Na konto BNP Paribas dla firm wróci 600 zł za płatności kartą

Dotychczas w promocji BNP Paribas dla firm premiowani byli przedsiębiorcy z terminalami płatniczymi. Tym razem nowi klienci z jednoosobową działalnością gospodarczą skorzystają na koncie dla firm w BNP nawet wówczas, gdy nie pobierają od klientów opłat na paragon. Niestety, uzyskanie pełnej kwoty 600 zł nie tylko trwa pół roku, ale jest również stosunkowo trudne.
Załóż konto BNP Paribas dla firm i odbierz 600 zł zwrotów za płatności

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • Do 600 zł zwrotów za płatności
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2021 roku

Dla kogo kolejna firmowa promocja BNP Paribas?

Jeżeli klient zakłada konto bankowe prywatnie, spore premie na start od BNP Paribas z pewnością przyciągną jego uwagę. Dotychczasowe promocje tego banku dla przedsiębiorców nie oferowały spektakularnych kwot, jednak zmienić ma to okazja „Płać kartą i zarabiaj”. Kto ma szansę na niej skorzystać?

BNP Paribas obiecuje szansę na premię przedsiębiorcom zakwalifikowanym przez bank do segmentu Klientów Biznesowych Mikroprzedsiębiorstw. Do tego grona dołączą także osoby fizyczne prowadzące działalność wytwórczą w rolnictwie. W praktyce będą to więc nowi klienci, którzy zakładają Konto Otwarte na Biznes, Konto Otwarte na Agrobiznes i Konto Otwarte na Biznes Non-Profit. W regulaminie nie znajduje się żaden zapis dotyczący wcześniejszego posiadania rachunku firmowego w BNP Paribas.

Załóż konto BNP Paribas dla firm i odbierz 600 zł zwrotów za płatności

Założenie jednego z trzech wymienionych kont to tylko początek drogi do uzyskania premii za nowy rachunek firmowy w BNP Paribas. Obecna promocja opiera się na klasycznym moneybacku. Bank deklaruje, że z każdej złotówki wydanej poprzez płatność kartą debetową przez pół roku zwracał będzie klientowi 2% (maksymalnie 100 zł miesięcznie).

Aby otrzymać 600 zł zwrotów za płatności z konta BNP Paribas dla firm, należy:

  1. Do 30 września 2021 roku otworzyć Konto Otwarte na Biznes, Konto Otwarte na Agrobiznes lub Konto Otwarte na Biznes Non-Profit z kartą Debit Mastercard Business przez internet lub w oddziale stacjonarnym.
  2. W tym samym terminie złożyć w placówce BNP Paribas podpisane oświadczenie o przystąpieniu do promocji i aktywować kartę debetową.
  3. Przez pół roku płacić kartą debetową, aby każdego miesiąca otrzymywać 2% zwrotu za płatności.

Zwrot wynoszący maksymalnie 100 zł miesięcznie spłynie na konto już piątego dnia kolejnego miesiąca lub w najbliższy możliwy dzień roboczy następujący po tym dniu. Co istotne, Urząd Skarbowy potraktuje ten wpływ jako przychód, zatem należało będzie go uwzględnić w rozliczeniach firmowych z fiskusem i odprowadzić należny podatek. Wizja odzyskania 600 zł z płatności kartą wydaje się bardzo kusząca, jednak warto zestawić ją z propozycjami innych banków.

Lepsze promocje dla firm znajdziesz w innych bankach

Szybkie obliczenia pokazują, że promocja BNP Paribas dla firm nie należy do najlepszych ofert na rynku. W celu wyciągnięcia maksymalnej kwoty przedsiębiorca nie tylko musi czekać pół roku, ale także wydawać każdego miesiąca naprawdę spore kwoty. Moneyback na poziomie 2% oznacza, że w celu wyciągnięcia 100 zł miesięcznie należy opłacać zakupy na łączną kwotę 5000 zł miesięcznie.

Z łatwością znaleźć można promocje bankowe dla firm, które wymagają znacznie mniejszych nakładów finansowych i krótszego oczekiwania. W innych potrzebne są równie duże dochody, ale znacznie wyższa jest też premia. Z czym można zestawić promocję BNP Paribas na konta firmowe?

  • Do 13 września w promocji dla firm Alior Banku oprócz bazowych 300 zł premii za samo założenie konta uzyskać można nawet 1500 zł zwrotów.
  • Również 300 zł bezproblemowego bonusu na start i do 1300 zł dla bardziej obrotnych proponuje przedsiębiorcom Santander.
  • Do 30 września Pekao oferuje do 1200 zł za konto firmowe, choć nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić na spełnienie tych warunków.
  • W tym samym okresie zgłosić się można po 1700 zł dla firm od Credit Agricole, choć i tutaj należało będzie wykazać się sporymi możliwościami finansowymi.

Jak widać, przedsiębiorcy mają sporo możliwości. Konto dla firm przyniesie solidny zastrzyk finansowy nie tylko w BNP Paribas.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Zbigniew
Ocena :
     

Promocja dla krótkowzrocznych, nastawionych na wątpliwy zysk. Problemy z korzystania z konta zaczynają się zaraz po jego założeniu.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×