Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem w mBanku

Ciągłe wzrosty stóp procentowych sprawiają, że coraz więcej osób interesuje się kredytami hipotecznymi z okresowo stałym oprocentowaniem. Aby zachęcić klientów do wypróbowania tego typu produktu, mBank wznowił promocję, w ramach której oprocentowanie stałe zostaje obniżone jeszcze bardziej. Poznaj szczegóły promocji wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem w mBanku.
Mbank
Kredyt Hipoteczny mBank - weź kredyt
Kredyt Hipoteczny mBank

Kredyt hipoteczny w mBanku w promocji “Wiosenna promocja”. Sprawdź dlaczego warto rozważyć zaciągnięcie zobowiązania hipotecznego akurat w tym banku. Czy przez ten kredyt można sfinansować zarówno kupno mieszkania jak i remont? Poznaj naszą opinię na temat kredytu hipotecznego w mBanku!

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny mBank

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt hipoteczny z pomniejszonym stałym oprocentowaniem
Do kiedy trwa promocja?
 • 30.05.2022

Kredyt hipoteczny w mBanku z niską marżą

Główną metodą zakupu mieszkań na rynku są obecnie kredyty hipoteczne. Dzięki nim możliwe jest sfinansowanie nieruchomości. Niestety, regularny wzrost stóp procentowych sprawia, że ciężko określić, czy stać nas na tego typu zobowiązanie. Z pomocą przychodzą kredyty z okresowo stałym oprocentowaniem, które chronią nas przed nagłymi zmianami na rynku. W nowej promocji mBanku tego typu zobowiązanie uzyskasz z dodatkowo mniejszym oprocentowaniem.

Z promocji mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci banku, choć w drugim przypadku konieczne będzie założenie konta przy składaniu wniosku. mBank udziela kredytów hipotecznych na minimum 100 000 zł, więc promocja obejmuje wyłącznie produkty od tej sumy, z maksymalną kwotą wynoszącą 2 000 000 zł. Obowiązkowy jest również zakup ubezpieczenia na życie. W ramach promocji otrzymasz kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem zmniejszonym nawet o 2 punkty procentowe. Z tej obniżki można skorzystać niezależnie od posiadanego typu konta, pozwalając na wykorzystanie go wraz z bonusami najkorzystniejszych kont osobistych mBank.

Jak otrzymać kredyt z niższym stałym oprocentowaniem w mBank?

W celu skorzystania z promocji musisz skierować się na stronę oferty kredytów hipotecznych w mBanku. Stali klienci mogą podjąć się tego za pomocą bankowości internetowej, w chwili, gdy przyszli konsumenci banku mają do dyspozycji jego oficjalną stronę. Za pomocą znajdującego się na niej kalkulatora określ interesującą cię sumę zobowiązania oraz okres spłaty. Gdy spodobają ci się przewidywane przez kalkulator koszty kredytu, wciśnij przycisk “zamawiam rozmowę z doradcą” i wypełnij formularz kontaktowy.

Oddzwoni do ciebie doradca banku, aby przedyskutować warunki pożyczki. W trakcie rozmowy poinformuj konsultanta o swoim zainteresowaniu stałym oprocentowaniem i dostępną promocją. Pamiętaj, ósma edycja promocji Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem w mBanku trwa tylko do 06.06.2023, więc nie warto zwlekać. Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie, musisz podpisać umowę przed tym terminem.

Promocja została podzielona na trzy “segmenty”. Każdy z nich oferuje inną oprocentowanie ale też wymaga spełnienia dodatkowych warunków. Twój budżet zadecyduje o tym, która oferta jest najbardziej opłacalna. Prezentowany przedział oprocentowań odnosi się do LTV, czyli stopnia zabezpieczenia kredytu przez wartość nieruchomości. Jeżeli wartość kredytu jest niższa niż 80% wartości mieszkania, oferowane jest nieco niższe oprocentowanie:

Warunki promocji “Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem”
Nazwa segmentu Warunki promocyjne oprocentowanie oprocentowanie bez promocji
Intensive
 • Ubezpieczenie na życie
 • mKonto Intensive, które posłuży do spłaty rat
 • Wpływ na mKonto w wysokości minimum 7 000 zł
 • Wykonanie min. 15 transakcji płatniczych w miesiącu na koncie w mBanku
8,72% – 9,22% 10,72% – 11,22%
Active
 • Ubezpieczenie na życie
 • Wpływ na rachunek mBank min. 5 000 zł
 • Wykonanie min. 15 transakcji płatniczych w miesiącu na koncie w mBanku
8,92% – 9,42% 10,92% – 11,42%
Bez segmentu
 • Ubezpieczenie na życie
 • Wpływ wynagrodzenia lub dwukrotności raty na rachunek w mBanku
9,02% – 9,52% 11,02% – 11,52%

Tańszy kredyt hipoteczny również ze zmienną ratą

Ósma edycja promocji Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem w mBanku to nie jedyna aktywna promocja na kredyty hipoteczne. W tej chwili bank oferuje również dostęp do najnowszej edycji promocji “spełnij marzenia”, w ramach której otrzymasz kredyt ze zmiennym oprocentowaniem z obniżoną marżą.

Promocja ta wymaga spełnienia dokładnie tych samych warunków, warto więc przyjrzeć się jej przed podjęciem decyzji. Stałe oprocentowanie oznacza dużo mniej niespodzianek podczas spłacania kredytu. Trwa ono jednak tylko pięć rat. Jeżeli w tym czasie stopy bankowe podskoczą ponad to, co spłacamy obecnie, to bank i tak zaproponuje nam z czasem podwyżkę. Zależnie od tempa ich wzrostu, spłacanie rat ze zmiennym oprocentowaniem może ostatecznie okazać się tańsze, niż regularne, wyższe raty. Warto więc zadać sobie pytanie, jakich wzrostów oprocentowania spodziewamy się w ciągu najbliższych pięciu lat.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść