Pierwsza pożyczka bez prowizji w Pekao

Jednymi z najlepszych okazji na kredyty gotówkowe są oferty pożyczek bez prowizji. Większość banków oferuje takie usługi regularnie. Bank Pekao postanowił podtrzymać tradycje, proponując wyjątkową ofertę na swój własny kredyt gotówkowy bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty i dowiedz się jak z niej skorzystać.
Kredyt gotówkowy w Pekao bez prowizji, bez konta
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao to możliwość podjęcia od 1000 do 250 000 zł! Pożyczka Przekorzystna to idealne rozwiązanie na zrealizowanie dużych planów i małych marzeń! Skorzystaj z niskiego RRSO i weź pożyczkę już teraz!

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 r.

Kredyt gotówkowy w Pekao na duże plany i małe marzenia

W najnowszej ofercie Pekao nowi klienci banku mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową z prowizją 0%. Oferta dostępna jest dla każdego, kto od 1.01.2022 r. nie posiadał w banku pożyczki gotówkowej, w tym pożyczki konsolidacyjnej.

W ramach oferty można otrzymać od 1 000 do 250 000 zł na okres kredytowania 36 miesięcy bez prowizji. RRSO kredytu wyniesie 9,9%, a pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Gdyby to nie było wystarczająco wiele korzyści, bank oferuje również karencję na start. Korzystając z dodatkowej, usługi spłatę zobowiązania rozpoczniesz dopiero po 3 miesiącach od podpisania umowy.

Jak otrzymać pierwszą pożyczkę bez prowizji w Pekao?

Kredyt gotówkowy w Pekao można otrzymać, wnioskując przez internet lub osobiście w oddziale banku. Na stronie oferty promocyjnej widnieje przycisk „zamów kontakt”, który skieruje cię do formularza kontaktowego. Na podane w nim dane zadzwoni doradca bankowy, który wytłumaczy ci szczegóły oferty oraz zaproponuje wstępne warunki przed twoją późniejszą wizytą w oddziale.

Wnioskowanie w pełni przez internet możliwe jest tylko dla osób, które posiadają konto osobiste w banku. W takim wypadku można zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Pekao24. Po sprawdzeniu zdolności kredytowej, warunki umowy można zaakceptować za pomocą aplikacji internetowej.

Kredyty bez prowizji również w innych bankach

Pożyczki bez prowizji nie są zawsze łatwo dostępne, więc nie warto zwlekać, gdy mamy okazję z nich skorzystać. Tym bardziej że na tę chwilę jest w czym wybierać. Podobne oferty do okazyjnej pożyczki w Pekao znajdziesz również w Citi Handlowym i mBank.

Pożyczka bez prowizji dla nowych klientów Citi Handlowego oferuje znacznie wyższe sumy, nawet 150 000 zł. Niestety, okres spłaty ograniczony jest do 24 miesięcy. Jest to więc oferta dla osób, których przychody są w stanie pokryć koszta wysokich miesięcznych rat.

Kredyt gotówkowy bez prowizji z kodem promocyjnym w mBanku jest jeszcze bardziej lukratywny. W tym przypadku możesz otrzymać nawet 180 000 zł, a okres spłaty wynosi do 120 miesięcy. W ten sposób możesz otrzymać sporą sumę z rozsądnym miesięcznym kosztem obsługi zobowiązania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść