Deutsche Bank – Kredyt Gotówkowy

Deutsche Bank - opinie

4.39 z 5 Na podstawie 17 opinii
(17 opinie o Deutsche Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

Deutsche Bank to kredytodawca, którego ofertę kredytów gotówkowych wyróżnia długi okres kredytowania oraz wysoka kwota pożyczki. RRSO plasuje się na poziomie 9,4 %, więc jest to bardzo korzystna oferta.

Porównaj

Deutsche Bank to niemiecka jakość. Lider na rynku bankowości w swojej ofercie posiada produkty skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych czy korporacyjnych. Prócz pożyczek na różną kwotę, posiada w ofercie lokaty czy karty. Za pomocą tego banku możemy również założyć rachunek osobisty czy skorzystać z usług maklerskich.

Deutsche Bank – oferta kredytodawcy

Deutsche Bank jako firma z wieloletnią tradycją specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług. Wśród nich należy wyróżnić udzielanie pożyczek o różnej wartości, jak również możliwość otworzenia rachunku bankowego czy założenia lokaty. Deutsche Bank oferuje także możliwość zdobycia kart płatniczych, debetowych czy kredytowych. Wszystko po to, aby klienci z różnymi możliwościami finansowymi czy potrzebami mogli skorzystać z oferty specjalisty w dziedzinie finansów.

Warto zaznaczyć, że za pomocą Deutsche Bank możesz doładować telefon komórkowy osoby trzeciej, a także skorzystać ze specjalnej oferty pożyczkowej. Wśród kredytów oferowanych przez pożyczkodawcę należy wymienić ten, który skierowany jest do grup zawodowych, a także kredyt gotówkowy z Karta Dużej Rodziny. Ten można uzyskać z dodatkowymi zniżkami. Niezmiennie dużą popularnością cieszy się tradycyjny kredyt gotówkowy oferowany przez firmę.

 

Kredyt gotówkowy od Deutsche Bank

Kredyt gotówkowy od Deutsche Bank dedykowany jest wszystkim tym, którzy potrzebują dużej ilości dodatkowej gotówki. Dlaczego dużej? Ponieważ pożyczkodawca gwarantuje uzyskanie kwoty sięgającej nawet 200 000 zł. Co ważne, tak dużą sumę możemy uzyskać bez zbędnych formalności, a gotówka pojawi się na naszym koncie już następnego dnia. Co jeszcze wyróżnia ofertę kredytową niemieckiego lidera? Okres kredytowania. W przypadku kredytu gotówkowego wynosi on aż 120 miesięcy. Dzięki temu duża pożyczka nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu, a pieniądze zaspokoją aktualne potrzeby finansowe.

Pożyczka od Deutsche Bank może zostać przeznaczona na dowolny cel. Oferowana jest z niskim oprocentowaniem oraz możliwością konsolidacji ewentualnie powstałych zadłużeń. Co jeszcze cechuje usługę świadczoną przez zagranicznego pożyczkodawcę? Szybka decyzja kredytowa oraz możliwość sięgnięcia po ubezpieczenie na życie lub od utraty pracy. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeń zarówno kredytobiorca, jak i jego rodzina, mogą czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu na okoliczności.

Kredyt Gotówkowy dla grup zawodowych

Oferta tego kredytu skierowana jest grup zawodowych (tzw. kredyt dla wolnych zawodów), którym potrzebne jest dodatkowe finansowanie. Jakie zawody mogą skorzystać z oferty kredytowej Deutsche Bank? Są to lekarze, prawnicy, księgowi, architekci, lekarze weterynarii czy nauczyciele. Kredyt skierowany do tak szerokiego grona specjalistów charakteryzuje się uproszczoną procedurą jego przyznania. Ze specjalnej oferty firmy mogą skorzystać także pracownicy służb mundurowych, np. policjanci czy żołnierze zawodowi.

Jakie dokumenty będą potrzebne wnioskującym? Wystarczy, że w przypadku wolnych zawodów przedstawiony zostanie dowód osobisty, zestawienie otrzymywanych wpływów, a także dyplom ukończenia studiów lub dokument poświadczający wykonywanie zawodu. Służby mundurowe natomiast muszą wskazać dokument, który potwierdzi powołanie do służby. Dla osób będących funkcjonariuszami policji i żołnierzami zawodowymi, zatrudnionymi na kontraktach oraz na podstawie umowy na czas nieokreślony – wymagane jest posiadanie stałego źródła dochodów związanego z wykonywaną służbą. Nie ma natomiast wymogu dostarczania dokumentów dochodowych.

Kredyt Gotówkowy z Kartą Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to system licznych zniżek i promocji oraz dodatkowych uprawnień, który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Ważne jest to, że pakiet promocji przysługuje im bez względu na wielkość dochodu. Karta gwarantująca zniżki jest zupełnie darmowa i może ją otrzymać każdy członek rodziny. Do czego przydatna jest karta? Posiadacze jej mogą korzystać z katalogu ofert kulturalnych, rekreacyjnych lub transportu na terenie całego kraju w promocyjnych cenach.

Dla kogo przeznaczona jest Karta Dużej Rodziny? Dożywotnio przysługuje ona rodzicom. Mogą po nią sięgnąć także dzieci do ukończenia 18 roku życia, a także osoby uczące się do 26 roku życia. Przysługuje ona także dzieciom, które legitymują się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności na okres ważności orzeczenia po osiągnięciu odpowiednio 18. lub 25. roku życia.

Kredyt z Kartą Dużej Rodziny to dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na zakup samochodu czy wymarzony wyjazd. Z uzyskanych pieniędzy można także wyremontować mieszkanie.

Jak wziąć kredyt w Deutsche Bank?

Aby sięgnąć po kredyt oferowany przez Deutsche Bank, należy wykonać kilka prostych kroków. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnimy zamieszczony tam wniosek. Pamiętajmy, że należy podać w nim wszelkie niezbędne dane, które zawarte są w naszym dowodzie osobistym. Zaleca się kilkukrotne sprawdzenie podanych danych. Błędne informacje opóźnią proces wypłaty pieniędzy z pożyczki. We wniosku powinny również znaleźć się: kwota, o jaką się ubiegamy, a także okres, na jaki chcemy wziąć pożyczkę.

Po wysłaniu wniosku należy czekać na decyzję pożyczkową. Dostaniemy ją w przeciągu kilkunastu minut. Analiza naszej historii kredytowej odbywa się natychmiastowo, dlatego jeszcze tego samego dnia będziemy wiedzieli, czy zostanie nam przyznana gotówka. Jeśli kredytodawca zdecyduje o przyznaniu nam dodatkowych pieniędzy, trafią one na nasze konto w przeciągu jednego dnia roboczego.

Podsumowanie

Zalety

 • Minimum formalności
 • Wysoka kwota kredytu
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Liczne promocje
 • Biuro obsługi czynne 24h/7
 • Możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy
 • Możliwość konsolidacji zadłużeń

Wady

 • Mało oddziałów bankowych

Adres:

Centrala banku:
Deutsche Bank Polska S.A.
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

Infolinia

801 18 18 18
+48 12 625 80 00
+48 500 919 000

Dla klientów korporacyjnych

+48 22 579 9999

Opinie klientów o Deutsche Bank

Rated 4.39 out of 5 stars
17 opinii

Dodaj opinię o Deutsche Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  oferta kredytowa rewelacja. polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Opinia wystawiona chyba przez Dyrektora z Deutsche
  Zalety

  Minimum formalności - bzdura, proszą o masę dokumentów które niczego nie wnoszą do sprawy. Analityk persona non grata, ma kaprys na jakiś świstek i koniec, jakaś masakra. Dla zainteresowanych chętnie opowiem na priv.
  Wysoka kwota kredytu - to zależy czy masz bardzo wysokie dochody.
  Szybka decyzja kredytowa - kolejna bzdura 7 tydzień rozpatrują decyzję i żądają kolejnych dokumentów
  Liczne promocje - taaa ciekawe
  Biuro obsługi czynne 24h/7 - możliwe
  Możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy - no jasne nawet obowiązek nie tylko możliwość tylko niestety z ogromne pieniądze
  Możliwość konsolidacji zadłużeń - bez łaski wszystkie banki to mają.
  Oddział w Łodzi. Pan Tomasz spoko cała reszta to marketing . Stanowczo odradzam szkoda nerwów i czasu.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 4 / 5.00

  Mam pytanie o kredyt konsolidacyjny. Czy we wszystkich bankach będzie to działało na tych samych zasadach mniej więcej? Bo jeśli chodzi o ten kredyt konsolidacyjny to znajomy podesłał mi tę ofertę https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-konsolidacyjny.html . Mam teraz 3 kredyty i chciałabym to właśnie jakoś uporządkować. Jakby ktoś się mógł podzielić swoimi doświadczeniami to byłoby super :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Poza pożyczką warto zwrócić też uwagę na oferowane przez ten bank konta bankowe. Znalazłem na ten temat bardzo fajny artykuł:
  https://www.easyfinanse.pl/oferty-bankowe/konta-osobiste/dbnet-deutschebank-opinie

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Najlepszy serwis w Polsce. W bankach nie ma kolejek, obsługa jest przyjemna i usmiechnieta- bardzo ich kolecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Zanim podejmiecie jakiekolwiek pieniadze z tego banku najpierw zobaczcie jak orznal wlasciciela fabryki prodokujacej slynne Flipsy https://www.youtube.com/watch?v=1vR2QxmLzrI . Odradzam jakiekolwiek kontakty biznesowe z tym bankiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Moj bank juz od lat. Ciagle najlepszy! Nigdzie nie znajdziesz banku z tak profesjonalna obsluga, bez kolejek, gdzie traktuje sie klienta z takim szacunkiem. Mocno polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  SUPER BANK Z SUPER OBSLUGA. BEZ KOLEJEK, BEZ MILIONA FORMALNOSCI. OBSLUGA NA ANJWYZSZYM POZIOMIE. JEDYNY BANK, Z KTOREGO JESTEM ZADOWOLONY OD POCZATKU DO KONCA OD TYLU JUZ LAT!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Najlepsza oferta kredytowa na rynku!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 4 / 5.00

  Nie wniosę nic nowego do opinii na temat banku. Moje odczucia są bardzo podobne do odczuć moich poprzedników. Oferta jest zdecydowanie dobra i przejrzysta. cennik korzystny- oferta zdecydowanie należy do kednej z najtańszych na rynku. Obsługa jest przemiła i bardzo pomocna, a banki są czyste i co ważne- nigdy nie ma w nich kolejek (mimo, że oddziałów jest stosunkowo niewiele)!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  Bank na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Infolinia czynna 24/7! Miła obsługa. Ładni, usmiechnieci i pomocni pracownicy- i co najważniejsze- BARDZO TANIO. Oferta kredytowa rewelacyjna! Super traktowanie klienta. Polecam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  jak dla mnie to najlepsza dostepna obecnie oferta. Zarówno jeśli chodzi o konto w banku, samo podejście do klienta i kredyt! Jestem bardzo zadowolony z ich usług i wszystkim ich polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  Banki ładne i czyste, obsługa bardzo profesjonalna- klient czuje sie jak pan świata:) Oferta też bardzo dobra- dla mnie bomba! Do takiego banku aż chce się iścm, a spłata raty kredytu ciagle boli- ale przynajmniej wiesz, ze płacisz i masz uśmiech w gratisie co w innych bankach nie jest oczywiste!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 4 / 5.00

  Oferta spoko- a juz w ogóle rewelacja jak masz bańkę na koncie:) a tak na poważnie to banki ładne, czyste i przyjemna obsługa, brak kolejek, oferta kredytowa bardzo przystępna- jedyny minus to malo oddziałów- muszę zasuwać miliony kilometrów do najbliższej placówki w razie- to jedyny minus.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Po pierwsze: Oddziały banku czyste i pachnące, pracownicy uśmiechnięci i przyjemni, pomocni. Po drugie: oferta kredytowa bardzo przyzwoita, raty niskie, dostepne kwoty kredytu wysokie i bardzo szybka decyzja. Kombo idealne! Polecam bardzo.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Oferta najtańsza na rynku. Super pomocni pracownicy banku, ładne, czyste oddziały- człowiek czuje sie jak król- może dlatego, że nie jest to najpopularniejszy bank i kiedy bym do nich nie przyszedł jeszcze nigdy nie stałem w kolejce. Oferta konta super, a kredytowa najlepsza na rynku więc nie musiałem długo się zastanawiać gdzie wziąc kredyt- od razu poszedłem do nich!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Zanim zdecydowałem się na kredyt zrobiłem risercz i jak dla mnie Deutsche Bank wygrywa w Polsce. To najtańsza ze wszytskich opcji, do tego co mi się bardzo podoba- kiedy nie pójdę do ich placówki to wszytsko załatwiam szybko i bez kolejek! Wysokie kwoty kredytow, miła obsługa, szybka decyzyjność, Deusche Bank wygrywa!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Oferta banku jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami kredytów w innych bankach

Zobacz polecane oferty Przejdź do opisu i opinii Deutsche Bank »

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!