Pierwsza pożyczka bez prowizji w Pekao

Jednymi z najlepszych okazji na kredyty gotówkowe są oferty pożyczek bez prowizji. Większość banków oferuje takie usługi regularnie. Bank Pekao postanowił podtrzymać tradycje, proponując wyjątkową ofertę na swój własny kredyt gotówkowych bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty i dowiedz się jak z niej skorzystać.
Kredyt gotówkowy w Pekao bez prowizji, bez konta
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Bank Pekao działa od 17 marca 1929 roku. Przez lata swojej działalności, stał się jedną z największych instytucji finansowych, które oferują swoje usługi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Odznacza się silnym kapitałem i wysokim współczynnikiem wypłacalności.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 maja 2022 r.

Kredyt gotówkowy w Pekao bez prowizji, bez konta

W najnowszej ofercie Pekao zarówno obecni, jak i nowi klienci banku mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową z prowizją 0%. Oferta dostępna jest dla każdego, kto od 1.01.2022 nie posiadał w banku pożyczki gotówkowej, w tym pożyczki konsolidacyjnej.

W odróżnieniu od większości ofert kredytowych bank Pekao nie wymaga, aby klient posiadał lub zakładał konto w banku. Jeżeli nie jesteś zainteresowany dołączeniem do grona stałych klientów banku, pieniądze mogą zostać przesłane na wskazany przez ciebie rachunek, nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Dodatkowo możliwe jest odroczenie spłaty rat kredytu o 3 miesiące od otrzymania pożyczki.

Jak otrzymać pierwszą pożyczkę bez prowizji w Pekao?

Aby skorzystać z promocji banku Pekao na pierwszą pożyczkę bez prowizji, należy udać się do oddziału banku. Pieniądze wydawane są tylko przy osobistym podpisaniu umowy. Oczywiście, wizytę warto wcześniej umówić. Na stronie oferty promocyjnej widnieje przycisk “zamów kontakt”, który skieruje cię do formularza kontaktowego. Na podane w nim dane zadzwoni doradca bankowy, który wytłumaczy ci szczegóły oferty oraz zaproponuje wstępne warunki przed twoją późniejszą wizytą w oddziale.

Objęte promocją kredyty gotówkowe są udzielane na kwotę do 10 000 zł. Maksymalny okres spłaty zależy od pobranej sumy. Z pożyczką na sumę od 1 000 do 2 999 zł możesz okres kredytowania wynosi od 1 do 3 lat. Biorąc pożyczkę na sumę od 3 000 do 10 000 zł, czas spłaty będzie wynosił do 8 lat. RRSO dla kredytów promocyjnych wynosi 11,53%.

Kredyty bez prowizji również w innych bankach

Pożyczki bez prowizji nie są zawsze łatwo dostępne, więc nie warto zwlekać, gdy mamy okazję z nich skorzystać. Tym bardziej że na tę chwilę jest w czym wybierać. Podobne oferty do okazyjnej pożyczki w Pekao znajdziesz również w Citi Handlowym i mBank.

Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citi Handlowego oferuje znacznie wyższe sumy, nawet 150 000 zł. Niestety, okres spłaty ograniczony jest do 24 miesięcy. Jest to więc oferta dla osób, których przychody są w stanie pokryć koszta wysokich miesięcznych rat.

Kredyt gotówkowy bez prowizji z kodem promocyjnym w mBanku jest jeszcze bardziej lukratywny. W tym przypadku możesz otrzymać nawet 180 000 zł, a okres spłaty wynosi do 120 miesięcy. W ten sposób możesz otrzymać sporą sumę z rozsądnym miesięcznym kosztem obsługi zobowiązania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść