Autokapital

Autokapital - opinie

2.26 z 5 Na podstawie 50 opinii
(50 opinie o Autokapital)

Maksymalna kwota pożyczki: 100000 zł

Autokapital.pl świadczy nowoczesne pożyczki pozabankowe dla firm oraz klientów indywidualnych. O pożyczkę w firmie mogą ubiegać się również osoby zadłużone. Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest zastawienie samochodu przez pożyczkobiorcę.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Autokapital.pl oferuje pożyczki pod przewłaszczenie i na zakup pojazdu.  Klientem firmy może  zostać zarówno przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jak również osoba fizyczna. W przypadku pożyczek pod zastaw, jedynym warunkiem jest posiadanie samochodu osobowego lub dostawczego (do 3,5 t).  Co ciekawe firma świadczy również pożyczki na zakup samochodu. Ważną informacją jest fakt, iż pożyczkodawca weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorcy BIK, BIG lub KRD. Atutem firmy jest kompetentna kadra menadżerska. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie firmą i produktem posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w bankowości, firmach leasingowych i ubezpieczeniowych. Firma określa swoje pożyczki jako przyjemne i bezpieczne. Z tego powodu Autokapital.pl jest idealną opcją dla osób, które szybko potrzebują dużej ilości gotówki na dowolnie wybrany cel.

Pożyczka do 100 000 zł pod zastaw samochodu!

Nawet 100 000 zł pod zastaw samochodu w Autokapitale

Pożyczka pod zastaw w Autokapital.pl polega na przeniesieniu przez pożyczkobiorcę własności należącego do niego pojazdu na rzecz firmy udzielającej pożyczki na raty. Minimalna kwota pożyczki wynosi 6 000 zł, maksymalna zaś to 100 000 zł. Okres spłaty zobowiązania konsument przewidziany jest na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Pożyczkodawca od swoich klientów wymaga spłaty zobowiązania w ratach. Co ciekawe firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach. W związku z czym z ofety Autkapital.pl mogą skorzystać osoby bezrobotne.

Pożyczka na zakup samochodu do 100 000 zł na 48 miesięcy

Autokapital.pl udziela pożyczek na zakup samochodu. Finansowaniem zwrotnym mogą zostać objęte firmy i osoby fizyczne. Pożyczkobiorca musi mieć minimum 21 lat i nie może przekraczać 71. Maksymalna kwota pożyczki może wynieść 100 000 zł. Wysokość udzielonego zobowiązania jest ustalona na 65 proc. wartości pojazdu. Produkt finansowy jest oferowany na samochody osobowe i dostawcze (do 3, 5 t). W przypadku pożyczki na zakup instytucja pozabankowa również nie wymaga zaświadczeń o zarobkach. Natomiast istnieje prawdopodobieństwo, że firma sprawdzi obecność potencjalnego klienta w BIK, BIG i KRD.

Wygodna wycena samochodu

Autokapital.pl na swojej stronie internetowej potencjalnym klientom oferuje szybką i wiarygodną wycenę prawdopodobnej pożyczki. W tym celu wystarczy wypełnić prosty formularz. W kwestionariuszu należy podać takie dane jak: marka, model i typ samochodu. Należy też określić przebieg auta i datę jego pierwszej rejestracji. W celu kontaktu wymagane są również podstawowe dane pożyczkobiorcy, czyli: adres e-mail i numer telefonu.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Wymagania w Autokapital

Autokapital.pl nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Osoba pożyczająca pieniądze musi być w wieku od 21 do 70 lat. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie samochodu osobowego. Ponadto właścicielem auta może być tylko jedna osoba. Dodatkowym wymogiem jest to, aby posiadaczem samochodu był pożyczkobiorca. Autokapital.pl obliguje swoich klientów do okazania karty pojazdu oraz dwóch kompletów kluczyków. Zastawiony pojazd musi być samochodem osobowym, który ma maksymalnie 12 lat. Pożyczkodawca wymaga, aby w aucie nie było ustanowionych żadnych zabezpieczeń. Dodatkowym warunkiem, który należy spełnić, jest obowiązek posiadania polisy OC.

Weź pożyczkę

Autokapital – proces ubiegania się o pożyczkę

Jeżeli klient spełnia powyższe wymagania, może starać się o pożyczkę.Całe zobowiązanie spłaca się w ratach. Czas na uregulowanie zobowiązania przewidziany jest od 12 do 48 miesięcy. Sam proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zająć maksymalnie kilka minut. Do otrzymania koniecznej gotówki wystarczy zrealizować pięć prostych kroków:

 1. Wpisanie danych pojazdu na stronie Autokapital.pl. Dzięki temu pożyczkodawca będzie mógł udzielić wstępnej informacji, jaką kwotę pożyczki może otrzymać potencjalny klient.
 2. Pożyczkobiorca wypełnia swoje dane osobowe oraz udziela informacji o pojeździe w celu przygotowania umowy pożyczki przez przedstawicieli Autokapital.pl*
 3. Wycena pojazdu pożyczkobiorcy. W związku z tym ustalane jest spotkanie z rzeczoznawcą, który dokonuje wyceny potwierdzającej wartość samochodu.*
 4. Podpisanie umowy pożyczki. W tym celu z klientem firmy kontaktuje się pracownik Autokapital.pl i uzgadnia szczegóły związane z podpisaniem dokumentów. Również dokonywane są formalności w wydziale komunikacji (wpis w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu) oraz zawierane są wymagane ubezpieczenia.
 5. Wypłacenie pożyczki na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od podpisania umowy i ustanowienia wszystkich wymaganych zabezpieczeń.

* Tylko w przypadku pożyczki pod zastaw.

Wypełnij formularz

Autokapital – podsumowanie

Zalety

 • Prosty proces ubiegania się o pożyczkę
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Brak wymogu zaświadczenia o dochodach
 • Brak weryfikacji zdolności kredytowej w BIK i KRD

Wady

 • Opłata za wycenę pojazdu przez rzeczoznawcę
 • Wysokie koszty pożyczki

Dodaj opinię o Autokapital

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Oferta jest DROGA- i dlatego jestem na nie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 2 / 5.00

  Oferta bardzo mocno mnie zawiosła- najzwyczajniej okazała sie droga! A do tego formalności, dodatkowe koszta- totalnie bez sensu.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Złożyłem u nich wniosek o pożyczkę na samochód koszt 25500 jak zobaczyłem ofertę to usiadłem koszty opłat i prowizji przewyzszaly wartość samochody łączny koszt to 55900 pożyczka chyba tylko dla desperatow dodam że przedstawiciel poinformował mnie że nie będą to dużo wyższe koszta jak normalna pożyczka ale za to dużo szybsze
  Jeśli chodzi o szybkość to tu miał rację

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  To są oszuści na każdej stronie coś innego piszą, robią ludzi w ciula. Piękne mówią a co do czego to co innego robią.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Tyle na rynku dobrych firm- więc po co korzystac z tak słabej ofert jak Autokpitał?

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 2 / 5.00

  Zdecydowanie gorzej niż lepiej.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 2 / 5.00

  Oferta raczej nie zalicza się do najlepszych. Nie dość, że cennik nie powala to jeszcze obsługa średnio przyjemna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Z takim cennikiem i tyloma obwarowaniami to zdecydowanie nie polecam i myśle, ze zdecydowanie długo na rynku sie nie utrzymają.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  Mnie oferta zdecydowanie nie powala- jest droga i kiepska.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Firmy pożyczkowe to rewelacyjne rozwiązanie. Szybko, bez formalności i bez problemów, cenniki maja coraz bardziej zbliżone do banków, konkurencja nie śpi i oferty z dnia na dzień są coraz lepsze- aż tu nagle taki Autokapital z czapy- z fatalna oferta i jeszcze gorszym cennikiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Cennik powala na kolana. Tak wysokich kosztów u żadnej firmy pożyczkowej nie widzialam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Pozytywne opinie to jakieś oszołomy muszą pisać, ludzie, nie macie internetu? Nie porownywaliście ofert? Nie wiecie, że to turbo droga oferta?

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 4 / 5.00

  Jak dla mnie oferta i cały proces otrzymania pożyczki są ok.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 4 / 5.00

  Pożyczkę dotałem szybko, rzeczoznawca nie zaniżył wartości mojego samochodu. Dwie pierwsze raty za mną, poki co nie jest źle.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  Oferta droga, a drogich ofert sie nie poleca- i nie ważne czy obsługa miła- drogo jest i tyle!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 4 / 5.00

  Fajnie, ze otworzyli się na konsumentów, nie tylko na przedsiębiorców. Myślałem, że będą zainteresowani tylko nowszymi autami, ale moje 10 letnie również zaakceptowali. Koszty wiadomo jak to poza bankiem ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Cennik to jakaś pomyłka.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  Jestem małym przedsiębiorca i banki mnie skreślają na starcie albo dają strasznie niekorzystne oferty, tutaj od początku znałem cenę i warunki pożyczki, w ciągu dwóch dni załatwiłem wszystkie formalności, byłoby szybciej gdyby nie problemy z nowym systemem do rejestracji w urzędach komunikacji.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 4 / 5.00

  ok, nie jest tanio, ale wszystkie szybkie pożyczki kosztują podobnie. Tutaj przynajmniej ma się kontakt z człowiekiem i pewność, że firma działa zgodnie z prawem.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Cennik to jakaś pomyłka.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Lendon LendOn
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.51 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Visset Visset
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • loanme logo LoanMe Pierwsze 2000 zł gratis!
  Maks. kwota: 11000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.70 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.62 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.69 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.21 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł