Aż 474 nagród z kartą kredytową Visa Santander Consumer Bank

Czas na konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla posiadaczy karty kredytowej Visa Santader Consumer Bank. Im więcej transakcji, tym większa szansa na wygraną. Wśród nagród m.in. Thermimixy, elektryczne hulajnogi, aparaty fotograficzne FUJIFILM i bony do wydania na Allegro. Każda transakcja kartą się liczy, więc zgłoś swój udział już dziś i pnij się w rankingu jednej z trzech kategorii. Korzystanie z karty kredytowej Visa Santander Consumer Bank stało się jeszcze korzystniejsze.
Nagrody w konkursie Santander Consumer Bank będą przyznawane w 3 kategoriach
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 474 nagród rzeczowych
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2022 r.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Najnowszy konkurs Santander Consumer Bank przeznaczony jest do pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski i posiadających kartę kredytową Visa wydaną przez Santander Consumer Bank.

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody?

Nagrody w konkursie Santander Consumer Bank będą przyznawane w 3 kategoriach. Do wygrania będą m.in. 3 Thermomixy TM6, 9 hulajnóg elektrycznych, 12 aparatów FUJIFILM Instax mini 11 czy bony Allegro o wartości 50 złotych.

Kategorie prezentują się następująco: 1. największa wartość transakcji w czasie trwania konkursu, 2. największa liczba transakcji i 3. największy wzrost liczby transakcji w porównaniu do 3 ostatnich miesięcy poprzedzających konkurs. By wziąć udział w zabawie należy:

  1. Do 31 października zgłoś swój udział w promocji na stronie internetowej konkursu. Nie zwlekaj jednak zbyt długo, bowiem pod uwagę będą brane wszystkie transakcje wykonane kartą kredytową VISA Santander Consumer Bank od 1 września 2022.
  2. By być klasyfikowany wykonaj w trakcie trwania konkursu przynajmniej 10 transakcji (bezgotówkowych i gotówkowych) na kwotę co najmniej 20 zł każda.
  3. W każdej z 3 kategorii zostanie utworzony ranking uczestników – jeżeli się w nim znajdziesz, to otrzymasz stosowny SMS. Rankingi zostaną też opublikowane 30 listopada 2022 roku na stronie internetowej konkursu.
  4. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską do 15 grudnia.

Każdy uczestnik może wygrać tylko raz – jeżeli znajdziesz się w kilku rankingach, to otrzymasz nagrodę z kategorii, w której zajmiesz najwyższe miejsce.

Karty kredytowe w Santander Consumer Bank z atrakcyjnymi promocjami

Santander Consumer Bank kusi obecnych i potencjalnych klientów do korzystania ze swoich kart kredytowych. Nie tylko posiadacze kart Visa mogą liczyć na ciekawe promocje. Z TurboKARTĄ Santander liczyć możesz na 360 zł zwrotu moneyback i vouchery na Allegro na 200 zł. Warto uważnie śledzić ofertę tego banku, nowe promocje i konkursy pojawiają się tam naprawdę często.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść