Zgarnij 200 zł na Allegro z nowym Kontem Millennium 360°!

„Aż 2x100 do Allegro z kontem Millennium 360° i kartą debetową Mastercard” to promocja na prostych zasadach. Aby otrzymać nagrodę wystarczy założyć nowe konto osobiste i aktywnie korzystać z rachunku płatniczego. Sprawdź warunki oraz terminy promocji!
Jak zyskać 200 zł do Allegro z kontem Millennium 360°?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • 5 stycznia 2023 roku

Nowa promocja konta w Banku Millennium!

Bank Millennium zorganizował promocję konta osobistego Millennium 360°, skierowaną do aktualnych i nowych klientów banku, którzy dzień startu promocji lub po 1.01.2019 r. nie mieli konta osobistego w tym banku.

Oferta specjalna o nazwie „Aż 2×100 do Allegro z kontem Millennium 360° i kartą debetową Mastercard” to szansa na zgarnięcie tytułowych 200 zł na Allegro, za aktywne korzystanie z konta bankowego w Millennium oraz karty do konta Mastercard, zgodnie z warunkami postawionymi przez bank.

Konto w promocji można otworzyć do 5 stycznia 2023 roku. Śpiesz się! Liczba kont dostępnych w promocji jest ograniczona do 3500 pierwszych osób!

Jak zyskać 200 zł do Allegro z kontem Millennium 360°?

Nagroda w promocji konta osobistego Millennium 360° jest podzielona na dwie części – 2 x 100 zł na karcie podarunkowej Allegro. Aby otrzymać nagrodę, należy spełnić następujące warunki.

Pierwsza nagroda 100 zł:

  1. Do 05.01.2023 r. załóż konto Millennium 360° online z kartą debetową Mastercard
  2. Wyraź zgody marketingowe dla banku oraz do platformy goodie.
  3. Aktywuj aplikację mobilną banku.
  4. Zasil konto kwotą min. 1000 zł w ciągu 14 dni od jego założenia.
  5. Zapłać kartą do konta min. 5 razy.

Powyższe warunki należy spełnić do 31.01.2023 r. Wówczas, do 28.02.2023 r. Bank Millennium przekaże Ci nagrodę. W wiadomości SMS otrzymasz kod karty podarunkowej do Allegro.

Druga nagroda 100 zł:

W każdym z trzech kolejnych miesięcy – lutym, marcu i kwietniu:

  1. Zasil konto kwotą min. 1000 zł
  2. Zapłać bezgotówkowo kartą do konta min. 5 razy

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz kolejny kod karty podarunkowej do Allegro, również za pośrednictwem wiadomości SMS. Bank wyśle kod w terminie do 31.05.2023 r.

Kody otrzymane od Millennium będą aktywne od momentu otrzymania i ważne przez co najmniej 60 dni.

Kody na Allegro do zdobycia w innych bankach

Bony na Allegro są popularną nagrodą za udział w promocjach banków, w ramach ofert specjalnych dotyczących różnych produktów. Aktualnie możemy polecić dwie różne promocje -jedna dotycząca kart kredytowej w Credit Agricole oraz jedną konta dla młodych w Alior Bank.

Bon o wartości 200 zł znajdziemy w promocji Credit Agricole „Spokojnego całego roku – karta podarunkowa”. Zamów kartę kredytową, zrealizuj kilka płatności zgodnie z warunkami w regulaminie i ciesz się bonusem!

Druga wspomniana promocja to IV edycja oferty Alior Bank “Młodość ma swoje prawa”! Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zgoda na kontakt marketingowy i dwie płatności kartą wydaną do nowego Konta dla Młodych! Super szansa na łatwe 100 zł!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść