350 czy 450 zł za nowe konto w BNP Paribas? To wybór klienta

Promocje na nowe konto w BNP Paribas są gwarantem atrakcyjnych premii. Tym razem maksymalna wysokość bonusu zależy wyłącznie od klientów. Decydując się na samą gotówkę, mogą liczyć na 350 zł. Przyjęcie nagrody w bonach zwiększy jednak potencjalny zysk do 450 zł. Która opcja jest bardziej opłacalna?
Nowe konto w BNP Paribas standardowo z wysoką premią

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • Do 350 zł w gotówce
  • Do 450 zł w bonach Decathlon
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 listopada 2021 roku

Nowe konto w BNP Paribas standardowo z wysoką premią

Wybierając konto bankowe z myślą wyłącznie o premii, klienci automatycznie sprawdzają nowe promocje w BNP Paribas. Zapewniają one nie tylko atrakcyjne bonusy, ale trafiają także do osób, które z usług tej instytucji zrezygnowały stosunkowo niedawno. Nie inaczej jest z najnowszą okazją, w której nowy lub powracający klient sam wybiera wysokość nagrody.

W listopadowej promocji „Sportowo z kontem” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas przez 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie rachunku. W regulaminie znajduje się także zapis o maksymalnym limicie 3000 rejestracji. Trudno jednak spodziewać się, aby nawet tak atrakcyjna premia przyciągnęła aż taką liczbę nowych klientów.

Co zrobić, aby otrzymać bonusy za Konto Otwarte na Ciebie?

Nowinką w obecnej promocji BNP Paribas jest możliwość wyboru wysokości nagrody. Nowe Konto Otwarte na Ciebie może przynieść 350 lub 450 zł. Jeżeli klientowi zależy na gotówce, będzie musiał zadowolić się mniejszą kwotą. Kiedy jednak zdecyduje się na odebranie bonusu w bonach do Decathlona, wówczas zgarnie premię o maksymalnej wartości.

Aby otrzymać jedną z dwóch nagród za nowe konto w BNP Paribas, należy:

  1. Do 30 listopada 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://sportowozkontem.bnpparibasplus.pl/ i zdecydować, o którą nagrodę się walczy.
  2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
  3. Do 14 grudnia 2021 roku aktywować konto i nadać PIN karcie.
  4. Do końca grudnia 2021 roku wykonać minimum 1 transakcję BLIK, a także zrobić co najmniej 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nagrodą będzie 50 zł w gotówce lub 100 zł do Decathlonu.
  5. Do końca stycznia 2022 roku wykonać co najmniej 2 transakcje Google Pay / Apple Pay oraz zapewnić łączne wpływy 500 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). Teraz otrzymuje się 150 zł w gotówce lub 200 zł do Decathlonu.
  6. Do końca lutego 2022 roku opłacić transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę co najmniej 500 zł oraz zapewnić łączne wpływy 500 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). Za to otrzyma się albo kolejne 150 zł w gotówce, albo kolejne 150 zł do Decathlonu.

Bony i gotówka trafią do nagrodzonych do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Istotne jest jednak, aby śledzić skrzynkę pocztową i odbierać maile od organizatorów. Na potwierdzenie chęci odebrania nagrody nie ma zazwyczaj zbyt wiele czasu. Od żadnej z nagród przyznawanych przez BNP Paribas nie trzeba odprowadzać podatku.

Wśród jesiennych promocji trudno o lepsze nagrody za nowe konto

W przypadku promocji organizowanych jesienią 2021 roku nie mamy do wyboru zbyt wielu atrakcyjnych opcji. Kwotowo propozycji BNP Paribas dorównuje jedynie standardowa okazja z nowym kontem Santander, gdzie 350 zł dostanie się za założenie rachunku z kodem poleceń od dotychczasowego klienta. Czy usługi BNP warto wybrać za nominalnie większą równowartość opcji z bonem? Ze względu na specjalizację Decathlonu, z pewnością nie jest to oferta dla wszystkich.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×