Gotówka Natychmiast to marka pożyczek ratalnych bez BIK, stworzona przez Aasa kredyt, skandynawską firmę działającą już od 2012 roku na rynku pozabankowym i posiadającą w swojej ofercie inne submarki, takie jak Ratka.pl. Strona Gotówki Natychmiast uderza prostotą i przejrzystością, w zasadzie mamy na niej tylko suwak pokazujący możliwe do wzięcia kwoty oraz liczbę miesięcznych rat, na jakie możemy rozłożyć pożyczkę. Pod suwakiem znajdują się informacje na temat RRSO i właściciela portalu.

Weź pożyczkę

Gotówka Natychmiast – przejrzysta oferta

Nie tylko strona, ale i oferta jest bardzo przejrzysta. Gotówka Natychmiast oferuje tylko 3 sumy , które możemy pożyczyć: 1000, 1500, 2000 i aż 3400 zł. Po wybraniu kwoty, możemy się zdecydować na jeden z trzech okresów, na który rozłożymy spłatę w czasie: pożyczka bez BIK może być spłacona w ciągu 6, 12, 18 bądź 24 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki online równe jest 9% w skali roku, nie jest to jednak jedyny koszt, dochodzi do niego jednorazowa opłata przygotowawcza oraz miesięczna opłata administracyjna. Rata przy pożyczce 1000 zł na 18 miesięcy wynosi 99,87 zł, a RRSO 115,94%.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

O pożyczkę mogą wnioskować osoby od 20 do 80 roku życia, posiadające miejsce zameldowania w Polsce, własne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Klient powinien również otrzymywać regularny dochód, a także nie może widnieć w rejestrze BIG Infomonitor. Obowiązkowo musimy wpłacić 1 zł w celu weryfikacji naszego konta, po zaakceptowaniu naszego wniosku zostanie udzielona nam pożyczka oraz wysłana umowa kurierem na wskazany przez nas adres.

Gotówka Natychmiast jest ciekawą propozycją ze względu na niskie koszty oraz prostotę i przejrzystość oferty, pamiętajmy jednak, że jest to pożyczka Aasa Kredyt, więc jeśli w jednej tych firm nie dostaliśmy pieniędzy to nie ma sensu składać wniosku w drugiej.

Weź pożyczkę

Gotówka Natychmiast – Podsumowanie

Zalety

  • Długi okres spłaty (do 24 miesięcy)
  • Pożyczka bez wychodzenia z domu
  • Bez zabezpieczeń i zaświadczeń

Wady

  • Niska przyznawalność pożyczek
  • Niska kwota maksymalna

Adres:

Asa Polska S.A.
ul. Sienna 64
00-825 Warsawa
wejdź na gotowkanatychmiast.pl

Informacje o Gotówka Natychmiast

Nazwa firmy

Aasa Polska S.A.

Adres ul. Sienna 64
00-825 Warszawa
Telefon (22) 460 03 00 oraz 801 40 40 40
Adres e-mail info@aasapolska.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00 – 19:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek