Za Konto Mobi w ING dostać możesz do 250 zł!

O tym, jak ważni są dla banków młodzi klienci, świadczą kolejne bonusy za założenie konta oferowane osobom poniżej 26. roku życia. Nawet 250 zł w gotówce pozwoli im odebrać ING Banku Śląskiego! Co warto wiedzieć o promocji na Konto Mobi?
ING dla młodych jest darmowe praktycznie bezwarunkowo!
Konto w ING Banku Śląskim - zobacz ofertę
Konto w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • Do 250 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 września 2023 roku

Do kogo skierowana jest promocja ING Banku Śląskiego?

Promocja “Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” jest skierowana do nowych klientów ING w wieku od 18 do 26 roku życia, którzy nie posiadają jeszcze rachunku osobistego. W ramach oferty specjalnej można założyć korzystne konto dla młodych i uzyskać premię do nawet 250 zł!

Udział w promocji jest możliwy dla nowych klientów, którzy Od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r., nie posiadali oraz nie współposiadali w ING:

konta osobistego,

karty – również karta płatnicza z limitem wydana do konta rodzica,

pożyczki.

Aby otrzymać całą premię należy spełnić warunki stawiane przez ING Bank Śląski. Dotyczą one aktywnego korzystania z funkcji konta bankowego, zgodnie z wymaganiami w regulaminie.

W jaki sposób otrzymać 250 zł na nowym koncie Mobi dla młodych?

Aby otrzymać pierwszą część premii za nowe konto ING – 120 zł, należy:

Do 28 września 2023 roku otwórz konto Mobi za pośrednictwem strony internetowej www.ing.pl lub aplikacji mobilnej Moje ING Mobile, a następnie zawrzyj umowę o kartę bankową oraz OKO, czyli otwarte konto oszczędnościowe.

Wyraź wymagane zgody na kontakt marketingowy.

Do 30 listopada 2023 roku wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą, portfelem mobilny lub BLIKiem.

Aby uzyskać całą nagrodę, czyli łącznie 250 zł, do 30 listopada 2023 roku dodatkowo musisz:

wykonaj min. 3 transakcji bezgotówkowych BLIK za zakupy w sklepach internetowych,

załóż Smart Saver na swoim nowym Koncie i zrealizuj cel oszczędnościowy na kwotę min. 30 zł.

ING dla młodych jest darmowe praktycznie bezwarunkowo!

Przy tak atrakcyjnych bonusach gotówkowych zawsze warto przeliczyć, czy nawet kilkumiesięczne utrzymanie konta do spełnienia warunków premii nie będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami. Mogą one pożreć częściowo zyski z promocji, a ich unikanie zabierać mnóstwo czasu.

Konto Mobi, do którego odnosi się promocja ING Banku Śląskiego, nie stawia przed nami takich problemów. W przeciwieństwie do innych rachunków osobistych tego typu, darmowe funkcje podstawowe oferuje bez żadnych warunków. Nie musimy dokonywać określonej liczby transakcji bezgotówkowych, płatności BLIKIEM czy minimalnych wpływów na konto.

Uważać powinniśmy jedynie na wypłaty z bankomatów innych niż te należące do ING lub sieci Planet Cash. Bezpłatnie podejmiemy pieniądze tylko raz w miesiącu, a każda kolejna operacja kosztowała będzie nas 5 zł. W dobie aplikacji BLIK, pozwalającej na zrobienie tego samego bez angażowania karty, ograniczenie to nie ma większego znaczenia.

Promocja do nowego konta osobistego tylko dla młodych?

Mimo iż Konto Mobi dostępne jest od 13 roku życia, na uzyskanie bonusu z trwającej obecnie promocji liczyć mogą wyłącznie osoby z przedziału wiekowego 18-26. Starsze osoby, które myślą o otwarciu rachunku w tym banku, powinny zainteresować się analogiczną okazją. ING Bank Śląski oferuje obecnie również 250 zł za założenie Konta Direct lub Komfort.

Warunki w tym przypadku są trochę trudniejsze do zrealizowania. Uzyskanie pełnej kwoty oferowanej w ramach nagrody wymaga m.in. zapewnienie wpływów na nowo otwarty rachunek na kwotę 1000 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Witold

Super konto Mobi bez opłat! Takie konto jest sens zakładać i bez promki.

Niedzwiedz
Ocena :
     

Promocja jest całkiem ok, ale to co najważniejsze- konto Mobi to żadna mina. Odnoszę wrażenie, że banki coraz częsciej oferują kasę za założenie konta, które jest beznajdziejne, a korzystanie z niego kosztuje krocie- bo większość podstawowych usług jest płatna! W przypadku tego konta Mobi jest spoko bo konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Jedyną płatną usługą są wyplaty z bankomatów innych niż bankomaty ING oraz bankomatu Cash Planet, których jest jednak sporo. Do tego w dzisiejszych czasach, gdzie nawet u kuriera możemy płacić blikiem posiadanie gotówki staje się niemal bezcelowe. Dlatego polecam to konto.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść