Moneyback za płatności na stacjach paliw z kartą Santander

”Tankuj taniej z kartą kredytową” to najnowsza promocja pozwalająca na zgarnięcie aż 200 zł zwrotu z wydatków na stacjach benzynowych. Wystarczy płacić za transakcje kartą kredytową Santander Bank Polska. Zarejestruj się w promocji do 17 października i ciesz się zwrotami w listopadzie i grudniu. Pula nagród ograniczona!
Jak zdobyć 200 zł moneyback z kartą kredytową Santander?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł moneyback za wydatki na stacjach paliw
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 października 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja ”Tankuj taniej z kartą kredytową” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy w trakcie trwania promocji złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Oczywiście wniosek musi zostać zaakceptowany. Dodatkowo wniosek musi zostać złożony za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Jak zdobyć 200 zł moneyback z kartą kredytową Santander?

Promocja ”Tankuj taniej z kartą kredytową” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć zwrot wydatków na stacjach benzynowych:

  1. Do 17.10.2022 roku złóż wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Dokonaj tego w aplikacji internetowej banku.
  2. Również do 17.10.2022 roku aktywuj swoją nową kartę online i wyraź zgody na kontakt marketingowy.
  3. Płać kartą kredytową Santander na stacjach benzynowych od 1.11.2022 do 31.12.2022 roku, a bank zwróci Ci do 100 zł wydatków miesięcznie. Łącznie możesz odzyskać nawet 200 zł.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród (750 pierwszych zgłoszeń) i nie zwlekaj z rejestracją do ostatniej chwili.

Bonusy do karty, konta i konta dla młodych w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska proponuje swoim klientom bonusy do wielu różnych produktów. {oza wspomnianą w tym artykul kartą kredytową można otrzymać aż 400 zł bonusu za założenie konta osobistego Santander, a także zgarnąć 100 zł kieszonkowego do sklepów Biedronka z kontem dla nastolatka. Warto śledzić strony internetowe banku w poszukiwaniu kolejnych korzystnych ofert i promocji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść