Kolejne 200 zł od BNP Paribas, tym razem za kartę kredytową

Osoby zakładające nowe konta w BNP Paribas z racji na atrakcyjne promocje gotówkowe czują się czasami rozczarowani brakiem dodatkowych okazji na zarobek. Tym razem stają jednak przed szansą zdobycia dodatkowych 200 zł. Aby otrzymać bon do Carrefoura na taką kwotę, muszą założyć darmową kartę kredytową i aktywnie z niej korzystać.
Kto ma szansę na zgarnięcie bonów do Carrefoura?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 200 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 28 lutego 2021 roku

Kto ma szansę na zgarnięcie bonów do Carrefoura?

Liczne promocje z atrakcyjnymi nagrodami w gotówce sprawiają, że za decyzję o wyborze jednego z wielu bezpłatnych kont bankowych podejmowane są na bazie oferowanej premii gotówkowej. Banki starają się jednak pokazać, że również stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne bonusy. Przyznają je chociażby za dodatkowe produkty, takie jak karta kredytowa.

Właśnie chęć założenia karty kredytowej jest warunkiem wzięcia udziału w promocji „Zawsze warto płacić kartą” przygotowanej przez BNP Paribas. Okazja ograniczona została zatem do tych klientów, którzy mają odpowiednią zdolność kredytową. Nagrody nie otrzymają ponadto ci klienci banku, którzy od 1 września 2019 roku mieli w banku jakąkolwiek kartę kredytową.

Co trzeba zrobić, aby dostać dwa bony po 100 zł

Promocja dotyczy nie tylko głównej karty kredytowej Mastercard Standard, ale również bardziej ekskluzywnej Mastercard Gold. Biorąc udział w promocji, klient zwalniany jest z opłat za kartę (nie licząc oczywiście spłaty długów po okresie bezodsetkowym wynoszącym 56 dni) na pierwsze 12 miesięcy.

Aby otrzymać maksymalną premię w promocji BNP Paribas, należy:

  1. Do 28.02.2021 roku podpisać umowę o kartę kredytową (jej przyznawanie i potwierdzanie zdolności może potrwać kilka dni).
  2. Przez miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy dokonać kartą płatności za towary i usługi w punktach handlowo–usługowych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł, pamiętając o wykluczeniach dotyczących kasyn czy loterii. Uprawnia to do odebrania bonu na 100 zł do Carrefoura.
  3. Zrobić to samo w kolejnym miesiącu, otrzymując drugi bon.

W porównaniu do wielu innych promocji bankowych, skomplikowany wydawać może się tryb przyznawania nagrody. Zostanie udostępniona w ciągu 2 miesięcy od spełnienia warunków. Od tej pory pozostanie 60 dni roboczych na zarejestrowanie się na stronie https://mambonus.pl/ przy pomocy identyfikatora klienta BNP Paribas i 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Czy nie oznacza to czasami faktu, że warto rozejrzeć się za analogicznymi okazjami?

Jakie banki oprócz BNP Paribas kuszą promocjami na karty kredytowe?

Założenie konta i karty kredytowej w BNP Paribas przyniesie nowym klientom 450 zł w kombinacji gotówka + bony. Wszystko to dzięki 250 zł przyznawanym za otwarcie konta. W I kwartale 2021 roku podobnych okazji jest jednak nieco więcej. Jakie łączne premie otrzymać można za dwa takie produkty? Będzie to:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Alina

Jak jest się klientem Carrefoure to może wtedy jest to w miarę atrakcyjna oferta, ale dla mnie, która Carrefura ma na drugim końcu miasta- wyprawa do sklepu na zakupy, przebijanie sie przez całe miasto to średnio atrakcyjna wizja.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×