Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł w bonach Allegro,
  • zwolnienie z opłat za kartę przez 6 miesięcy
Do kiedy trwa promocja?
  • 29 listopada 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają w Santander Bank Polska żadnej karty kredytowej. Konieczny będzie też dostęp do bankowości internetowej, więc musimy być już klientami banku.

Jak zdobyć 300 zł w bonach Allegro z kartą kredytową Santander?

Najnowsza promocja Santander ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć dodatkowe fundusze do wydania na Allegro:

  1. Do 29.11.2022 roku zarejestruj się w promocji przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej banku.
  2. Również do 29.11.2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
  3. Po otrzymaniu karty w okresie od 4.11.2022 roku do 31.12.2022 roku wykonaj nią przynajmniej 5 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.
  4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz 300 zł do wydania na Allegro (w formie e-kodu), a także zwolnienie z opłat za kartę na 6 miesięcy.

Pula nagród niestety jest ograniczona do 2500 pierwszych wniosków, więc nie warto zwlekać z udziałem w tej promocji.

Promocje z bonami Allegro i do sklepów Biedronka

Łączenie promocji na karty kredytowe z bonami podarunkowymi to już stały element naszego rynku. Za wyrobienie karty kredytowej w BNP Paribas otrzymasz aż 400 zł w bonach Allegro. W CitiBanku aktywne korzystanie z karty Citi Simplicty to 450 zł na bonie do Biedronki. Trudno o większą zachętę do korzystania z usług banku niż dodatkowe środki na zakupy – te codzienne i te na specjalną okazję.