Karta przedpłacona ING z premią 50 zł dla najmłodszych!

Promocje bankowe pozwalające uzyskać rodzicom kilkadziesiąt złotych kieszonkowego dla dziecka są już standardem. Do praktycznej edukacji finansowej zachęca także ING Bank Śląski. Aby zadbać o 50 zł kieszonkowego dla swojej pociechy, opiekun musi wyrobić mu kartę przedpłaconą Mastercard w ING. Jak dokładnie działa promocja?
Jak założyć premiowaną kartę przedpłaconą Mastercard w ING?
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka poniżej 13 roku życia
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 24 grudnia 2021 roku

Karta przedpłacona ING z premią dla dzieci

Możliwość posiadania własnego konta bankowego zarezerwowana jest dla dorosłych oraz nastolatków powyżej 13 roku życia, którym na otworzenie rachunku osobistego pozwolą rodzice. Dobrym pomysłem jest jednak rozpoczęcie edukacji finansowej znacznie wcześniej, w czym pomóc może karta przedpłacona Mastercard. Wyrabiając ją w ING, rodzic nie tylko daje dziecku szansę na samodzielne robienie drobnych zakupów i oszczędzanie, ale także otrzymanie premii pieniężnej.

Bonus na kartę przedpłaconą Mastercard dla dziecka oferowany jest klientom, którzy są posiadaczami lub współposiadaczami konta bankowego w ING. Liczą się produkty takie jak Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne czy Konto z Lwem Active. Potrzebny będzie także dostęp do bankowości elektronicznej Moje ING. Co istotne, potencjalni nowi klienci mogą założyć konto również po terminie końca promocji.

Jakie wymagania musi spełnić dziecko? Najważniejsze jest oczywiście ograniczenie wiekowe. Premia przysługuje dzieciom poniżej 13 roku życia. Dodatkowo w chwili przystąpienia do promocji dziecko nie może być użytkownikiem innej karty przedpłaconej Mastercard wystawionej przez ING.

Jak założyć premiowaną kartę przedpłaconą Mastercard w ING?

Otrzymanie 50 zł na nową kartę przedpłaconą dla dziecka wymaga od rodziców spełnienia kilku prostych warunków. Oprócz wyrobienia karty potrzebny będzie tylko prosty przelew na niewielką kwotę. Nie mając konta w ING, trzeba także zadbać o jego założenie do połowy stycznia. Niestety, sama karta przedpłacona kosztuje 15 zł, więc realny zysk z promocji wyniesie w tym przypadku 35 zł.

Jak wyrobić kartę przedpłaconą Mastercard w promocji ING?

  1. Do 24 grudnia 2021 roku za pośrednictwem bankowości elektronicznej Moje ING zawrzeć umowę o kartę przedpłaconą Mastercard, której użytkownikiem będzie dziecko poniżej 13 roku życia.
  2. Do 14 stycznia 2022 roku założyć konto osobiste w ING (jeśli nie posiadało się go w dniu przystąpienia do promocji).
  3. Do 24 stycznia 2022 roku wykonać z konta w ING co najmniej jeden przelew o wartości minimum 50 zł na kartę przedpłaconą.

Mając więcej dzieci poniżej 13 roku życia, można założyć kartę przedpłaconą dla każdego podopiecznego i zapewnić premię na więcej niż jedną kartę. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone na rachunek prepaid do 7 lutego 2022 roku. Zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do urzędu skarbowego.

Czy warto założyć konto ING dla premii za kartę przedpłaconą Mastercard?

Karta przedpłacona Mastercard z premią 50 zł nie jest jedyną promocją, na jaką liczyć mogą obecnie stali klienci banku. Program poleceń ING pozwoli zarobić osobom, które chcą rekomendować usługi tej instytucji rodzinie i znajomym. Za każdego nowego klienta bank wypłaci 100 zł. Wystarczy tylko, że poda we wniosku przekazany mu kod polecający i spełni podstawowe warunki aktywności.

Czy warto rozważyć zakładanie konta ING specjalnie dla tej promocji? Oprócz zapewnienia dziecku przyzwoitego kieszonkowego można w ten sposób zasłużyć na nagrodę także dla siebie. Wraz z premią ze wspomnianego już programu poleceń bank wypłaca do 210 zł za nowe Konto Direct lub Komfort. O ile pod koniec 2021 roku dostępne są wyższe premie (w tym rekordowe 500 zł za nowy rachunek osobisty w Santanderze), oferta ING nadal będzie dla wielu klientów atrakcyjna.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×