ING rozda firmom milion złotych w loterii

Okrągły milion złotych znajduje się w puli nagród loterii, którą w najnowszej promocji dla firm przygotował ING Bank Śląski. Przedsiębiorcy wolą zazwyczaj pewne źródła zarobku, jednak ci z żyłką hazardzisty zdecydować mogą się na założenie konta w ING i zgłoszenie do regularnych losowań. Raz w miesiącu wygrać można 100 000 zł, a każdego tygodnia promocji rozlosowanych jest 5 nagród po 10 000 zł. Jak je zgarnąć?
Loteria ING dla firm z pulą nagród miliona złotych
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • 10 000 zł każdego tygodnia
  • 100 000 zł raz w miesiącu
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 27 listopada 2021 roku

Loteria ING tylko dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych w poszukiwaniu konta bankowego kierują się najczęściej takimi samymi kryteriami, jakie stosuje się do rachunków osobistych. Niskie lub zerowe koszty stałe to podstawa, ale istotna jest też premia na start. W nowej promocji ING może wynieść ona nawet 100 000 zł, ale z drugiej strony nie jest gwarantowana i liczy się łut szczęścia. Kto może przystąpić do loterii?

Według regulaminu loterii „Pieniądze na start w biznesie” mogą zgłosić się do niej osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które przed 1 września 2021 roku nie posiadały konta firmowego w ING. Standardowe wykluczenie dotyczące pracowników danego banku jest w tej promocji rozszerzone także o pracowników wszelkich podmiotów z grupy Mastercard. Jednym z warunków przystąpienia do losowania jest bowiem wyrobienie karty debetowej właśnie tego operatora.

Loteria ING dla firm z pulą nagród miliona złotych

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród od ING jest założenie w tym banku konta dla firm. Następnie należy zgłosić swój akces do loterii i wykonać określoną liczbę transakcji kartą debetową: 1 płatność daje szansę na 10 000 zł, a 10 dodatkową możliwość otrzymania 100 000 zł. Otrzymanie pieniędzy zależne jest głównie od szczęścia, ale liczba osób biorących udział w promocjach dla firm jest zazwyczaj na tyle niska, aby szansa na wygraną była nieporównywalnie wyższa niż w Lotto.

W jaki sposób otrzymać losy na loterii ING?

  1. Do 27 listopada 2021 roku otworzyć Konto Direct dla Firmy z kartą debetową Mastercard Business.
  2. Do 30 listopada 2021 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, który zostanie wysłany w wiadomości o loterii za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Moje ING.
  3. Do 21 grudnia 2021 roku aktywować kartę telefonicznie lub w bankowości elektronicznej, a także dokonać nią co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w sklepie stacjonarnym lub internetowym.
  4. Do dnia poprzedzającego losowanie wykonać 1 transakcję bezgotówkową, aby wziąć udział w jednym z trzynastu losowań 10 000 zł, które odbywają się w każdą środę od 29 września do 22 grudnia. W każdym nagrodzonych zostanie pięć firm.
  5. Do dnia poprzedzającego losowanie wykonać 10 transakcji bezgotówkowych, aby wziąć udział w jednym z trzech losowań, które odbędą się 22 października, 22 listopada i 22 grudnia 2021 roku.

W przypadku zostania szczęśliwym laureatem przedsiębiorca otrzyma informację o tym fakcie w ciągu trzech dni od losowania, a w ciągu kolejnych dwóch tygodni otrzyma formularz do wypełnienia. Na odesłanie go ma 72 godziny. Następnie na wysyłkę nagrody w postaci karty przedpłaconej Edenred o wartości 10 000 lub 100 000 zł oczekiwać może nawet do 15 marca 2022, a jej aktywację do końca tego samego miesiąca. Długie oczekiwanie osłodzić może fakt, że do kwoty bazowej dokładana jest równowartość należnego podatku, którą organizator promocji odprowadza do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

Który bank da pewniejsze dofinansowanie dla firm?

Nagrody w loterii ING są naprawdę wysokie i wcale nie jest powiedziane, że ich wylosowanie będzie trudne. Wszystko zależy od tego, ilu uczestników zgłosi się do promocji. Nie jest powiedziane, że będzie ich wielu. Z drugiej strony trzeba liczyć się też ze stałymi kosztami konta lub wykonywaniem określonych zadań w celu ich uniknięcia, z czego standardowe promocje bankowe dla firm zwalniają na 12 lub nawet 24 miesiące.

  • Równolegle z loterią ING trwa promocja Millennium dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Standardowy przedsiębiorca wyciągnie z niej łatwe 450 zł, a dodatkowo do jesieni 2023 roku nie będzie musiał martwić się opłatami za rachunek firmowy. Przed pokuszeniem się o niepewne 10 000 czy nawet 100 000 zł z loterii warto zastanowić się, czy nie lepiej wybrać opcję pewniejszą.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×