Darmowe pożyczki przyciągają klientów, co udowodnił skokowy rozwój rynku chwilówek. Firmy pozabankowe częściowo zabierają też klientów banków. Niewątpliwymi zaletami darmowych pożyczek chwilówek, oprócz oczywistego braku kosztów, jest szybkość ich przyznania oraz dużo większa przyznawalność niż w przypadku kredytów bankowych.

Get In Pierwszym Bankiem z darmową pożyczką

Getin Bank jako pierwszy postanowił konkurować z firmami pożyczkowymi oferując darmową pożyczkę gotówkową. Co więcej, jest to pożyczka na 12 miesięcy na kwotę od 500 do 2000 zł. Decyzja podejmowana jest jeszcze tego samego dnia, a pieniądze wypłacane są nam gotówką lub przelewane na konto. Aby otrzymać darmowy kredyt musimy mieć dowód osobisty oraz udokumentowane źródło dochodów. Dodatkowo, aby uzyskać pożyczkę, będziemy musieli udać się do banku, najlepiej zrobić to umawiając się przez formularz na Pożyczka Portal.

Oferta Get In Banku

Getin Noble Bank to polski bank, założony przez Leszka Czarneckiego. Posiada ponad 500 oddziałów. Słynie z atrakcyjnej oferty produktowej. W Getin Banku założymy konto, ulokujemy pieniądze na lokatach od 1 do 36 miesięcy. Getin posiada również szeroką ofertę kredytów gotówkowych, hipotecznych czy samochodowych.