600 zł moneyback na kartę kredytową w BNP Paribas

BNP Paribas rusza z kolejną promocją kart kredytowych. Teraz gdy złożysz wniosek o “kredytówkę” i będziesz z niej aktywnie korzystał przez rok możesz zyskać nawet 600 zł zwrotów moneyback. Dodatkowo przez rok będziesz zwolniony z opłat za kartę. Przyjrzyjmy się najnowszej promocji BNP.
Jak zdobyć 600 zł moneyback w BNP Paribas?
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 600 zł moneyback
  • zwolnienie z opłat za kartę przez rok
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie od 1 marca 2021 r. do 1 sierpnia 2022 r. nie posiadały umowy o kartę kredytową w tym banku. Posiadanie innych produktów BNP nie wyklucza z promocji.

Jak zdobyć 600 zł moneyback w BNP Paribas?

Zadanie uczestnika promocji to aktywne korzystanie z karty kredytowej. Im więcej nią wyda, tym większy zwrot otrzyma. Oto jak wziąć udział w promocji krok po kroku::

  1. Do 30 września 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę na kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  2. Aktywnie korzystaj z karty przez kolejne 12 miesięcy, a bank zwróci Ci 1% wydatków (maksymalnie 50 zł/miesiąc).
  3. W ciągu roku możesz tak zyskać nawet 600 zł

Spełniając powyższe warunki czeka Cię jeszcze jedna premia – roczne zwolnienie z opłat za kartę.

BNP Paribas – inne promocje, bonusy, zwroty

BNP Paribas stworzyło dla swoich klientów wiele promocji i okazji do zdobycie aktracyjnych zwrotów wydatków. Tak jest np. w promocji 360 zł zwrotu za bilety z aplikacją GOmobile. Zaś nowi klienci, którzy dopiero myślą o związaniu się z tym bankiem skorzystać mogą z 450 zł w bonach Allegro za otwarcie konta w BNP Paribas.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść