W okazji BNP Paribas gotówka i bony sumujące się do 350 zł

W BNP Paribas tradycyjnie odpalonych zostało jednocześnie kilka promocji na nowe konta osobiste. Mniejszą premię dostać można w całości w gotówce, ale w kombinacji pieniądze + bon trafiła się w marcu okazja do zyskania 350 zł. Standardowo dla tego banku warunki uzyskania bonusu nie są przesadnie skomplikowane. Co trzeba zrobić?
BNP Paribas oferuje pieniądze nowym klientom

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 200 zł w gotówce

150 zł w bonie na Allegro

Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

BNP Paribas oferuje pieniądze nowym klientom

Szukając okazji na zarobek przy okazji zakładania konta bankowego, w I połowie 2021 roku nigdzie nie mogliśmy liczyć na większe nagrody niż w przypadku BNP Paribas. Najnowsza promocja kierowana do nowych klientów potwierdza wysoką formę banku pod względem kwot przyznawanych na start. Kto może ubiegać się o premię tym razem?

Wykluczenia nie są w tym przypadku szczególnie dotkliwe. Zainteresowani otrzymaniem bonusu nie mogli mieć konta w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Poza tym z wzięcia udziału w promocji nie dyskwalifikuje ani posiadanie rachunku przed tym okresem, ani udział we wcześniejszych akcjach promocyjnych związanych z zakładaniem kont.

Jak otrzymać przelew na 200 zł i bon 150 zł na Allegro?

Okazja pozwala sięgnąć po nagrody na łączną kwotę 350 zł, ale wymagało to będzie regularnej aktywności na świeżo założonym Koncie Otwartym na Ciebie. Pod względem wymagań finansowych nie są przesadnie trudne do spełnienia, ale BNP Paribas rozłożyło warunki na kilka miesięcy.

Jak dokładnie wygląda harmonogram promocji? Uczestnik musi:

  1. Do 31 marca roku zarejestrować się na stronie promocji pod adresem gigapremia.bnpparibasplus.pl.
  2. W tym samym okresie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, a do 14 kwietnia 2021 roku ostatecznie podpisać umowę i nadać PIN do karty.
  3. Do końca kwietnia 2021 roku wykonać minimum 3 przelewy przez aplikację mobilną GOmobile lub bankowość internetową GOonline, zapłacić bezgotówkowo kartą za zakupy o łącznej wartości 300 zł (liczy się Google Pay i Apple Pay, ale wyłączony jest BLIK), a także otrzymać wpływy (mogą pochodzić z naszych kont w innych bankach) na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Dokonanie tego równoznaczne jest z premią 100 zł.
  4. To samo zrobić do końca maja 2021 roku, za co otrzymamy kolejne 100 zł.
  5. Również w czerwcu powtórzyć te same operacje, tyle że tym razem aktywność nagrodzona zostanie bonem 150 zł na Allegro.

Warto pamiętać, aby po otrzymaniu informacji o pierwszym bonusie uzupełnić numer konta w formularzu mieszczącym się pod linkiem przesłanym przez organizatora promocji. To ważne w kontekście otrzymania premii gotówkowych. Elektroniczna karta podarunkowa na Allegro przyjdzie SMS-em. Od nagród przyznawanych w tego typu akcjach nie trzeba odprowadzać podatku.

Inne promocje bankowe w BNP Paribas i nie tylko

Nie każdy robi zakupy na Allegro. Jeśli e-karta podarunkowa przyznawana uczestnikom promocji miałaby się zmarnować, znacznie lepiej zainteresować się okazją na zgarnięcie 250 zł za nowe konto w BNP Paribas. Tam cała kwota przyznawana jest w gotówce. Pod względem „czystych” pieniędzy jest zaś lepsza opcja w innym banku.

Mimo iż w promocji Santandera także dostaniemy 250 zł, tam niezwykle łatwo zgarnąć dodatkowe 5 dyszek za założenie konta z polecenia obecnego klienta. Wystarczy tylko poprosić znajomego lub członka rodziny o wygenerowanie kodu rekomendującego, aby cieszyć się z dodatkowej kwoty!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×