Kredytmarket Nasza ocena 7 /10

Kredytmarket - opinie

5.00 z 5 Na podstawie 4 opinii
(4 opinie o Kredytmarket)

Maksymalna kwota pożyczki: 50000 zł

Kredytmarket to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla firm. Kwoty, jakie może wynosić takie wsparcie finansowe mieszczą się w przedziale od 10000 do 50000 zł, co jest bardzo atrakcyjną opcją dla posiadaczy własnych działalności gospodarczych. Niewątpliwie jest to oferta, która zainteresuje wielu potencjalnych pożyczkobiorców. Proponowane pieniądze niewątpliwie pozwolą na opłacenie nawet sporych wydatków.

Porównaj

Kredytmarket – firma działająca w obrębie startupu

Należy wspomnieć, że Kredytmarket jest startupem, będącym częścią Polskiej Platformy Kredytowej. Głównym celem podmiotów, które działają w obrębie tej spółki, jest udzielanie wsparcia finansowego działalnościom gospodarczym. Firmy mogą liczyć na kwoty w różnym wymiarze finansowym.

Jak deklarują założyciele Kredytmarket, ich projekt służy temu, aby przedsiębiorcom pomagały osoby, które posiadają już doświadczenie w tej dziedzinie. Wsparcie finansowe udzielane jest z wykorzystaniem dynamicznie rozwijającej się technologii, która pozwala na wzięcie pożyczki szybko i wygodnie. Koszty temu towarzyszące mają być dopasowane do możliwości finansowych firm, które pożyczają. Dzięki temu spłata zobowiązania nie powinna być problematyczna dla rzetelnych klientów. Decyzje o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku podejmowane są w oparciu o profesjonalną i wysokiej jakości weryfikację. Pozwala ona na dokładną analizę sytuacji potencjalnego klienta i ocenę jego realnych możliwości.

Złóż wniosek

Kredytmarket – nawet 50 000 zł na 6 miesięcy dla firm

Propozycja ze strony Kredytmarket może zainteresować sporą grupę klientów. Możliwe jest wnioskowanie o sumę mieszczącą się w przedziale od 10000 do 50000 zł, co niewątpliwie będzie prawdziwym wsparciem dla wielu przedsiębiorców. Co istotne, pieniądze udzielane są na dowolny cel, co daje inwestorom swobodę w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwoju ich biznesu.

Największą zaletą tej oferty jest wygodny i mało skomplikowany proces ubiegania się o pożyczkę dla firm. Pożyczkodawca nie wymaga od nas udostępniania wielu dokumentów. Przeciwnie, możemy aplikować w oparciu o podstawowe dane. Składanie wniosku nie zajmuje dużo czasu i zachodzi całkowicie online, dzięki czemu oczekiwanie na jego rozpatrzenie nie trwa dłużej niż 15 minut. Warto pamiętać o tej ofercie w momencie, gdy zależy nam na szybkim pozyskaniu potrzebnych środków. Wiele zależy tu od naszej sytuacji finansowej, niemniej jednak należy pamiętać o możliwości składania wniosku w ramach tej właśnie oferty.

Kredytmarket – wymagania

Tak samo jak w przypadku innych instytucji pozabankowych, chcąc uzyskać pożyczkę online w Kredytmarket musimy spełniać kilka warunków. Są one nieco inne niż w przypadku klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą swoich firm. Budowanie wzajemnych relacji wymaga od obu stron rzetelności, dlatego zarówno klient jak i pożyczkodawca muszą być wiarygodni. I jedni i drudzy muszą weryfikować informacje, które otrzymują, zanim zdecydują się na podpisanie umowy.

Potencjalny pożyczkobiorca powinien prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, która posiada udokumentowaną 24-miesięczną historię prowadzenia biznesu. Innym warunkiem jest posiadanie konta bankowego w bankowości elektronicznej oraz aktywnego konta na Allegro. Ponadto konieczna jest terminowa spłata zobowiązań. Warto pamiętać o tym, żeby zadbać o swoją historię kredytową zanim będziemy składać naszą aplikację. Kredytmarket sprawdza swoich potencjalnych klientów pod kątem obecności w rejestrach BIG i BIK. To bardzo ważne dla pożyczkodawcy, ponieważ musi mieć pewność, że nawiązuje współpracę z rzetelną osobą, która będzie w stanie oddać całą kwotę wraz z dodatkowymi opłatami.

Weź pożyczkę

Kredytmarket – proces ubiegania się o pożyczkę

Proces ubiegania się o pożyczkę w Kredytmarket nie jest skomplikowany. Przystępujemy do niego za pośrednictwem strony internetowej firmy. Aby go rozpocząć, musimy wybrać interesującą nas sumę i okres spłaty, używając w tym celu udostępnionych na stronie pożyczkodawcy suwaków. Pozwalają one na elastyczne ustawienie tych parametrów, co pozwoli nam przejść dalej. Bardzo ważne jest to, abyśmy wybrali kwotę, której raty będziemy w stanie spłacać zgodnie z harmonogramem, który otrzymamy od pożyczkodawcy.
Następnie powinniśmy wypełnić wniosek, podając w formularzu dane, których wymaga od nas instytucja pozabankowa. Nie jest to skomplikowane i nie powinno zająć nam zbyt dużo czasu. Podajemy dane z wykorzystaniem numeru NIP, dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Nie ma tu żadnych wymagań w kwestii naszej dokumentacji. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na konto, które mamy na Allegro, albo na rachunek bankowy. Pozwoli to na potwierdzenie naszych danych.

Kolejny etap odbywa się już bez naszego udziału. Instytucja pozabankowa analizuje nasza historię kredytową. Później w oparciu o konkretne parametry podejmuje decyzję na temat naszej aplikacji. Jeśli będzie ona pozytywna, pożyczkodawca podpisuje z nami umowę. Gdy już do tego dojdzie, pozostaje nam już tylko czekać na przelanie środków. Wówczas możemy bez problemu wydać pieniądze na potrzebne nam cele, pamiętając o konieczności oddawania kwoty wraz z dodatkowymi opłatami. To bardzo istotne, jeśli zależy nam na stabilnej sytuacji naszej działalności. W przeciwnym razie może ona nie przynosić zysków, na które tak bardzo liczy każdy przedsiębiorca.

Kredytmarket – odpowiedni dobór pożyczki

Taka metoda aplikowania jest bardzo wygodna i nie sprawia przyszłym klientom większych problemów. Warto pamiętać o tym, że powinniśmy decydować się na kwoty, które będziemy w stanie spłacać systematycznie. Ważne jest trzymanie się określonych w umowie terminów. Wtedy nie będziemy musieli liczyć się z dodatkowymi opłatami, które zawsze towarzyszą spóźnieniom.

Przestrzeganie dat zawartych w harmonogramie ma jeszcze jedną zaletę. Jeżeli spłacimy całość w określony terminie, nie ucierpi na tym nasza historia kredytowa. Tym samym nie stracimy możliwości wzięcia kolejnej pożyczki w przyszłości. To z kolei nie utrudni nam dalszego rozwoju.

Wyślij formularz

Kredytmarket – Podsumowanie

Zalety

 • Jasne i przejrzyste warunki pożyczania,
 • Brak zabezpieczeń, zaświadczeń i poręczeń pożyczki,
 • Pożyczka udzielana od pierwszego dnia działalności,
 • Krótki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku,
 • Pożyczanie w wiarygodnej, cenionej instytucji pozabankowej,
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem,
 • Możliwość zmiany dnia płatności pożyczki.

Wady

 • Sprawdzanie klienta w rejestrach dłużników
 • Historia prowadzenia firmy – min.  24-miesiące
 • Krótki okres kredytowania


Polska Platforma Kredytowa S.A.

Bonifraterska 17
Warszawa, mazowieckie 00-203
Polska
Telefon: +48 221021535
Email: pomoc@kredytmarket.com

Wejdź na Kredytmarket


 

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

50 000 zł

Okres spłaty

od 3 do 6 miesięcy

Bazy, z których korzysta firma

BIG, BIK

Opinie klientów o Kredytmarket

Rated 5.00 out of 5 stars
4 opinie
4 gwiazdki 0 0 %
3 gwiazdki 0 0 %
2 gwiazdki 0 0 %
1 gwiazdka 0 0 %

Dodaj opinię o Kredytmarket

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Ja wzięłam kredyt dla mojej firmy w Kredyt Market i to był dobry wybór. Bez zbędnych formalności, stania w kolejkach - wszystko przez internet. I mozna dostać nawet do 50 tys! Super, polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Fajna oferta, szczególnie dla niewielkich firm. Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Do plusów dodałbym jeszcze to, że cały kredyt można załatwić online. Z doświadczenia z tą pożyczką, mogę powiedzieć, że to uczciwa firma. Pieniądze praktycznie od razu trafiają na konto, wszystko działa tak, jak powinno :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Miałem przyjemność korzystania z usług KredytMarketu i byłem bardzo zadowolony. Potrzebowałem nagłego przypływu finansowego, spłata pożyczki bez problemów.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.76 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.59 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł