Deutsche Bank to kredytodawca, którego ofertę kredytów gotówkowych wyróżnia długi okres kredytowania oraz wysoka kwota pożyczki. RRSO plasuje się na poziomie 9,4 %, więc jest to bardzo korzystna oferta.

Deutsche Bank to niemiecka jakość. Lider na rynku bankowości w swojej ofercie posiada produkty skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych czy korporacyjnych. Prócz pożyczek na różną kwotę, posiada w ofercie lokaty czy karty. Za pomocą tego banku możemy również założyć rachunek osobisty czy skorzystać z usług maklerskich.

Deutsche Bank – oferta kredytodawcy

Deutsche Bank jako firma z wieloletnią tradycją specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług. Wśród nich należy wyróżnić udzielanie pożyczek o różnej wartości, jak również możliwość otworzenia rachunku bankowego czy założenia lokaty. Deutsche Bank oferuje także możliwość zdobycia kart płatniczych, debetowych czy kredytowych. Wszystko po to, aby klienci z różnymi możliwościami finansowymi czy potrzebami mogli skorzystać z oferty specjalisty w dziedzinie finansów.

Warto zaznaczyć, że za pomocą Deutsche Bank możesz doładować telefon komórkowy osoby trzeciej, a także skorzystać ze specjalnej oferty pożyczkowej. Wśród kredytów oferowanych przez pożyczkodawcę należy wymienić ten, który skierowany jest do grup zawodowych, a także kredyt gotówkowy z Karta Dużej Rodziny. Ten można uzyskać z dodatkowymi zniżkami. Niezmiennie dużą popularnością cieszy się tradycyjny kredyt gotówkowy oferowany przez firmę.

Kredyt gotówkowy od Deutsche Bank

Kredyt gotówkowy od Deutsche Bank dedykowany jest wszystkim tym, którzy potrzebują dużej ilości dodatkowej gotówki. Dlaczego dużej? Ponieważ pożyczkodawca gwarantuje uzyskanie kwoty sięgającej nawet 200 000 zł. Co ważne, tak dużą sumę możemy uzyskać bez zbędnych formalności, a gotówka pojawi się na naszym koncie już następnego dnia. Co jeszcze wyróżnia ofertę kredytową niemieckiego lidera? Okres kredytowania. W przypadku kredytu gotówkowego wynosi on aż 120 miesięcy. Dzięki temu duża pożyczka nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu, a pieniądze zaspokoją aktualne potrzeby finansowe.

Pożyczka od Deutsche Bank może zostać przeznaczona na dowolny cel. Oferowana jest z niskim oprocentowaniem oraz możliwością konsolidacji ewentualnie powstałych zadłużeń. Co jeszcze cechuje usługę świadczoną przez zagranicznego pożyczkodawcę? Szybka decyzja kredytowa oraz możliwość sięgnięcia po ubezpieczenie na życie lub od utraty pracy. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeń zarówno kredytobiorca, jak i jego rodzina, mogą czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu na okoliczności.

Kredyt Gotówkowy dla grup zawodowych

Oferta tego kredytu skierowana jest grup zawodowych (tzw. kredyt dla wolnych zawodów), którym potrzebne jest dodatkowe finansowanie. Jakie zawody mogą skorzystać z oferty kredytowej Deutsche Bank? Są to lekarze, prawnicy, księgowi, architekci, lekarze weterynarii czy nauczyciele. Kredyt skierowany do tak szerokiego grona specjalistów charakteryzuje się uproszczoną procedurą jego przyznania. Ze specjalnej oferty firmy mogą skorzystać także pracownicy służb mundurowych, np. policjanci czy żołnierze zawodowi.

Jakie dokumenty będą potrzebne wnioskującym? Wystarczy, że w przypadku wolnych zawodów przedstawiony zostanie dowód osobisty, zestawienie otrzymywanych wpływów, a także dyplom ukończenia studiów lub dokument poświadczający wykonywanie zawodu. Służby mundurowe natomiast muszą wskazać dokument, który potwierdzi powołanie do służby. Dla osób będących funkcjonariuszami policji i żołnierzami zawodowymi, zatrudnionymi na kontraktach oraz na podstawie umowy na czas nieokreślony – wymagane jest posiadanie stałego źródła dochodów związanego z wykonywaną służbą. Nie ma natomiast wymogu dostarczania dokumentów dochodowych.

Kredyt Gotówkowy z Kartą Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to system licznych zniżek i promocji oraz dodatkowych uprawnień, który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Ważne jest to, że pakiet promocji przysługuje im bez względu na wielkość dochodu. Karta gwarantująca zniżki jest zupełnie darmowa i może ją otrzymać każdy członek rodziny. Do czego przydatna jest karta? Posiadacze jej mogą korzystać z katalogu ofert kulturalnych, rekreacyjnych lub transportu na terenie całego kraju w promocyjnych cenach.

Dla kogo przeznaczona jest Karta Dużej Rodziny? Dożywotnio przysługuje ona rodzicom. Mogą po nią sięgnąć także dzieci do ukończenia 18 roku życia, a także osoby uczące się do 26 roku życia. Przysługuje ona także dzieciom, które legitymują się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności na okres ważności orzeczenia po osiągnięciu odpowiednio 18. lub 25. roku życia.

Kredyt z Kartą Dużej Rodziny to dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na zakup samochodu czy wymarzony wyjazd. Z uzyskanych pieniędzy można także wyremontować mieszkanie.

Jak wziąć kredyt w Deutsche Bank?

Aby sięgnąć po kredyt oferowany przez Deutsche Bank, należy wykonać kilka prostych kroków. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnimy zamieszczony tam wniosek. Pamiętajmy, że należy podać w nim wszelkie niezbędne dane, które zawarte są w naszym dowodzie osobistym. Zaleca się kilkukrotne sprawdzenie podanych danych. Błędne informacje opóźnią proces wypłaty pieniędzy z pożyczki. We wniosku powinny również znaleźć się: kwota, o jaką się ubiegamy, a także okres, na jaki chcemy wziąć pożyczkę.

Po wysłaniu wniosku należy czekać na decyzję pożyczkową. Dostaniemy ją w przeciągu kilkunastu minut. Analiza naszej historii kredytowej odbywa się natychmiastowo, dlatego jeszcze tego samego dnia będziemy wiedzieli, czy zostanie nam przyznana gotówka. Jeśli kredytodawca zdecyduje o przyznaniu nam dodatkowych pieniędzy, trafią one na nasze konto w przeciągu jednego dnia roboczego.

Deutsche Bank - zalety

  • Minimum formalności,
  • Wysoka kwota kredytu,
  • Szybka decyzja kredytowa,
  • Liczne promocje,
  • Biuro obsługi czynne 24h/7,
  • Możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy,
  • Możliwość konsolidacji zadłużeń.

Deutsche Bank - wady

  • Mało oddziałów bankowych.

Informacje o Deutsche Bank

Nazwa firmy

Deutsche Bank Polska S.A.

Adres al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
Telefon 801 18 18 18, 12 625 80 00, 500 919 000
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek