Usługi w Getin Noble Bank to najwyższa jakość!

Rating Forbesa, który ma miejsce raz w roku, ocenia usługi private banking. Getin Noble Bank po raz kolejny został wyróżniony najwyższą oceną. Oferta instytucji bankowej została doceniona przede wszystkim za wysoki poziom obsługi oraz jakość produktów.

Getin Bank otrzymał tytuł lidera również za indywidualne podejście do klientów, ich kompleksowe wsparcie w wyborze oferty, dostęp do innowacyjnych rozwiązań oraz proponowane usługi dodatkowe.

Noble Concierge

Klienci private bankingu doceniają usługi, które nie pochłaniają ich cennego czasu. Getin Noble Bank w tym właśnie celu stworzył Noble Concierge. Wzorce czerpał z najlepszych agencji concierge na świecie. Bank, mając na uwadze wygodę klientów, udostępnia dziewięć lokalizacji obsługi private banking.

W 2019 roku nowe punkty obsługi mają pojawić się dodatkowo w Białymstoku i Łodzi. – Klienci naszego banku liczą na profesjonalną współpracę oraz możliwość zdania się na naszą wiedzę w każdej sytuacji. Oczekują oni pełnego zrozumienia oraz planu nie tylko na chwilę, ale również i na przyszłość – komentuje Piotr Wawrzyniak, Dyrektor Departamentu Private Banking

Co nowego w Getin Noble Bank?

Getin Noble Bank w swoich ofertach wykorzystuje coraz to nowsze rozwiązania inwestycyjne. Stanowią one efekty współpracy przede wszystkim z Noble Funds TFI oraz Noble Securities. Getin Noble Bank proponuje klientom prestiżowe karty kredytowe. Ten produkt finansowy wiąże się z szerokim zakresem ubezpieczeń oraz przywilejów.

Nowe oferty wiążą się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim środki klientów są w pełni chronione. Nowoczesne metody działalności pozwalają również na podejmowanie kolejnych decyzji finansowych.