Co można zyskać w promocji?250 zł
Do kiedy trwa promocja?31 stycznia 2021 roku

Kto może skusić się na okazję bankową w BNP Paribas?

Promocje to tylko jeden ze sposobów na skłonienie klientów do wybrania konkretnej oferty z mrowia dostępnych na rynku kont bankowych. Nie zawsze są też najskuteczniejsze, bo gdyby tak było, od klientów nie mógłby opędzić się BNP Paribas. Po raz kolejny kusi bowiem premiami gotówkowymi nieosiągalnymi tak prosto w żadnym innym banku. Kto może skorzystać z okazji tym razem?

Bonus za założenie konta w promocji „Razem w karnawale” oferowany jest nowym klientom, czyli takim, którzy przez 12 miesięcy od złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie posiadali ani nie byli współposiadaczami ROR w BNP Paribas. I to właściwie tyle, oprócz standardowych wymogów związanych z ukończonym 18 rokiem życia oraz spełnianiem warunków potrzebnych do założenia konta osobistego w tym banku.

Co trzeba zrobić, aby zasłużyć na 250 zł premii?

Warunki promocji są do spełnienia naprawdę proste. Aktywność, którą muszą wykazać nowi klienci, nie angażuje za specjalnie ani kapitału, ani czasu. Co więcej, nagroda zostanie wypłacona już po dwóch miesiącach. Trzeba za to się pospieszyć, bowiem akcja trwa zaledwie cztery tygodnie, a na zgarnięcie nagrody ma szansę tylko pierwszych 3000 osób.

Co należy zrobić krok po kroku, aby otrzymać gotówkę za założenie konta w BNP Paribas?

  1. Do 31.01.2021 r. zarejestrować się na stronie https://razemwkarnawale.bnpparibasplus.pl/ i wypełnić wniosek o nowe konto po kliknięciu w link przesłany mailem przez organizatorów.
  2. Do 14.02.2021 r. dopełnić formalności związanych z potwierdzeniem tożsamości przez kuriera albo system wideoweryfikacji.
  3. Do końca lutego wykonać co najmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), a także minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą. To uprawni do odebrania pierwszej nagrody w wysokości 100 zł.
  4. Do końca marca powtórzyć to samo co w lutym, a dodatkowo zapewnić także wpływy na łączną kwotę sięgającą co najmniej 500 zł, które klient przesłać może ze swojego konta w innym banku. To wystarczy, aby zarobić kolejne 150 zł.

Informacja o przyznaniu nagród przesłane zostaną mailem odpowiednio do 22 marca i 26 kwietnia. W przeciągu kilku dni od otrzymania pierwszej wiadomości należało będzie podać organizatorom promocji numer konta, na który trafić ma premia. Regulamin mówi o wysłaniu bonusu gotówkowego do końca miesiąca, w którym rozesłane zostały wiadomości.

Co proponują inne banki, skoro ich promocje nie są tak dochodowe?

Chociaż premie przyznawane przez BNP Paribas za samo otwarcie konta i podstawową aktywność wyróżniają się na rynku pod względem wysokości w gotówce, nie oznacza to, że inne banki w tym czasie śpią. Ich strategią jest oferowanie równolegle kilku promocji, które trafić mogą do różnych klientów.

W szczególnych przypadkach rekordziści za otwarcie konta w promocji Millennium dostaną nawet 700 zł. Zgarnięcie maksymalnej sumy jest jednak bardzo wymagające, a nagroda w większości wypłacona zostanie w bonach na Allegro.

Podobną strategię przyjęło Pekao. Tam oprócz podstawowej premii 100 zł za założenie konta otrzymać można również 200 zł zwrotów za płatności dodatkową kartą kredytową Mastercard oraz 50 zł za założenie konta dla dziecka. W przeciwieństwie do BNP Paribas, w Pekao funkcjonuje również korzystny program poleceń.