Kredytmarket to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla firm. Kwoty, jakie może wynosić takie wsparcie finansowe mieszczą się w przedziale od 10000 do 50000 zł, co jest bardzo atrakcyjną opcją dla posiadaczy własnych działalności gospodarczych. Niewątpliwie jest to oferta, która zainteresuje wielu potencjalnych pożyczkobiorców. Proponowane pieniądze niewątpliwie pozwolą na opłacenie nawet sporych wydatków.

Kredytmarket – firma działająca w obrębie startupu

Należy wspomnieć, że Kredytmarket jest startupem, będącym częścią Polskiej Platformy Kredytowej. Głównym celem podmiotów, które działają w obrębie tej spółki, jest udzielanie wsparcia finansowego działalnościom gospodarczym. Firmy mogą liczyć na kwoty w różnym wymiarze finansowym.

Jak deklarują założyciele Kredytmarket, ich projekt służy temu, aby przedsiębiorcom pomagały osoby, które posiadają już doświadczenie w tej dziedzinie. Wsparcie finansowe udzielane jest z wykorzystaniem dynamicznie rozwijającej się technologii, która pozwala na wzięcie pożyczki szybko i wygodnie. Koszty temu towarzyszące mają być dopasowane do możliwości finansowych firm, które pożyczają. Dzięki temu spłata zobowiązania nie powinna być problematyczna dla rzetelnych klientów. Decyzje o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku podejmowane są w oparciu o profesjonalną i wysokiej jakości weryfikację. Pozwala ona na dokładną analizę sytuacji potencjalnego klienta i ocenę jego realnych możliwości.

Złóż wniosek

Kredytmarket – nawet 50 000 zł na 6 miesięcy dla firm

Propozycja ze strony Kredytmarket może zainteresować sporą grupę klientów. Możliwe jest wnioskowanie o sumę mieszczącą się w przedziale od 10000 do 50000 zł, co niewątpliwie będzie prawdziwym wsparciem dla wielu przedsiębiorców. Co istotne, pieniądze udzielane są na dowolny cel, co daje inwestorom swobodę w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwoju ich biznesu.

Największą zaletą tej oferty jest wygodny i mało skomplikowany proces ubiegania się o pożyczkę dla firm. Pożyczkodawca nie wymaga od nas udostępniania wielu dokumentów. Przeciwnie, możemy aplikować w oparciu o podstawowe dane. Składanie wniosku nie zajmuje dużo czasu i zachodzi całkowicie online, dzięki czemu oczekiwanie na jego rozpatrzenie nie trwa dłużej niż 15 minut. Warto pamiętać o tej ofercie w momencie, gdy zależy nam na szybkim pozyskaniu potrzebnych środków. Wiele zależy tu od naszej sytuacji finansowej, niemniej jednak należy pamiętać o możliwości składania wniosku w ramach tej właśnie oferty.

Kredytmarket – wymagania

Tak samo jak w przypadku innych instytucji pozabankowych, chcąc uzyskać pożyczkę online w Kredytmarket musimy spełniać kilka warunków. Są one nieco inne niż w przypadku klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą swoich firm. Budowanie wzajemnych relacji wymaga od obu stron rzetelności, dlatego zarówno klient jak i pożyczkodawca muszą być wiarygodni. I jedni i drudzy muszą weryfikować informacje, które otrzymują, zanim zdecydują się na podpisanie umowy.

Potencjalny pożyczkobiorca powinien prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, która posiada udokumentowaną 24-miesięczną historię prowadzenia biznesu. Innym warunkiem jest posiadanie konta bankowego w bankowości elektronicznej oraz aktywnego konta na Allegro. Ponadto konieczna jest terminowa spłata zobowiązań. Warto pamiętać o tym, żeby zadbać o swoją historię kredytową zanim będziemy składać naszą aplikację. Kredytmarket sprawdza swoich potencjalnych klientów pod kątem obecności w rejestrach BIG i BIK. To bardzo ważne dla pożyczkodawcy, ponieważ musi mieć pewność, że nawiązuje współpracę z rzetelną osobą, która będzie w stanie oddać całą kwotę wraz z dodatkowymi opłatami.

Weź pożyczkę

Kredytmarket – proces ubiegania się o pożyczkę

Proces ubiegania się o pożyczkę w Kredytmarket nie jest skomplikowany. Przystępujemy do niego za pośrednictwem strony internetowej firmy. Aby go rozpocząć, musimy wybrać interesującą nas sumę i okres spłaty, używając w tym celu udostępnionych na stronie pożyczkodawcy suwaków. Pozwalają one na elastyczne ustawienie tych parametrów, co pozwoli nam przejść dalej. Bardzo ważne jest to, abyśmy wybrali kwotę, której raty będziemy w stanie spłacać zgodnie z harmonogramem, który otrzymamy od pożyczkodawcy.
Następnie powinniśmy wypełnić wniosek, podając w formularzu dane, których wymaga od nas instytucja pozabankowa. Nie jest to skomplikowane i nie powinno zająć nam zbyt dużo czasu. Podajemy dane z wykorzystaniem numeru NIP, dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Nie ma tu żadnych wymagań w kwestii naszej dokumentacji. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na konto, które mamy na Allegro, albo na rachunek bankowy. Pozwoli to na potwierdzenie naszych danych.

Kolejny etap odbywa się już bez naszego udziału. Instytucja pozabankowa analizuje nasza historię kredytową. Później w oparciu o konkretne parametry podejmuje decyzję na temat naszej aplikacji. Jeśli będzie ona pozytywna, pożyczkodawca podpisuje z nami umowę. Gdy już do tego dojdzie, pozostaje nam już tylko czekać na przelanie środków. Wówczas możemy bez problemu wydać pieniądze na potrzebne nam cele, pamiętając o konieczności oddawania kwoty wraz z dodatkowymi opłatami. To bardzo istotne, jeśli zależy nam na stabilnej sytuacji naszej działalności. W przeciwnym razie może ona nie przynosić zysków, na które tak bardzo liczy każdy przedsiębiorca.

Kredytmarket – odpowiedni dobór pożyczki

Taka metoda aplikowania jest bardzo wygodna i nie sprawia przyszłym klientom większych problemów. Warto pamiętać o tym, że powinniśmy decydować się na kwoty, które będziemy w stanie spłacać systematycznie. Ważne jest trzymanie się określonych w umowie terminów. Wtedy nie będziemy musieli liczyć się z dodatkowymi opłatami, które zawsze towarzyszą spóźnieniom.

Przestrzeganie dat zawartych w harmonogramie ma jeszcze jedną zaletę. Jeżeli spłacimy całość w określony terminie, nie ucierpi na tym nasza historia kredytowa. Tym samym nie stracimy możliwości wzięcia kolejnej pożyczki w przyszłości. To z kolei nie utrudni nam dalszego rozwoju.

Wyślij formularz

Kredytmarket – Podsumowanie

Zalety

  • Jasne i przejrzyste warunki pożyczania,
  • Brak zabezpieczeń, zaświadczeń i poręczeń pożyczki,
  • Pożyczka udzielana od pierwszego dnia działalności,
  • Krótki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku,
  • Pożyczanie w wiarygodnej, cenionej instytucji pozabankowej,
  • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem,
  • Możliwość zmiany dnia płatności pożyczki.

Wady

  • Sprawdzanie klienta w rejestrach dłużników
  • Historia prowadzenia firmy – min.  24-miesiące
  • Krótki okres kredytowaniaWejdź na Kredytmarket

Informacje o Kredytmarket

Nazwa firmy

Polska Platforma Kredytowa S.A.

Adres ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Telefon 22 102 15 35
Adres e-mail pomoc@kredytmarket.com
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek