Kredyt hipoteczny po sąsiedzku

W sąsiedzkiej promocji banku BPS kredyt hipoteczny otrzymasz bez prowizji. Jeżeli twój plan obejmuje zakup nieruchomości o niskim zużyciu energii, przez pierwsze pół roku nie zapłacisz również marży.
Brak prowizji w kredytach hipotecznych banku BPS
Kredyt hipoteczny w Bank BPS - najważniejsze informacje
Kredyt Hipoteczny w Bank BPS

Poznaj korzystny kredyt hipoteczny Mój Dom oferowany przez Bank Polskiej Spółdzielczości. Dowiedz się jak prezentują się koszty kredytowania i jakie są warunki uzyskania kredytu. Sprawdź warunki skorzystania z preferencyjnych stawek oprocentowania i co trzeba zrobić by móc skorzystać z promocji.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • Prowizję 0% oraz mniejszą marżę
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2023 r.

Brak prowizji w kredytach hipotecznych banku BPS

Bank BPS rozpoczął nową promocję w ramach której uzyskasz kredyt hipoteczny do 90% wartości mieszkania bez konieczności zapłacenia prowizji. Promocyjne zobowiązanie można podjąć na okres spłaty do 30 lat z karencją do 36 miesięcy. Bank gwarantuje również regulaminowe wakacje kredytowe raz w roku. Oferta dostępna jest wyłącznie z oprocentowaniem zmiennym.

Z oferty może skorzystać każdy, kogo zdolność kredytowa spełnia oczekiwania banku. W zamian za bonusy należy założyć lub posiadać VIPKonto w banku BPS wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową oraz zakupić pakiet ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie zakupywane jest na cały okres kredytowania i musi zostać utrzymane przez co najmniej pięć lat.

Jeżeli celem kredytowania jest zakup lub inwestycja proekologiczna, kredytobiorca otrzyma marżę 0% na pierwsze 6 miesięcy kredytowania. W przypadku domu lub budowy mieszkania, roczne zapotrzebowanie na energię użytkową do ogrzewania i wentylacji nie może przekroczyć 40kWh/m2/rok, aby zakup uważany był za proekologiczny.

Jak dostać kredyt hipoteczny po sąsiedzku?

Udział w promocji dostępny jest poprzez kontakt telefoniczny z bankiem lub podczas osobistej wizyty w placówce BPS. Wystarczy złożyć wniosek kredytowy ze zgodą na warunki promocyjne przed zakończeniem oferty. Kredyt hipoteczny po sąsiedzku powinien być dostępny do 30.09.2023. Bank zastrzega jednak prawo do wczesnego zakończenia oferty.

Kredyty hipoteczne w specjalnych ofertach

Propozycja banku BPS jest zdecydowanie atrakcyjna. Inne banki posiadają jednak bardzo podobne promocje, które również warto rozważyć. W Alior Bank również otrzymasz kredyt hipoteczny bez prowizji, w chwili, gdy ING oferuje również mniejszą marżę.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść