Zmodernizuj instalację cieplną z pomocą BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska znany jest ze swoich ofert dofinansowania działań mających na celu poprawienie ekologiczności instalacji budowlanych. W swojej najnowszej promocji bank oferuje promocyjną pożyczkę na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację budynków. Dowiedz się, jak możesz poprawić jakość ocieplenia z pomocą BOŚ.
BOŚ Bank
BOŚ Bank - weź pożyczkę
BOŚ Bank

W ofercie BOŚ Bank znajduje się kredyt gotówkowy na niespotykanych warunkach - jest dużo tańszy od standardowego kredytu, ale należy go przeznaczyć na cele ekologiczne.

Weź pożyczkę Opinie o BOŚ Bank

Co można zyskać w promocji?
 • Pożyczkę z RRSO 10,17%
Do kiedy trwa promocja?
 • 31.03.2022 r.

Termomodernizacja budynków z BOŚ

W nowej promocji Banku Ochrony Środowiska możesz otrzymać od 1 000 do nawet 100 00 zł na okres spłaty 120 miesięcy. W ramach promocji RRSO pożyczki zostanie zmniejszona do 10,17%. Jedynym ograniczeniem oferty jest zastosowanie pożyczki — musi być ona przeznaczona na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację budynków. Intencją banku jest pomoc ludziom w polepszaniu jakości powietrza poprzez wyłączenie z użytku przedawnionych elementów instalacji cieplnych. Dzięki BOŚ pomożesz nie tylko sobie, ale również naturze.

Dzięki przejrzystej pożyczce sfinansujesz:

 • podłączenie do sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem, węzłem cieplnym i budową/modernizacją instalacji wewnętrznej,
 • zakup i montaż pomp ciepła,
 • wymianę starych kotłów na nowe: gazowe, olejowe, elektryczne, w przypadku kotłów opalanych biomasą lub węglem, wyłącznie, jeśli spełniają kryterium Ekoprojektu, w tym demontaż starego kotła,
 • wykonanie przyłącza gazowego (kotłownia gazowa, przyłącze gazowe, kocioł gazowy, dokumentacja projektowa),
 • zakup i montaż nowego kotła (spośród wymienionych w pkt 3) wraz z oprzyrządowaniem i materiałami instalacyjnymi,
 • zakup i montaż wewnętrznej instalacji c.o. i c.w.u. z oprzyrządowaniem i materiałami instalacyjnymi w tym kolektorów słonecznych,
 • zakup i montaż instalacji odzysku ciepła, rekuperatorów,
 • zakup i montaż materiałów budowlanych wykorzystywanych do ocieplenia przegród budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych,
 • zakup i montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
 • zakup i montaż modułów fotowoltaicznych – w przypadku równoczesnego realizowania jednego z ww. elementów.

Wnioskując o pożyczkę, masz obowiązek założenia konta w BOŚ banku oraz zagwarantowania na nim miesięcznych przychodów w wysokości 1 000 zł. Szczegółowe warunki oprocentowania kredytu zależą od długości kredytowania:

Okres kredytowania Rodzaj oprocentowania Wysokość oprocentowania Prowizja przygotowawcza
do 36 miesięcy stałe 7,70% 2,0%
od 37 do 120 miesięcy zmienne WIBOR 6M

+ 5,50 p.p. marży

2,0%

Jak otrzymać przejrzystą pożyczkę w BOŚ Bank?

O pożyczkę w ramach promocji możesz aplikować przez internet lub osobiście w oddziale banku. Składając internetowy wniosek, umowę podpiszesz albo w trakcie późniejszej wizyty w banku lub dostarczoną do ciebie przez kuriera. Chcąc złożyć wniosek online:

 1. Wejdź na stronę oferty promocyjnej i wybierz przycisk “skontaktuj się”.
 2. Wypełnij formularz kontaktowy. Wymaga on twojego imienia i nazwisku, adresu e-mail, numeru telefonu. W treści zapytania napisz, że chciałbyś skorzystać z oferty Przejrzysta pożyczka. Możesz podać dni i godziny, w których najbardziej odpowiada ci telefon z banku.
 3. Oddzwoni do ciebie doradca z banku, który wyjaśni szczegóły promocji i omówi z tobą najbardziej odpowiadające ci warunki pożyczki.
 4. Następnie udaj się do banku w celu podpisania umowy lub zaczekaj na wizytę kuriera. Zadecydujesz które rozwiązanie bardziej ci odpowiada w trakcie rozmowy z doradcą.
 5. Pieniądze pojawią się na twoim rachunku krótko po podpisaniu umowy.

Aby skorzystać z promocji, będziesz musiał dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów. O konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów dowiesz się podczas rozmowy z doradcą banku. O pożyczkę mogą występować maksymalnie dwie osoby jednocześnie.

Pożyczka bez prowizji dla każdego

Oferta BOŚ bank jest z pewnością warta uwagi, przydaje się jednak w wąskim przedziale zastosowań. Jeżeli szukasz środków na sfinansowanie projektów spoza listy objętej promocją, warto zastanowić się nad kredytem gotówkowym bez prowizji. Ostatnimi dniami pojawia się coraz więcej atrakcyjnych ofert tego rodzaju.

Bank Pekao oferuje pierwszą pożyczkę bez prowizji na kwotę do 10 000 zł z okresem spłaty do 3 lat. Co więcej, pożyczkobiorca nie musi zakładać konta w banku, aby skorzystać z promocji. Szukając większej sumy, możesz zainteresować się kredytem gotówkowym z kodem FERIE w mBanku. Dzięki niemu otrzymasz aż do 180 000 zł na 120 miesięcy bez prowizji z niskim oprocentowaniem 8,99%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść