Co ciekawe, firmy te działają z licencją bankową, ponieważ Cashper jest tylko znakiem towarowym dla zarejestrowanego na Malcie Nouvum Bank. To zabieg marketingowy, bo firma nie działa jak bank, tylko zwykła firma pożyczkowa, udzielająca chwilówek z własnych środków. Firma udzieliła już chwilówek dla ponad 100 000 klientów.

Wysoki poziom zadowolenia klientów

O zadowoleniu klientów świadczy fakt, że ponad 85% klientów, wzięło pożyczkę w tej firmie ponad 3 razy, a ponad 95% klientów jest z niej zadowolonych. O ekspresową pożyczkę możemy ubiegać się  24 godzinny na dobę, 7 dni w tygodniu – dzięki systemowi akceptacji wniosków online. Pożyczki chwilówki w Cashper mogą być udzielone na 15 lub 30 dni. Najmniejszą kwotę jaką możemy pożyczyć to 100 zł,  zaś maksymalnie nawet 2000 zł. Przy chwilówce 1000 złotych, po 30 dniach spłacimy 1250 zł, co daje nam RRSO w wysokości 1410 %. Ciekawostką jest to, że pożyczkodawca sprawdza swoich klientów tylko w  bazie ERIF, co dla niektórych klientów może być bardzo istotnym czynnikiem przyznania pożyczki.

Weź Pożyczkę w Cashper

Cashper – firma z licencją bankową

Oferta firmy nie jest tak dobra jak Vivusa, Wongi czy Via SMS ale mimo wszystko może zachęcać do siebie liczbami. Zadowolenie klientów jest jednym z kluczowych czynników, gdyż świadczy o tym – jak firma obchodzi się ze swoimi klientami przy spłacie zadłużenia. Patrząc na poziom zadowolenia pożyczkobiorców, możemy wnioskować że w tej dziedzinie jest to czołówka. Trzeba jednak dodać, że opinie pozostawione na portalach specjalizujących się w branży pozabankowej pozostawiają wiele do życzenia.

Cashper – Podsumowanie

Zalety

  • Klienci nie są sprawdzani w bazach KRD, BIG i BIK
  • Szybki proces rozpatrywania wniosku
  • Wysoka przyznawalność chwilówek
  • Prosty formularz

Wady

  • Brak promocji
  • Kiepskie opinie klientów
  • Call Center nieczynne w niedziele

Adres:

Cashper
ul. Jasna 14/16A
00-041 Warszawa
Wejdź na cashper.pl

cashper.pl

Informacje o Cashper

Nazwa firmy

Zaliczka Sp. z o.o.

Adres ul. Jasna 14/16A
00-041 Warszawa
Telefon (22) 206 21 49
Adres e-mail info@Zaliczka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8.30 - 19.00
Sobota: 10.30 - 16.00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek