LoanMe – do 7 000 zł na raty dla przedsiebiorców

LoanMe osoby prowadzące działalność gospodarczą mają szansę na otrzymanie pożyczki do kwoty 7 000 zł na okres 62 tygodni. W tym przypadku ma się do czynienia ze spłatą ratalną, gdzie każda część. zobowiązania jest regulowana co tydzień. Oczywiście istnieje możliwość nadpłaty lub spłacenia pożyczki przed terminem – bez dodatkowych opłat.
Warto tu także zwrócić uwagę na niskie RRSO na poziomie 7,4 proc.

Co ważne, przy udzielaniu pożyczki na raty dla osób prowadzących działalność gospodarczą LoanMe nie pobiera prowizji. W przypadku finansowania na maksymalną kwotę 7 000 zł całkowita wartość odsetek za 62 tygodnie pożyczki wyniesie jedynie 309,49 zł. Co za tym idzie, ich średnia tygodniowa wysokość to niecałe 5 zł!

Gdy otrzymamy finansowanie od LoanMe, to należy je spłacać poprzez serwis bankowości elektronicznej naszego banku. Trzeba przy tym pamiętać, aby wpłaty były dokonywane na indywidualny numer rachunku bankowego wskazany w umowie pożyczki dla samozatrudnionych. Warto jednocześnie zapamiętać, że należności mogą regulować osoby trzecie – np. znajomi czy rodzina.

Pracujący na umowę B2B mogą odstąpić od umowy pożyczki LoanMe w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy, bez podawania przyczyny.

Loanme dla samozatrudnionych – wymagania

Ta oferta pożyczki na raty od LoanMe jest przeznaczona jedynie dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy ubiegający się o finansowanie muszą we wniosku wykazać, że ona funkcjonuje i została zarejestrowana zgodnie z przepisami. Dlatego też konieczne będzie posiadanie dostępu do wpisu do ewidencji działalności gospodarczej (CEIDG), gdzie znajdziemy dane dotyczące działalności, niezbędne do prawidłowego wypełnienia dokumentów aplikacyjnych. Oprócz tego wystarczy mieć minimum 18 lat, polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie RP. Ważne jest również posiadanie adresu e-mail, aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe. Do wysłania wniosku przyda się dodatkowo dowód osobisty.

Pierwszym krokiem do otrzymania finansowania jest wybranie preferowanych warunków (należy pamiętać o wyborze wariantu dla przedsiębiorcy) i kliknięcie “Weź pożyczkę”. Następnie należy zarejestrować się, aby utworzyć konto. Później wystarczy wypełnić wniosek: podać dane osobowe, dotyczące naszej działalności gospodarczej, dochodów oraz ewentualnych zobowiązań finansowych. Na końcu należy przejść przez weryfikację – LoanMe musi potwierdzić zgodność danych we wniosku ze stanem faktycznym. W przypadku pozytywnej decyzji pozostaje tylko czekać na gotówkę, która pojawi się na koncie zwykle następnego dnia roboczego.

LoanMe pożyczka na B2B – Podsumowanie