W nowej promocji Citi Banku zgarniesz łatwe 150 zł za założenie konta!

Promocja bankowa Citi Banku jest jedną z najprostszych opcji na zdobycie dodatkowych środków pieniężnych, które oferują obecnie instytucje finansowe. Za założenie CitiKonta otrzymamy w przeciągu trzech miesięcy do 150 zł. Kto może zdobyć tę kwotę i jakie warunki musi spełnić?
Do kogo kierowana jest promocja Citi Banku?
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji? 150 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 5 grudnia 2020 r.

Do kogo kierowana jest promocja Citi Banku? Skorzystają z niej nawet byli klienci!

Citi Bank odświeżył niedawno jeden ze swoich produktów, który dotychczas nie przyciągał klientów instytucji ze względu na spore opłaty. Nowa odsłona CitiKonta stała się pretekstem do przyciągnięcia nowych klientów dzięki promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja II”. Kto ma szansę zgarnąć bonus za wybranie tej właśnie oferty spośród wielu kont bankowych dostępnych na rynku?

Uczestnikami promocji związanej z odświeżonym kontem ROR CitiBanku mogą być nawet osoby, które miały już kiedyś rachunek osobisty w tej instytucji. Okres karencji jest niezwykle krótki, bowiem do udziału w Finansowej Rewolucji zapraszane są osoby, które nie posiadały lub współposiadały konta w Citi od 1 stycznia 2020 roku. Co oprócz założenia konta trzeba zrobić, aby zgarnąć 150 zł? Znaleźć się wśród pierwszych 5000 osób otwierających rachunek i spełnić kilka prostych warunków.

Warunki zgarnięcia 150 zł w tej promocji bankowej są niezwykle proste

Co zrobić, aby dostać bonus 150 zł na start za założenie konta w CitiBanku? Cały proces potrwa kilka miesięcy. Wymaga od nas wykonania następujących kroków:

  1. Do 5 grudnia zakładamy CitiKonto w oddziale CitiBanku, w ramach kampanii telefonicznej lub przez internet ze zdalną weryfikacją tożsamości.
  2. Podpisujemy regulamin promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja II” (w przypadku konta zakładanego przez internet robimy to za pomocą kodu SMS).
  3. W pierwszym miesiącu po miesiącu, w którym założyliśmy konto (a więc w grudniu, jeśli otworzyliśmy rachunek do końca listopada), księgujemy przelew na minimum 2000 zł z tytułu wynagrodzenia. Dostaniemy za to 50 zł.
  4. Do końca kolejnego miesiąca zapewniamy na konto wpłatę w wysokości minimum 100 zł oraz logujemy się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku. To da nam kolejne 50 zł.
  5. W trzecim miesiącu następującym po miesiącu otworzenia konta dokonujemy transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

Warto podkreślić, że “wynagrodzenie” w warunkach promocji jest traktowane bardzo umownie. W przeciwieństwie do analogicznej promocji na konto ING za 160 zł, która potrwa jeszcze do końca grudnia, nie musi być to przelew z konta firmowego. W praktyce możemy więc nadać go sobie sami z konta w innym banku, byle tylko miał w tytule odpowiednią adnotację.

Kolejne nagrody wypłacane będą sukcesywnie do końca miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Jeśli założymy konto w listopadzie, pełen bonus za założenie CitiKonta znajdzie się zatem na naszym rachunku maksymalnie pod koniec marca.

CitiKonto to odświeżona propozycja rachunku osobistego

Osoby pamiętające CitiKonto z wysokich opłat dodatkowych koniecznie powinny zrewidować swoje zdanie na temat rachunku osobistego w Citi. Promocja związana jest bowiem z rewolucyjnymi zmianami, które dokonały się w obrębie rzeczonego konta ROR. Posiadając konto w Citi Banku nie narażamy się na żadne opłaty za jego prowadzenie, a bezwarunkowo bezpłatna jest również karta oraz przelewy internetowe.

Chociaż kwota 150 zł nie robi wrażenia na osobach przyzwyczajonych do znacznie wyższych premii przed okresem pandemii COVID-19, łatwość w uzyskaniu tych pieniędzy może przyciągnąć do najnowszej promocji bankowej Citi wielu nowych klientów. Biorąc pod uwagę atrakcyjne odświeżenie oferty banku, powinni być z jego usług bardzo zadowoleni!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
MIKI

150 zł to nie jest dużo! Tym bardziej, że zazwyczaj inne banki za założenie konta dają bonusy i do 400 zł.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×