PKO BP za nowe konto oferuje darmową telemedycynę

Do zakładania rachunków osobistych banki chcą nakłonić klientów nie tylko premiami gotówkowymi, ale również dostępem do unikatowych usług. PKO BP za nowe konto daje klientom dostęp do darmowej telemedycyny. Czy e-konsultacje lekarskie na pół roku są jednak wystarczającą zachętą? Co do tego można mieć wątpliwości.
PKO BP
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 6 miesięcy e-konsultacji lekarskich za darmo
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Promocja na nowe konto w PKO BP

Nagroda za założenie nowego konta bankowego nie musi mieć formy gotówkowej. Wiele osób nie chce przejmować się śledzeniem warunków otrzymania premii i wczytywaniem w regulaminy. Skusić mogą ich za to dodatkowe usługi, na co liczy w swojej najnowszej promocji PKO BP. Zamiast pieniędzy bank oferuje nowym klientom półroczny dostęp do e-konsultacji lekarskich za darmo.

Do promocji “Telemedycyna przez 6 miesięcy bez opłat” mogą przystąpić osoby, które nie posiadały konta osobistego w PKO BP od 1 stycznia 2020 roku. Ponadto każdego miesiąca obowiązywania oferty bank przyznaje maksymalnie 1700 nagród. To nie powinno martwić jednak nikogo zainteresowanego, ponieważ rzadko zdarza się sytuacja, w której promocja bankowa przyciąga tylu uczestników. Tym bardziej, jeśli instytucja finansowa nie proponuje gotówki.

Darmowe e-konsultacje lekarskie za nowe konto w PKO BP

Równowartość pieniężna nagrody za założenie nowego konta w PKO BP jest wyjątkowo niska. Miesiąc korzystania z abonamentu telemedycznego kosztuje 9,99 zł, tak więc promocja oznacza oszczędność niecałych 60 zł. Co więcej, na okazji tej można finansowo stracić. Jeżeli zapomni się o wypowiedzeniu umowy świadczenia usługi, zaczną naliczać się płatności. Jako że stosowna kwota pobierana jest co trzy miesiące, nieuważni uczestnicy akcji PKO BP mogą sobie przypomnieć o opłacie dopiero w momencie, gdy ich konto zostanie obciążone na 29,97 zł. Tymczasem rezygnacja wymaga spisania oświadczenia, zeskanowania go i wysłania mailem.

Jak otrzymać darmowe e-konsultacje lekarskie za nowe konto w PKO BP?

  1. Do 28 lutego 2022 roku PKO Konto za Zero, PKO Konto dla Młodych lub PKO Konto bez Granic z kartą debetową za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl, aplikacji mobilnej IKO lub serwisu internetowego iPKO.
  2. W ciągu 30 dni od założenia wykonać co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK, a także aktywować aplikację mobilną IKO.
  3. Po otrzymaniu nagrody przekazywanej w IKO do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wcześniejsze warunki, założyć na stronie https://pkobp.telemedi.co konto pacjenta.
  4. Przed zakończeniem 6-miesięcznego okresu bezpłatnego korzystania z usługi, zeskanować podpisane oświadczenie o rezygnacji z usługi i wysłać je na adres obsluga@telemedi.co

Każdy klient ma 30 dni na aktywowanie vouchera uprawniającego do korzystania z telemedycyny. Po tym czasie nagroda za nowe konto w PKO BP przepadnie. A co konkretnie wchodzi w skład usługi? To przede wszystkim konsultacje lekarskie przez telefon, wideo lub chat 24h/7 z dowolnego miejsca na świecie w ramach nielimitowanego dostępu do lekarza internisty oraz 18 innych specjalistów. Ponadto dzięki dostępowi do serwisu można realizować e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskie (choć dostęp do takich usług gwarantuje każdemu pacjentowi również każdy lekarz NFZ).

Niezbyt opłacalne promocje PKO BP

Promocja z półrocznym dostępem do usług telemedycznych za nowe konto PKO BP dołącza do szeregu niezbyt opłacalnych promocji tego banku z ostatnich miesięcy. Należą do niego m.in. bon 50 zł dla graczy za 3-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate czy 100 zł na Pyszne.pl za nowe Konto dla Młodych. Jedyną ciekawą propozycją związaną z rachunkiem osobistym banku jest obecnie program poleceń PKO BP, ale przekonanie znajomego do założenia nowego konta może być o tyle trudniejsze, że w analogicznych promocjach konkurencji mógłby liczyć na premie większe o kilkaset złotych.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść