Co można zyskać w promocji?60 zł na karcie podarunkowej
Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Kto skorzysta tym razem na założeniu Konta 360° Junior w Millennium?

Dorośli wybierający konta bankowe mogą narzekać na przesyt ciekawych ofert, jednak w ich przypadku na ostateczną decyzję wpłynąć może znacznie więcej czynników niż promocyjna kwota za otwarcie rachunku. Tego samego nie da się powiedzieć o młodszych klientach. Ze względu na brak opłat na kontach dla dzieci wybierają zazwyczaj ROR w tej samej instytucji, co rodzice. Czasami opiekunowie mogą jednak podpowiedzieć podopiecznym, że warto skusić się na solidną promocję.

Okazja nadarzająca się w Millennium na Konto 360° Junior formalnie kierowana jest do starszych klientów tego banku. Przystąpić mogą do niej tylko wówczas, gdy mają dzieci i chcą otworzyć dla nich rachunek. Granica wiekowa jest postawiona bardzo nisko, ponieważ konto będące przedmiotem promocji można założyć nawet dla podopiecznego mającego zaledwie roczek. Niestety, po narodzinach kolejnych potomków nie mamy już szans na zyskanie kolejnego bonusu – z promocji wykluczeni są rodzice, którzy kiedykolwiek zakładali konto dla dziecka w ramach promocji na Konto 360° Junior.

Jak dostać od Millennium 60 zł za konto dla dziecka?

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest dostęp do Millenetu, za pomocą którego założymy dziecku rachunek. Gwarantuje to chociażby Konto 360° w Millennium, ale wystarczy nawet podstawowa karta kredytowa tego banku. Później będzie już z górki.

Czego i w jakich terminach należy dopilnować?

  1. Do 31 marca 2021 roku otworzyć przez bankowość elektroniczną Millenet Konto 360° Junior, wyrażając zgody na kontakt marketingowy. W przypadku dzieci powyżej 13 roku życia potrzebna będzie dodatkowo karta debetowa.
  2. Do końca kwietnia i maja 2021 roku zasilić otwarty rachunek na co najmniej 100 zł miesięcznie. Za każdy z tych okresów zostanie przyznana nagroda 30 zł w goodie.
  3. W każdym z tych miesięcy dzieci powyżej 13 roku życia muszą dodatkowo wykonać co najmniej 1 transakcję kartą, BLIKIEM lub płatność telefonem.

Kod do bonusów w goodie przesłany zostanie SMS-em do końca czerwca. Oczywiście nie trzeba od niego uiszczać żadnych podatków. Do jego zrealizowania potrzebna będzie aplikacja, jednak w porównaniu do bonów z wielu innych promocji bankowych ma zasadniczą zaletę – można go zrealizować potem w praktycznie dowolnym sklepie internetowym czy stacjonarnym, o ile przyjmuje płatności Google Pay/Apple Pay.

Jakie promocje czekają na rodziców przenoszących konto do Millennium?

Dla niektórych rodziców atrakcyjna promocja na konto dla dziecka może być impulsem do przeniesienia tam również swojego rachunku. Na szczęście otrzymanie bonusu za Konto 360° Junior nie dyskwalifikuje z innych okazji na premie. Te sięgnąć mogą zaś do końca marca kilkuset złotych: