VI edycja promocji Spełniaj Marzenia w mBanku

Jedne z największych wydatków przy kredycie hipotecznym to marża i prowizja. Dzięki powracającej promocji mBanku marżę otrzymasz promocyjne niską, a prowizji unikniesz całkowicie. Poznaj szczegóły najnowszej promocji na kredy hipoteczny w mBank.
Mbank
Kredyt Hipoteczny mBank - weź kredyt
Kredyt Hipoteczny mBank

Kredyt hipoteczny w mBanku w promocji “Wiosenna promocja”. Sprawdź dlaczego warto rozważyć zaciągnięcie zobowiązania hipotecznego akurat w tym banku. Czy przez ten kredyt można sfinansować zarówno kupno mieszkania jak i remont? Poznaj naszą opinię na temat kredytu hipotecznego w mBanku!

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny mBank

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt hipoteczny z marżą niższą o 2%
Do kiedy trwa promocja?
 • 30.05.2022

Kredyt hipoteczny w mBanku z niską marżą

mBank posiada w swojej ofercie jedne z najlepszych kredytów. Świetna oferta staje się jednak jeszcze lepsza dzięki powracającej akcji promocyjnej Spełniaj Marzenia w mBanku. Szósta edycja konkursu oferuje dostęp do kredytów hipotecznych nie tylko bez prowizji, ale również z obniżoną marżą dla stałych i nowych klientów banku.

W ramach oferty otrzymasz kredyt hipoteczny z marżą zmniejszoną o 2%. Ile ona wyniesie ostatecznie, zależy w dużej mierze od tego, jaki typ umowy o kredyt hipoteczny wybierzesz. Oferta dostępna jest dla właścicieli kont rachunkowych mBank oraz mKonto Intensive, którzy zakupią wraz z kredytem ubezpieczenie na życie. W efekcie możesz łączyć ulgę z innymi bonusami, które oferują dane typy kont w banku, co pozwala ci na uzyskanie kredytu hipotecznego z marżą nawet 1,86%.

Jak otrzymać kredyt z niższą marżą w mBank?

Aby skorzystać z promocji, skieruj się na stronę oferty kredytów hipotecznych w mBanku. Znajduje się tam kalkulator, na którym wyliczysz warunki interesującego cię zobowiązania, włącznie z przewidywaną wysokością raty. W ramach promocji kredyt musi wynieść minimum 100 000 zł. Po wybraniu sumy wciśnij przycisk “zamawiam rozmowę z doradcą” i wypełnij formularz kontaktowy. Doradca z banku zadzwoni do ciebie, aby przedyskutować warunki kredytu i wytłumaczyć szczegóły promocji. Pamiętaj, że specjalne warunki obowiązują tylko do 30.05.2022. Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, musisz podpisać umowę przed upływem tej daty.

Oferta rozbita jest na trzy “segmenty”, z których każdy stawia inne warunki, oferując też inną marżę. Przez pięć lat trwania kredytu należy spełniać wszystkie warunki danego segmentu, licząc od dnia uruchomienia pierwszej transzy kredytu. Dokładna wysokość marży zależy od segmentu oraz wysokości LTV, czyli zabezpieczenia kredytu przez wartość nieruchomości.

Warunki promocji “Spełnij Marzenia Edycja 6”
Nazwa segmentu Warunki Marża promocyjna Marża bez promocji
Intensive
 • Ubezpieczenie na życie
 • mKonto Intensive posłuży do spłaty rat
 • Wpływ na konto minimum 7 000 zł
 • Wykonanie min. 15 transakcji w miesiącu
1,76 – 2,26% 3,76 – 4,26%
Active
 • Ubezpieczenie na życie
 • Wpływ na rachunek mBank min. 5 000 zł
 • Wykonanie min. 15 transakcji w miesiącu
1,95 – 2,46% 3,95 – 4,46%
Bez segmentu
 • Ubezpieczenie na życie
 • Wpływ wynagrodzenia lub dwukrotności raty na rachunek w mBanku
2,06%

– 5,75%

4,06 – 7,75%

Tańszy kredyt hipoteczny również w Alior Banku

Oferta mBanku jest zdecydowanie warta uwagi, bank nie jest jednak jedynym, który decyduje się na zaoferowanie lepszych warunków dla kredytów hipotecznych. Niepewność w związku z narastającymi stopami kredytowymi oraz rosnącą inflacją zmniejsza zainteresowanie klientów usługami sektora finansowego. Aby zapewnić klientów, że inwestowanie z pomocą banku będzie w pełni bezpieczne, również Alior Bank wytoczył nową ofertę promocyjną.

Własne M w wielkim mieście z Alior Bank to oferta ograniczona do zakupu mieszkania w największych polskich miastach: Gdańsku,Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Sopocie lub Gdyni. Promocja ta może wydawać się mniej konkurencyjna, tym bardziej że kredyt zawiera prowizję 1%. Jednocześnie jednak Alior Bank stawia dużo mniejsze i znacznie mniej skomplikowane wymagania względem kredytobiorców, przez co warto porównać tę propozycję do oferty mBanku przed podjęciem decyzji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść