Karta wielowalutowa Alior Banku z premią 500 zł za płatności

Kantor Walutowy Alior Banku pozwala na wygodne płatności w obcych walutach. Karta wielowalutowa, będąca jego podstawą daje obecnie szansę na premię 500 zł za płatności. Mogą być dokonywane nawet w złotówkach, co znacząco poszerza grono potencjalnych odbiorców, ale nagroda nie jest niestety gwarantowana. Kto ma szansę ją otrzymać?
Karta wielowalutowa Alior Banku – premia za płatność także w PLN!
Karta kredytowa w Alior Bank

Alior Bank posiada w swojej ofercie dwa rodzaje kart kredytowych. Dostępne warianty uzależnione są od potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 500 zł za płatności kartą wielowalutową
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 17 grudnia 2021 roku

Karta wielowalutowa Alior Banku – premia za płatność także w PLN!

Posiadając już konto bankowe w danej instytucji, nie warto zapominać o promocjach na inne produkty finansowe. Nawet jeśli nie są pilnie potrzebne, perspektywa atrakcyjnej premii pieniężnej może zachęcić do wypróbowania ich. Tak właśnie jest z kartą wielowalutową Alior Banku, która najbardziej aktywnym użytkownikom zapewni 500 zł premii. Pozwoli także sprawdzić, czy usługa tradycyjnego banku może równać się ofercie wyspecjalizowanych kantorów internetowych.

Mimo iż za wystawienie karty wielowalutowej odpowiada Kantor Walutowy Alior Bank, w promocji “Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj” nagrodzeni zostaną także klienci opłacający zakupy wyłącznie w PLN. Wystarczy tylko, że będą aktywnie korzystać ze swojej karty wielowalutowej. Nie ma przy tym znaczenia, kiedy ją wyrobili. Promocja skierowana jest zarówno do świeżych posiadaczy karty, jak i stałych klientów. Niestety, premia nie jest gwarantowana. Liczyć może na nią tylko 76 najbardziej aktywnych użytkowników Kantoru Walutowego, co ocenione zostanie na podstawie punktów zdobywanych za płatności i inne działania.

Jak wyrobić kartę wielowalutową i zapisać się do promocji Alior Banku?

Przystąpienie do promocji Alior Banku wymaga posiadania karty wielowalutowej. Osoby korzystające już z usług Kantoru Walutowego mogą więc przejść od razu do punktu związanego z formularzem rejestracyjnym. Czy warto zakładać konto dla samej promocji? Przede wszystkim nie wiąże się to z żadnymi opłatami, a dodatkowo otrzymać można 50 zł za wpisanie kodu rekomendacyjnego z programu poleceń Kantoru Walutowego Alior Banku.

Co należy zrobić, aby zyskać szansę na 500 zł za płatności kartą wielowalutową Alior Banku?

 1. Założyć bezpłatne konto w Kantorze Walutowym Alior Banku na stronie https://kantor.aliorbank.pl/ i wyrobić kartę wielowalutową.
 2. Do godziny 17:00 w piątek 17 grudnia 2021 roku zbierać punkty za płatności kartą wielowalutową Alior Banku oraz inne działania na koncie.
 3. Liczyć na znalezienie się do tego czasu w gronie 76 najbardziej aktywnych użytkowników Kantoru Walutowego.

Wraz z końcem promocji następuje podsumowanie punktów, a nagroda wypłacana jest wyjątkowo szybko. Laureaci liczyć mogą na otrzymanie pieniędzy do 31 grudnia 2021 roku. Od premii nie trzeba odprowadzać podatku ani zgłaszać jej do fiskusa. W celu jej zdobycia należy jednak postarać się o zebranie jak największej liczby punktów, co wbrew pozorom nie jest tak trudne.

Jak zyskać punkty za korzystanie z karty wielowalutowej Alior Banku?

Co najważniejsze, zbieranie punktów w promocji z kartą wielowalutową Alior Banku nie wymaga dokonywania zakupów w obcych walutach. Jak konkretnie można wykazać aktywność, aby wyprzedzić innych uczestników promocji? Punkty przyznawane są za następujące działania:

 • 25 punktów – posiadanie sparowanej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego.
 • 25 punktów – włączenie w aplikacji mobilnej powiadomień push.
 • 25 punktów – wykonanie co najmniej 10 transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.
 • 25 punktów – wykonanie co najmniej 10 przelewów w aplikacji mobilnej.
 • 1 punkt – każda płatność stacjonarna kartą wielowalutową w PLN.
 • 2 punkty – każda płatność stacjonarna kartą wielowalutową w innej walucie.
 • 3 punkty – każda płatność internetowa kartą wielowalutową w PLN.
 • 6 punktów – każda płatność internetowa kartą wielowalutową w innej walucie.

Niestety, ze względu na konstrukcję promocji, trudno przewidzieć, jak wiele punktów będzie potrzebne do uzyskania premii 500 zł. Może być tak, że osoby często korzystające z karty wielowalutowej Alior Banku nie zgłoszą się do udziału w promocji, więc do odebrania nagrody wystarczy samo zainstalowanie aplikacji mobilnej. Możliwy jest jednak także scenariusz, w którym nawet częste zakupy nie przełożą się na bonus pieniężny.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×