W ING nowe konto lub karta dla dziecka z premią 50 zł na start

Bonus do kieszonkowego, wynoszący co najmniej 50 zł, jest już standardem w promocjach bankowych dla dzieci. Swój program zachęt ma także ING Bank Śląski. Na startową premię liczyć mogą nastolatkowie otwierający Konto Mobi. Klientom poniżej 13 roku życia do otrzymania nagrody wystarczy karta przedpłacona Mastercard.
50 zł od ING za nowe konto dla dziecka lub kartę przedpłaconą
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł za nowe konto dla dziecka w wieku 13-18 lat
  • 50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka poniżej 13 roku życia
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września

Masz konto w ING, możesz zapewnić dziecku kieszonkowe

Coraz trudniej znaleźć nastolatka, który nie ma jeszcze konta bankowego, a z usług finansowych korzystają nawet młodsze dzieci. W przypadku większości banków rodzice mogą zapewnić im bonusowe kieszonkowe, jeżeli założą konto dla dziecka w tej samej instytucji. Nie inaczej jest z ING, który przygotował ofertę zarówno dla nastolatków, jak i znacznie młodszych klientów.

Aby mieć szansę na premię dla swojego dziecka, klient musi być posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w ING (może to być Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne lub Konto z Lwem Active) i na dzień przystąpienia do promocji mieć dostęp do bankowości elektronicznej Moje ING. Co z wymaganiami stawianymi przed dzieckiem? Młodzi klienci przed ukończeniem 13 roku życia nie mogą być użytkownikami karty przedpłaconej wystawianej przez ING, a starsi nie powinni posiadać Konta z Lwem Mobi.

50 zł od ING za nowe konto dla dziecka lub kartę przedpłaconą

Warunki otrzymania 50 zł od ING różnią się w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. Dotyczą też odmiennych produktów finansowych. Do 13 roku życia wystarczy wyrobienie podopiecznemu karty przedpłaconej Mastercard. Dzieci z przedziału wiekowego 13-18 będą musiały z kolei założyć za zgodą rodziców Konto Mobi, którego utrzymanie jest całkowicie darmowe.

Jak uzyskać 50 zł premii od ING za kartę przedpłaconą dla dziecka poniżej 13 roku życia?

  1. Do 30 września 2021 roku za pośrednictwem bankowości elektronicznej Moje ING zawrzeć umowę o kartę przedpłaconą Mastercard, której użytkownikiem będzie dziecko poniżej 13 roku życia.
  2. Do 30 października 2021 roku zasilić kartę przedpłaconą na kwotę minimum 50 zł.

Nagroda zostanie przelana na rachunek karty przedpłaconej najpóźniej do 17 listopada 2021 roku. Faktu otrzymania premii nie trzeba zgłaszać do Urzędu Skarbowego. Niestety, efektywna kwota uzyskana od ING będzie niższa o dokładnie 30%. Opłata startowa za kartę prepaid wynosi bowiem równo 15 zł (później korzystanie z niej jest bezpłatne).

Co natomiast trzeba zrobić, aby taką samą premię przyniosło Konto Mobi założone dla nastolatka po ukończeniu 13 roku życia?

  1. Do 30 września 2021 roku za pośrednictwem bankowości elektronicznej Moje ING zawrzeć umowę o Konto Mobi dla dziecka z przedziału 13-18 lat.
  2. Do 30 października 2021 roku wykonać przelew ze swojego konta lub przy użyciu przelewu na telefon BLIK na minimum 50 zł, którego adresatem będzie dziecko.

Warunki wypłaty nagrody są identyczne jak w przypadku wariantu dla dziecka poniżej 13 roku życia. Jedyną różnicą jest fakt, że na wysokość tej kwoty nie wpłyną ostatecznie żadne opłaty. Konto Mobi jest bowiem w przypadku klientów poniżej 18 roku życia całkowicie darmowe.

Jakie jeszcze promocje proponuje ING?

Bonus na start to zawsze miły prezent, jednak rachunek bankowy w ING opłaca się mieć także z innych powodów. Stali klienci liczyć mogą od czasu do czasu na promocję z premiami za wpływy na konto w ING, które do końca września wyniosą nawet 120 zł. Dla osób mających dar przekonywania dochodowy może być z kolei program poleceń ING, w którym za każdego nowego klienta z rekomendacji bank wypłaci 100 zł.

W ofercie ING nie brakuje oczywiście premii za nowe konta dla dorosłych. Łącznie otrzymać można do 210 zł na start z Kontem Direct lub Komfort. Jeżeli dziecko ma już ukończone 18 lat, ale nadal kwalifikuje się do wieku studenckiego, zainteresować może się za to promocją na Konto Mobi do 24 roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×