Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł moneyback za wydatki na stacjach paliw
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 października 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja ”Tankuj taniej z kartą kredytową” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy w trakcie trwania promocji złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Oczywiście wniosek musi zostać zaakceptowany. Dodatkowo wniosek musi zostać złożony za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Jak zdobyć 200 zł moneyback z kartą kredytową Santander?

Promocja ”Tankuj taniej z kartą kredytową” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć zwrot wydatków na stacjach benzynowych:

  1. Do 17.10.2022 roku złóż wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Dokonaj tego w aplikacji internetowej banku.
  2. Również do 17.10.2022 roku aktywuj swoją nową kartę online i wyraź zgody na kontakt marketingowy.
  3. Płać kartą kredytową Santander na stacjach benzynowych od 1.11.2022 do 31.12.2022 roku, a bank zwróci Ci do 100 zł wydatków miesięcznie. Łącznie możesz odzyskać nawet 200 zł.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród (750 pierwszych zgłoszeń) i nie zwlekaj z rejestracją do ostatniej chwili.

Bonusy do karty, konta i konta dla młodych w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska proponuje swoim klientom bonusy do wielu różnych produktów. {oza wspomnianą w tym artykul kartą kredytową można otrzymać aż 400 zł bonusu za założenie konta osobistego Santander, a także zgarnąć 100 zł kieszonkowego do sklepów Biedronka z kontem dla nastolatka. Warto śledzić strony internetowe banku w poszukiwaniu kolejnych korzystnych ofert i promocji.