Kantor Walutowy Alior Bank z premiami w programie poleceń!

Płacenie stałym klientom za rekomendowanie usług finansowych należy do standardowego repertuaru bankowych marketingowców. Alior Bank nie prowadzi programu poleceń zwykłych kont, jednak pieniądze zyskać można za rekomendację Kantoru Walutowego. Premię za darmowe konto i kartę wielowalutową otrzyma również nowy klient.
Rekomenduj konto w programe poleceń Kantoru Walutowego Alior Banku
Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku działa od 2012 roku i jest pierwszą bankową platformą walutową w Polsce. Serwis łączy usługi kantoru internetowego z kontem walutowym.

Weź pożyczkę Opinie o Kantor Walutowy Alior Banku

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za rekomendację konta
  • 50 zł za założenie konta z rekomendacji
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Kantor Walutowy Alior Banku – program poleceń

Już nie tylko konto bankowe czy karta kredytowa w danej instytucji mogą stać się źródłem dodatkowego dochodu dla osób, które regularnie rekomendują nowe usługi finansowe swoim znajomym. Program poleceń prowadzi również Kantor Walutowy Alior Banku, czyli usługa pozwalająca korzystać z karty wielowalutowej i oszczędzić na transakcjach dokonywanych za granicami kraju. Kto skorzysta, wybierając jako swój kantor internetowy usługę Aliora?

Wymagania wobec uczestników promocji Alior Banku nie są zaporowe. Rekomendującym może zostać osoba, która posiada konto w ramach usługi Kantor Walutowy. Z bycia poleconym wyklucza zaś wyłącznie wcześniejsze podpisanie umowy dotyczącej tej usługi.

Rekomenduj konto w programe poleceń Kantoru Walutowego Alior Banku

Rekomendowanie konta w programie poleceń Kantoru Walutowego Alior Banku wymaga od dotychczasowego klienta wyłącznie wygenerowania kodu poleceń. Nie trzeba wykazywać żadnej dodatkowej aktywności związanej z wymianą walut czy płatnościami. Przyznanie premii w wysokości 50 zł zależy wyłącznie od spełnienia warunków promocji przez nowego użytkownika usługi.

Jak otrzymać 50 zł za polecenie nowego klienta Kantoru Walutowego Alior Banku? W tym celu należy:

  1. Pobrać kod rekomendujący w zakładce “Benefity” na swoim koncie w Kantorze Walutowym.
  2. Do 31 grudnia podać kod z programu poleceń nowemu klientowi.
  3. Liczyć na to, że nowy klient podpisze umowę i spełni stawiane przed nim wymagania.

Premia 50 zł zostanie wypłacona stałemu klientowi do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy użytkownik usługi spełni warunki stawiane mu w programie poleceń. Co istotne, w przeciwieństwie do standardowych promocji bankowych, nagroda dla rekomendującego nie jest zwolniona z podatku. Odprowadzenie odpowiedniej kwoty i zgłoszenie jej do urzędu skarbowego bierze jednak na siebie Alior Bank.

Co musi zrobić nowy klient Kantoru Walutowego?

Przed nieco trudniejszym wyzwaniem staje nowy klient Kantoru Walutowego. Oprócz założenia konta musi również stać się aktywnym użytkownikiem usługi. Oznacza to konieczność wykonania transakcji kartą wielowalutową oraz wymiany waluty o łącznej równowartości nie mniejszej niż 500 PLN. Na to drugie działanie nowy klient ma jednak aż pół roku.

Jak założyć konto w Kantorze Walutowym, aby dostać premię od Alior Banku?

  • Do 31 grudnia 2021 roku założyć darmowe konto na https://kantor.aliorbank.pl/ i zawnioskować o wydanie karty wielowalutowej.
  • W formularzu rejestracyjnym podać kod rekomendacyjny otrzymany od posiadacza konta w Kantorze Walutowym.
  • Do końca roku wykonać co najmniej 1 płatność wyrobioną kartą wielowalutową.
  • W tym samym terminie dokonać wymiany waluty o łącznej równowartości nie mniejszej niż 500 PLN.

Warto zauważyć, że o ile polecający dostanie nagrodę nawet w przypadku znacznie późniejszej wymiany wymaganej sumy (6 miesięcy od podpisania umowy przez nowego klienta), rekomendowany musi zdążyć do końca roku. W jego przypadku cała kwota jest jednak zwolniona z podatku i nie ma potrzeby zgłaszania jej do fiskusa ani przez bank, ani przez klienta. Pieniądze spłyną na konto do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy użytkownik usługi spełni warunki promocji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×