Pożyczka pozabankowa na działalność gospodarczą

Bardzo często pożyczki pozabankowe dla firm przeznaczone są wyłącznie dla przedsiębiorstw z minimum rocznym stażem swojej działalności. Wielokrotnie tylko takie firmy są dla instytucji pozabankowych wiarygodnymi klientami, ponieważ mogą udowodnić swoje dochody. Przedstawiają PIT rozliczeniowy za ubiegły rok albo ostatnie odcinki z ZUS-u. Tym samym udowadniają nawet kilkunastomiesięczną historię swojego biznesu, wykazując zyski i straty. Profity muszą być większe niż wydatki, tylko w taki sposób będziemy posiadać zdolność kredytową. To ona w głównej mierze uprawnia nas do skorzystania z usług instytucji pozabankowych. Pożyczki dla przedsiębiorców są łatwo dostępne i pozwalają uniknąć przewlekłych procedur. Pożyczkodawcy stawiają znacznie mniej skomplikowane wymogi od kredytodawców. Oczekują od swoich klientów wypełnienia wniosku i dostarczenia kilku niezbędnych dokumentów. To m.in. kserokopia dowodu osobistego i zaświadczenie z ZUS-u, chociaż bardzo często wcale nie trzeba go okazywać. Wszystko zależy od konkretnej oferty, którą powinniśmy wybrać, kierując się własnymi oczekiwaniami.

kredyt pozabankowy dla firm na start

Z oferty szybkich kredytów pozabankowych dla firm mogą korzystać nie tylko działalności z kilku- bądź kilkunastomiesięcznym okresem funkcjonowania. Znajdziemy także wiele propozycji dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek. Aasa dla biznesu udziela pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. Decyzja jest błyskawiczna, a dzięki atrakcyjnej ofercie można uzyskać nawet 10 000 zł na wsparcie finansów swojej firmy. Pożyczkodawca zminimalizował formalności i wymaga jedynie posiadania stałego adresu zamieszkania w Polsce. Co istotne, większość instytucji pozabankowych oferujących pożyczki na start informuje o wysokości rat i kosztach już w momencie wyboru kwoty oraz okresu kredytowania. Dzięki temu wiemy, czy możemy sobie pozwolić na takie zobowiązanie oraz czy zdołamy je spłacić zgodnie z uzyskanym harmonogramem. Kapitał przeznaczmy na realizację swojego biznesplanu. Z impetem wkroczymy na rynek, od razu zdobywając grono klientów, którzy będą chcieli korzystać z naszych usług.

Pożyczka dla firm pod zastaw samochodu

Jeśli prowadzimy firmę od niedawna, możemy również skorzystać z atrakcyjnej oferty gotówki pod zastaw samochodu. Nie musimy wykazywać rocznej historii obrotów. Wystarczy jeden dzień prowadzenia działalności, aby złożyć wniosek i uzyskać kwotę wynoszącą nawet 50 proc. wartości pojazdu. Z taką ofertą wychodzi do nas firma Autokapitał, proponująca nawet 100 000 zł. Warunek jest jeden – posiadany pojazd musi odpowiadać wymogom stawianym przez pożyczkodawcę. Akceptowane są pojazdy osobowe, mające jednego właściciela, który posiada kartę pojazdu, ubezpieczenia OC/AC oraz dwa komplety kluczyków. Auto nie może mieć więcej niż 12 lat. Na samochód nie mogą być też ustanowione żadne inne zabezpieczenia. Jeśli spełniamy te warunki, śmiało możemy składać wniosek.

Poczekaj na telefon z ofertą pożyczki dla firm

Atrakcyjne oferty pożyczek przez internet skierowanych do działalności gospodarczych znajdziemy przede wszystkim w sieci. Wielu pożyczkodawców chce ułatwić swoim klientom podejmowanie decyzji, dlatego kiedy złożymy wniosek, oddzwania do nas konsultant firmy. Przy jego pomocy dopasujemy ofertę do naszych potrzeb, pożyczając tyle, ile faktycznie jest nam potrzebne. W formularzu musimy koniecznie podać swój numer telefonu, tylko w ten sposób doradca będzie mógł się z nami skontaktować. Ponadto konieczne będą dane osobowe, czyli imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres e-mail.

Wszystkie decyzje finansowe powinniśmy podejmować odpowiedzialnie, trzymając się zasad bezpiecznego pożyczania online, które dotyczą nie tylko klientów indywidualnych. Każdy pożyczkobiorca, bez względu na to czy pożycza dla siebie, czy stara się o wsparcie finansowe dla swojej firmy, powinien wiedzieć, w jaki sposób pożyczać, aby nie zaszkodzić swojej sytuacji finansowej.

Czy firmę stać na kredyt pozabankowy?

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o skorzystaniu z oferty kredytu pozabankowego dla firm, powinniśmy się zastanowić, czy faktycznie stać nas na takie zobowiązanie. Warto skonfrontować ofertę pożyczki z wysokością osiąganych dochodów, aby upewnić się, że nie pożyczamy kwoty, której nie będziemy w stanie zwrócić. Również kiedy dopiero startujemy z naszą działalnością, nie powinniśmy się zapożyczać na sumy o horrendalnych wysokościach. Owszem, im wyższy kredyt, tym łatwiej będzie nam zrealizować zamierzone plany, ale przecież prędzej czy później będziemy musieli zmierzyć się z płatnościami.

Trzymając się wskazanych zasad, pożyczymy tyle, ile faktycznie potrzebujemy, wspierając rozwój swojej działalności. Jeśli już od jakiegoś czasu działamy na rynku, łatwiej nam będzie znaleźć ofertę odpowiadającą naszym potrzebom. Pożyczkodawcy mają większe zaufanie to klientów z usystematyzowanymi wpływami. Mogą przeanalizować ich historię kredytową i udzielić im nawet 200 tysięcy złotych, o ile pozwalają na to zyski danego przedsiębiorstwa. Kiedy potrzebujemy tak wysokiej kwoty, konieczne może się okazać stosowne zabezpieczenie. Instytucje pozabankowe nie chcą zostać narażone na straty, dlatego we właściwy sposób się zabezpieczają. Nie można się temu dziwić, tym bardziej, że minimalizują formalności i znacząco ułatwiają proces starania się o gotówkę w porównaniu do banków.

Pożyczka online dla firm – jak szukać ofert?

Warto zaciągać pożyczki na działalność gospodarczą, aby zadbać o pomyślny rozwój swojej działalności. Wsparcie z zewnętrznego źródła finansowego może być dla nas najlepszą pomocą, aby zrealizować swoje plany i odnieść sukces na rynku. Tym bardziej, że ofert nie brakuje i można dostosować wielkość zobowiązania do charakteru naszego biznesu oraz do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu będziemy mogli sobie pozwolić nawet na bardziej złożone i wymagające większych nakładów finansowych inwestycje.

W doborze najlepszych ofert najlepiej jest kierować się wskazaniami rankingów chwilówek oraz rankingów pożyczek ratalnych. Dzięki podpowiedziom ekspertów szybko zorientujemy się, które oferty odpowiadają naszym oczekiwaniom i gwarantują najbardziej korzystne dla nas warunki. Cenne wskazówki i wartościowe porady, które również możemy znaleźć na portalach przygotowujących rankingi, przekonają nas, że warto starać się o dodatkowe środki, aby wesprzeć swój biznes. Tym bardziej, że cały proces ubiegania się o pożyczkę nie trwa długo i pozwala szybko otrzymać pomoc finansową.

”Prowadzenie własnej firmy nie jest prostym zadaniem. Chociaż nie tylko sukcesy, ale i porażki pozwalają się wiele nauczyć, to w zarządzaniu finansami lepiej jest nie popełniać żadnych błędów. Kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki na realizację nowych inwestycji bądź na bieżącą działalność, korzystajmy z usług wiarygodnych firm. Dzięki temu wyjdziemy obronną ręką nawet z chwilowych kryzysów związanych z naszym budżetem” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.