Odbierz smartfon vivo Y11s za nową kartę Citi Simplicity

Citi Handlowy powraca z promocją, w której za nową kartę kredytową otrzymać można nie bon na kilkaset złotych, lecz smartfona. Tym razem wyrobienie Citi Simplicity oraz kilka miesięcy regularnych wydatków pozwoli odebrać vivo Y11s. Warto sprawdzić więc, czy warunki promocji są na tyle proste, aby opłacało się starać o budżetowy telefon chińskiego producenta.
Kto otrzyma smartfon za kartę kredytową Citi Simplicity?
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Smartfon vivo Y11s
  • Zwrot rocznej opłaty za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 22 listopada 2021 roku

Kto otrzyma smartfon za kartę kredytową Citi Simplicity?

Choć w przypadku chęci założenia konta bankowego w Citi Handlowym nie mamy co liczyć na wybitne promocje, rachunek w tym banku warto mieć ze względu na okazje związane z kartami kredytowymi. Standardowo otrzymuje się w nich bony na 400 czy 500 zł, ale czasami do zgarnięcia jest także smartfon o podobnej wartości rynkowej. Kto może na niego liczyć?

W promocji “Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach” mogą wziąć udział osoby, które nie miały w Citi głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2020 roku. Istotna jest także zdolność kredytowa, udokumentowane dochody i brak negatywnej historii kredytowej. Możliwe źródła zarobkowania nie ograniczają się do umowy o pracę, więc nie jest też tak, że otrzymanie Citi Simplicity graniczy z cudem.

vivo Y11s to nagroda za kilka prostych czynności

Jak przystało na promocję związaną z kartą kredytową Citi, otrzymanie nagrody nie wymaga podejmowania heroicznego wysiłku. Otrzymanie smartfona o wartości 499 zł wymaga aktywnego korzystania z karty przez trzy miesiące. Zważywszy na fakt, że udział w promocji znacząco łagodzi warunki darmowego korzystania z Citi Simplicity (wydać trzeba miesięcznie nie 1000 zł, lecz 300 zł), jest to jak najbardziej do zrobienia.

Jak zapracować na vivo Y11s w promocji Citi?

  1. Do 22 listopada 2021 roku złożyć wniosek o wydanie karty Citi Simplicity na stronie internetowej https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/telefon-vivo-lp/ i podpisać umowę.
  2. Po otrzymaniu karty niezwłocznie aktywować ją w aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  3. W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarczyć do placówki banku potwierdzenie dochodów.
  4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarciu umowy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji bankowej na telefonie.
  5. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać dowolną liczbę transakcji kartą na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł.

Kwoty wymaganej przez bank do udowodnienia aktywności nie trzeba rozkładać na trzy miesiące. Jako że w regulaminie promocji Citi daje sobie na przesłanie telefonu nawet 60 dni od spełnienia warunków, warto to zrobić jak najszybciej. Czekając z wydaniem 1000 zł do ostatniej chwili, na nagrodę czekać można nawet pół roku od podpisania umowy.

Czy vivo Y11s jest lepszy niż gotówka lub bony za Citi Simplicity?

Bank organizuje jednocześnie kilka promocji związanych z tym produktem finansowym. Jeden z bonów za kartę kredytową Citi opiewa na 400 zł i może być wydany na Allegro, podczas gdy w innej promocji Citi z Biedronką otrzymamy 300 zł na zakupy w dyskoncie. Jak na tle tych okazji prezentuje się jesienna oferta ze smartfonem?

W wakacyjnej odsłonie promocji ze smartfonem Citi rozdawał za kartę kredytową Xiaomi Redmi Note 9. Tamten smartfon również nie wyróżniał się ilością pamięci operacyjnej (tak samo jak vivo Y11s oferował 3 GB RAM), ale był znacznie lepiej oceniany i zajmował wysokie miejsca w rankingach budżetowych telefonów. Jego rynkowa cena oscylowała wokół 700 zł, więc i pod tym względem obecna promocja ze smartfonem za 500 zł ustępuje poprzedniczce. Otwiera jednak drogę do opłacalnego programu poleceń kart kredytowych Citi, więc jeśli potencjalny klient myśli nad wymianą smartfona na inny model z niższej półki, powinien rozważyć propozycję banku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×