Za otwarcie konta w BNP Paribas dostaniesz 250 zł w gotówce!

Chociaż najnowsza promocja BNP Paribas nie dorównuje najbardziej dochodowym okazjom z przeszłości, i tak wyróżnia się na rynku mocno na plus. 250 zł w gotówce za otwarcie konta i proste wykazanie aktywności jest obecnie rzadkością. Dodatkowo można dostać też dwa bony na 20 zł do Żabki. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty?
Kto może skusić się na okazję bankową w BNP Paribas?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 250 zł za założenie konta

2 bony na 20 zł do Żabki

Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

Kto może skusić się na okazję bankową w BNP Paribas?

Promocje to tylko jeden ze sposobów na skłonienie klientów do wybrania konkretnej oferty z mrowia dostępnych na rynku kont bankowych. Nie zawsze są też najskuteczniejsze, bo gdyby tak było, od klientów nie mógłby opędzić się BNP Paribas. Po raz kolejny kusi bowiem premiami gotówkowymi nieosiągalnymi tak prosto w żadnym innym banku. Kto może skorzystać z okazji tym razem?

Bonus za założenie konta w promocji „Razem w karnawale” oferowany jest nowym klientom, czyli takim, którzy przez 12 miesięcy od złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie posiadali ani nie byli współposiadaczami ROR w BNP Paribas. I to właściwie tyle, oprócz standardowych wymogów związanych z ukończonym 18 rokiem życia oraz spełnianiem warunków potrzebnych do założenia konta osobistego w tym banku.

Co trzeba zrobić, aby zasłużyć na 250 zł premii?

Warunki promocji są do spełnienia naprawdę proste. Aktywność, którą muszą wykazać nowi klienci, nie angażuje za specjalnie ani kapitału, ani czasu. Co więcej, nagroda zostanie wypłacona już po dwóch miesiącach. Trzeba za to się pospieszyć, bowiem akcja trwa zaledwie cztery tygodnie, a na zgarnięcie nagrody ma szansę tylko pierwszych 3000 osób.

Co należy zrobić krok po kroku, aby otrzymać gotówkę za założenie konta w BNP Paribas?

  1. Do 31 marca 2021 roku zarejestrować się na stronie https://premiazzabka.bnpparibasplus.pl/ i wypełnić wniosek o nowe konto po kliknięciu w link przesłany mailem przez organizatorów.
  2. Do 14 kwietnia 2021 roku dopełnić formalności związanych z potwierdzeniem tożsamości przez kuriera albo system wideoweryfikacji, a także nadać PIN do karty.
  3. Do końca kwietnia wykonać co najmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, a także zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł (mogą pochodzić z naszych rachunków w innych bankach). To uprawni do odebrania pierwszej nagrody w wysokości 50 zł oraz bonu na 20 zł do Żabek.
  4. Do końca maja zapewnić na takich samych warunkach wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł, a dodatkowo wykonać transakcje BLIK na minimum 200 zł łącznie. Drugą nagrodą jest przelew 100 zł.
  5. Do końca czerwca zapewnić takie same wpływy, ale transakcje BLIK wykonać na minimum 300 zł. Tym razem do 100 zł w ramach premii dołączy obiecany drugi bon na 20 zł do Żabki.

Informacja o przyznaniu nagród przesłane zostaną mailem odpowiednio do 18 maja, 28 czerwca i 28 lipca. W przeciągu kilku dni od otrzymania pierwszej wiadomości należało będzie podać organizatorom promocji numer konta, na który trafić ma premia. Regulamin mówi o wysłaniu bonusu gotówkowego do końca miesiąca, w którym rozesłane zostały wiadomości. Bony przyznawane są w postaci kodu i trzeba skorzystać z nich jednorazowo.

Co proponują inne banki, skoro ich promocje nie są tak dochodowe?

Chociaż premie przyznawane przez BNP Paribas za samo otwarcie konta i podstawową aktywność wyróżniają się na rynku pod względem wysokości w gotówce, nie oznacza to, że inne banki w tym czasie śpią. Najlepszym przykładem będzie okazja na 250 zł od Santandera, gdzie warunki uzyskania bonusu są nawet prostsze, a łatwo dostać dodatkowe 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia..

Inną strategią jest oferowanie równolegle kilku promocji, które trafić mogą do różnych klientów. W Pekao otrzymać można do końca marca:

  1. podstawową premię w formie zwrotu 100 zł po założeniu konta,
  2. 200 zł zwrotów za płatności dodatkową kartą kredytową Mastercard,
  3. 50 zł za założenie konta dla dziecka.

W przeciwieństwie do BNP Paribas, w Pekao funkcjonuje również korzystny program poleceń.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik

Paribas to dobry bank, ale co ważne, nie tylko oferta konta jest dobra, ale również oferta kredytowa łacznie z kartą! Więc jeśli jesteśmy na takim etapie życia, że mamy z tyłu głowy kredyt w przyszłości- to jednak warto mieć to na uwadze w momencie wyboru konta! Ja Paribas polecam, a jeszcze jak jest do zgarnięcia kasa za założenie konta bankowego to tym bardziej.

Fausti

Paribas jest super bankiem, który poza tym, że ma super konto to jeszcze ma super ofertę kredytowa- co jest ważne, bo jesli myslimy o jakims kredycie w przyszlosci to zdecydowanie warto zastanowic sie przy wyborze konta osobistego, bo zazwyczaj starania w naszym banku sa latwiejsze niz w „obcym”, w ktorym nie mamy konta!

Domi

Zabawne, że pekao ma w tym samym czasie taka sama promocje i u nich za otwarcie konta zwrot jest 100 zł, a w paribas 250 zł- spora różnica.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×