Kredyt online bez prowizji w banku Pocztowym!

Bank Pocztowy ruszył z nową promocją, dzięki której kredyt gotówkowy dostaniesz bez prowizji i bez wychodzenia z domu. Skorzystanie z promocji nie wymaga nawet zgody małżonka, a pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel inny niż konsolidacja zadłużeń.
Jak otrzymać kredyt promocyjny w banku Pocztowym?
Bank Pocztowy - weź pożyczkę
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, założony w 1990 roku, to polski bank detaliczny, który świadczy proste i bezpieczne usługi finansowe. Od samego początku, czyli od ponad 25 lat, jest związany z Pocztą Polską. To dzięki niej może oferować swoje produkty za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek w naszym kraju. Poczta Polska, posiadająca 25% plus 10 akcji Banku, nie jest jedynym akcjonariuszem Bank Pocztowego. Drugim jest PKO Bank Polski - posiada 25% plus 10 akcji Banku.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pocztowy

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt do 30 000 zł bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 r.

Kredyt online bez prowizji

Aby spopularyzować swoją ofertę kredytów internetowych, bank Pocztowy ruszył z nową promocją. Zainteresowani mogą otrzymać kredy na sumę od 10 000 do 30 000 złotych zupełnie bez prowizji. Pieniądze można otrzymać bez wychodzenia z domu czy uzyskiwania zgody drugiej połówki. Okres kredytowania w ofercie to aż 60 miesięcy, czyli pięć lat. RRSO kredytu wynosi 8,82%.

Wymaganiem do udziału w promocji jest brak aktywnych zobowiązań kredytowych w banku Pocztowym: kredytu gotówkowego, kredytu online, lub kredytu przez telefon. Oprócz tego należy również wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Jak otrzymać kredyt promocyjny w banku Pocztowym?

Wzięcie udziału w promocji banku Pocztowego jest niezwykle proste. Proces przebiega w kilku krokach:

  1. Wypełnij internetowy wniosek o kredyt na stronie banku.
  2. Wybierz numer rachunku w banku Pocztowym, na który chcesz otrzymać pieniądze.
  3. Potwierdź wysłanie wniosku kodem SMS.
  4. Poczekaj kilka minut na otrzymanie decyzji banku. Na jej podstawie zostanie stworzona umowa z propozycją kwoty dostosowanej do twojej zdolności kredytowej.
  5. Zatwierdź umowę, a pieniądze otrzymasz tego samego dnia.

Wniosek o kredyt online będzie wymagał podania wielu danych osobowych, w tym numer dowodu osobistego. Informacje te są niezbędne, aby bank mógł potwierdzić tożsamość klienta składającego wniosek. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w banku Pocztowym, jego założenie będzie niezbędne do udziału w promocji.

Kredyty bez prowizji dla każdego

Z uwagi na rosnące stopy procentowe, coraz więcej banków oferuje kredyty pozbawione prowizji, aby zmniejszyć koszt z którym muszą liczyć się ich klienci. Co prawda nie z każdej oferty można skorzystać w pełni przez internet, warto jednak się z nimi zapoznać.

Kredyt bez prowizji do 250 000 zł można otrzymać w banku Pekao. Większa niż w banku Pocztowym kwota jest jednak droższa, ponieważ RRSO wyniesie aż 9,9%. Nowi klienci mogą uzyskać kredyt do 20 000 zł bez prowizji w banku BPS. Z promocji można skorzystać bez wychodzenia z domu, jednak maksymalna kwota wynosi wtedy zaledwie 10 000 zł. Do połowy lipca w banku Millennium można otrzymać kredyt do 40 000 zł bez prowizji. Okres kredytowania w tej promocji trwa również do 60 miesięcy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść