Dwie promocje na nowe konto BNP Paribas. Która lepsza?

Każdego miesiąca BNP Paribas daje co najmniej kilka okazji na zarobek. We wrześniu są to dwie promocje bankowe na nowe konto, w których zdobyć można albo 370 zł w gotówce i bonach, albo 300 zł w gotówce i szansę na otrzymanie zegarka Swatch. Warto sprawdzić dokładnie warunki obu akcji, aby bezpłatne konto w BNP przyniosło pieniądze nie tylko spore, ale również łatwe do uzyskania.
Kogo przyciągną wrześniowe promocje bankowe BNP Paribas?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł w gotówce
 • 150 zł bon do Biedronki
 • 20 zł bon do Żabki

lub

 • 300 zł w gotówce
 • szansa na zegarek Swatch
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 września 2021 roku

Kogo przyciągną wrześniowe promocje bankowe BNP Paribas?

We wrześniu klienci chcący założyć konto bankowe mają aż dwa powody, aby zwrócić się z tym do BNP Paribas. Jednym z nich jest szansa na uzyskanie 370 zł w gotówce oraz bonach do Żabki i Biedronki, a drugą 300 zł w czystej gotówce oraz szansa na wygranie zegarka Swatch. Ta druga okazja może wydawać się na tle propozycji konkurencji naprawdę kusząca. Niestety, jeden z warunków może być dla wielu osób nie do przeskoczenia.

Kto może przystąpić do wrześniowych promocji BNP Paribas? Z promocji wyłączeni są klienci, którzy posiadali w tym banku konto w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku osobistego. Ponadto do spełnienia części warunków promocji „Konto na czas” potrzebny będzie zegarek obsługujący płatności SwatchPAY. Nie mając smartwatcha, zdobędzie się tylko połowę puli wynoszącej 300 zł.

Promocje BNP Paribas to 370 zł lub 300 zł + szansa na zegarek

Pierwszą z opisywanych promocji BNP Paribas jest „Wrześniowa premia”. To okazja typowa dla tego banku, w której zgarnąć można nagrody w kombinacji gotówka + bony. W puli znajdują się: 200 zł przelewane na konto, 150 zł do wydania w Biedronce i symboliczne 20 zł do Żabki. Nieprzesadnie trudne są również warunki, zakładające standardową aktywność na koncie kilka miesięcy po jego otwarciu.

Jak otrzymać 370 zł premii w promocji BNP?

 1. Do 30 września 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://wrzesniowapremia.bnpparibasplus.pl/
 2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 3. Do 15 października 2021 roku aktywować konto i nadać PIN karcie. To wystarczy, aby do końca listopada otrzymać e-kod z bonem 20 zł do Żabki.
 4. Do końca października 2021 roku wykonać minimum 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. W ten sposób uzyska się prawo do otrzymania przelewu 50 zł.
 5. Do końca listopada 2021 roku wykonać transakcje bezgotówkowe (ale nie BLIK) na łączną kwotę co najmniej 400 zł oraz zapewnić wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). Za to otrzymuje się pojedynczy bon do Biedronki na 150 zł.
 6. Do końca grudnia 2021 roku powtórzyć aktywności z listopada. Tym razem nagrodą będzie 150 zł przelane na świeżo założone konto.

Nagrody trafiają do uczestników do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia konkretnych warunków. Zwolnione są z podatku i nie trzeba ich zgłaszać do Urzędu Skarbowego. Po otrzymaniu informacji o zdobyciu konkretnej nagrody należy jednak potwierdzić chęć jej otrzymania, więc warto regularnie sprawdzać skrzynkę kontaktową podaną przy rejestracji do akcji.

Co z drugą promocją? Oprócz szansy zgarnięcia jednego z 15 modeli zegarka Swatch z serii New Gent o wartości 370 zł lub 390 zł w puli nagród jest też 300 zł, i to w całości w formie przelewów na konto. Niestety, w celu ich uzyskania należy posiadać już smartwatcha i płacić nim przy pomocy usługi SwatchPAY.

Co konkretnie trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji „Konto na czas”?

 1. Do 30 września 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://zegarek.bnpparibasplus.pl/ zaznaczając także zgodę na udział w konkursie „Wygraj zegarek”.
 2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 3. Także do końca września odpowiedzieć na stronie konkursu z zegarkiem na pytanie „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?”.
 4. Do 15 października 2021 roku aktywować konto i nadać PIN karcie.
 5. Do końca października 2021 roku wykonać wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (ale nie BLIK), minimum 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz zapewnić wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). W ten sposób uzyska się prawo do otrzymania przelewu 100 zł.
 6. Do końca listopada 2021 roku wykonać wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (ale nie BLIK) oraz zapewnić wpływy na łączną kwotę co najmniej 500 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). Za to BNP Paribas przyznaje kolejny przelew, tym razem 50 zł.
 7. Zarówno w grudniu 2021 roku, jak i styczniu 2022 roku, wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe SwatchPAY oraz zapewnić wpływy na łączną kwotę co najmniej 500 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku.

I w tym przypadku premie pieniężne trafią do uczestników do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia konkretnych warunków. Zwolnieniu z podatku nie podlega wyłącznie zegarek, jednak odpowiednią kwotę odprowadza do Urzędu Skarbowego sam bank. Standardowo dla promocji BNP Paribas chęć odebrania nagród należy potwierdzić i samodzielnie wysłać numer konta, więc warto być na bieżąco ze skrzynką kontaktową.

Jak promocje BNP Paribas prezentują się na tle konkurencji?

Do końca września 2021 roku w BNP Paribas otrzymać można spore kwoty, ponieważ dodatkowo organizowana jest promocja z bonami 500 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej. Podstawowe premie za założenie konta również kuszą, a 370 zł jest do zdobycia niezwykle łatwe. Czy mimo to warto zwracać uwagę na konkurencję?

W tym miesiącu żadna oferta nie umywa się do 500 zł za nowe konto w mBanku. Nawet jeżeli brać pod uwagę, że bez posiadania e-dowodu osobistego oraz dziecka tracimy szansę na dwie premie po 50 zł, proponowana kwota nadal jest wyjątkowo wysoka!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×