Pożyczka na wyprawkę szkolną z Pekao

Rozpoczęcie roku szkolnego oznacza szereg ciężkich wydatków dla rodziców. Podręczniki i przybory szkolne są niezbędne, aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach. Ich koszta potrafią jednak sięgać od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Aby pomóc rodzicom w zakupach szkolnych, Pekao oferuje specjalny kredyt gotówkowy.
W nowej promocji banku Pekao otrzymasz kredyt na wyprawkę szkolną o promocyjnych warunkach
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao to możliwość podjęcia od 1000 do 250 000 zł! Pożyczka Przekorzystna to idealne rozwiązanie na zrealizowanie dużych planów i małych marzeń! Skorzystaj z niskiego RRSO i weź pożyczkę już teraz!

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Szybki kredyt do 10 000 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 roku

Pieniądze na wyprawkę dla wszystkich rodziców

Koszty podręczników szkolnych od lat są przytłaczające dla przeciętnego rodzica, a oprócz nich dorastające dziecko potrzebuje jeszcze szeregu przyborów, wygodny tornister, a często i nowe ubrania. Koszta potrafią sięgać kilku tysięcy złotych, tym bardziej, gdy wychowuje się więcej niż jedno dziecko. Rozumiejąc ten problem, bank Pekao rozpoczął nową ofertę promocyjną.

Pożyczka na wyprawkę szkolną umożliwia otrzymanie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od jednego do trzech lat. Pieniądze wypłacone są w jeden dzień od podpisania umowy na RRSO 29,29% z prowizją 8,99% oraz oprocentowaniem zmiennym 11,99%.

Aby wziąć pożyczkę wystarczy być osobą dorosłą, będącą prawnym opiekunem dziecka oraz posiadać dochody pozwalające na pokrycie miesięcznych kosztów zobowiązania.

Jak otrzymać dofinansowanie na zakupy szkolne?

Promocja dostępna jest na stronie banku Pekao. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na stronę oferty i wcisnąć przycisk “zamów kontakt”. Zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego, po którego wypełnieniu zadzwoni do ciebie doradca z banku. To z nim ustalisz kwotę dostosowaną do twoich potrzeb i warunki spłaty zobowiązania, po czym będziesz mógł zjawić się w oddziale banku aby podpisać umowę.

Kredyt gotówkowy na nagłe wydatki

Oferta banku Peako przeznaczona jest na zakupy związane z nauką dziecka. Warto porównać ją z innymi ofertami kredytów promocyjnych, które mogą okazać się bardziej dostosowane do naszych potrzeb. mBank oferuje kredyty gotówkowe bez prowizji dzięki czemu zobowiązania mogą okazać się tańsze. Nowi klienci Citi Handlowy również otrzymają teraz kredyt gotówkowy bez prowizji. Oferta Citibanku skierowana jest do osób, które nie korzystały jeszcze z ofert kredytowych banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść