyczki może wynosić od 2500 do 45 000 zł, a okres kredytowania – od 6 do 48 miesięcy. Kolejnym etapem jest uzupełnienie wniosku. Formularz online nie jest jedyną opcją. Można również:

 • zadzwonić do doradcy pod numer telefonu: +48 22 307 45 55,
 • napisać wiadomość e-mail na adres: info@mogo.pl,
 • udać się do jednego z oddziałów firmy Mogo i tam aplikować o pożyczkę.

Pożyczkodawca sugeruje składanie wniosków przez stronę internetową. Dzięki temu może już na wstępie ustosunkować się do naszej aplikacji i udzielić odpowiedzi w ciągu 15 minut. Wypełnienie danych nie zajmuje więcej niż kilka minut. Należy podać imię, nazwisko, wysokość i źródło dochodów. To dla pożyczkodawcy niezbędne informacje. Musi dokonać oceny ryzyka kredytowego, aby sprawdzić, czy będziemy w stanie spłacić dług. W tym celu może też poprosić o wyciąg z banku albo o oświadczenie o wysokości zarobków. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, Mogo z miejsca wysyła pieniądze na podane przez nas konto bankowe. Środki finansowe powinny pojawić się na naszym rachunku tego samego dnia, ale pożyczkodawca nie ma żadnego wpływu na szybkość przelewu.

Wypełnij formularz

Mogo – spłata pożyczki pod zastaw i na zakup samochodu

Spłata pożyczki jest najważniejszym zadaniem pożyczkobiorcy. Brak uregulowania długu w przypadku Mogo skutkuje nie tylko typowymi konsekwencjami nieterminowych płatności. Dodatkowo, pożyczkodawca ma prawo przejąć pojazd. Jak spłacać pożyczkę? Wraz z umową otrzymujemy szczegółowy harmonogram spłat rat pożyczki, który pozwala szybko zorientować się, jaką kwotę musimy jeszcze zwrócić. Nie musimy się martwić, że przeoczymy dzień płatności. Mogo dba o swoich klientów i przez każdą spłatą przesyła przypomnienie o terminie i kwocie raty. Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę, będziemy otrzymywać takie wiadomości na e-mail oraz SMS. Już przy trzeciej terminowej wpłacie Mogo może nam zaproponować dodatkową pożyczkę!

Mogo daje możliwość wcześniejszego uregulowania pożyczki. Wystarczy złożyć wniosek o przedterminową spłatę, a pożyczkodawca przeliczy ratę końcową. W razie jakichkolwiek pytań, możemy kontaktować się z doradcą firmy.

Jeśli spodziewamy się trudności ze spłatą pożyczki, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z doradcami Mogo. Również, kiedy chcielibyśmy zmienić terminy płatności, musimy nawiązać z nimi kontakt.

Mogo - nawet 45 000 zł na 48 miesięcy!

Mogo – podsumowanie

Mogo - zalety

 • Jasne i przejrzyste zasady współpracy,
 • Szybki proces udzielania pożyczki,
 • Brak ograniczeń wiekowych dla zastawianego samochodu,
 • Możliwość korzystania z pojazdu przez cały okres spłaty pożyczki,
 • Możliwość starania się o dodatkową pożyczkę przy terminowych płatnościach.

Mogo - wady

 • Wymóg wkładu własnego w przypadku pożyczki na samochód,
 • Niska kwota pożyczki w porównaniu do pozostałych firm świadczących takie usługi.

Informacje o Mogo

Nazwa firmy

Mogo Sp. z o.o.

Adres ul. Al. Krakowska 197
02-180 Warszawa
Telefon 22 307 45 55
Adres e-mail info@mogo.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek