Bony Allegro na 300 zł z kartą kredytową od Santader

Zbliżające się Black Friday i święta sprzyjają zakupom i wydatkom. Najnowsza promocja kart kredytowych Santander Bank Polska może znacznie je ułatwić. Wystarczy złożyć wniosek i regularnie korzystać z karty, by dostać aż 300 zł w bonach Allegro. Dodatkowo unikniemy też opłat za kartę przez 6 miesięcy.
Jak zdobyć 300 zł w bonach Allegro z kartą kredytową Santander?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł w bonach Allegro,
  • zwolnienie z opłat za kartę przez 6 miesięcy
Do kiedy trwa promocja?
  • 29 listopada 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają w Santander Bank Polska żadnej karty kredytowej. Konieczny będzie też dostęp do bankowości internetowej, więc musimy być już klientami banku.

Jak zdobyć 300 zł w bonach Allegro z kartą kredytową Santander?

Najnowsza promocja Santander ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć dodatkowe fundusze do wydania na Allegro:

  1. Do 29.11.2022 roku zarejestruj się w promocji przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej banku.
  2. Również do 29.11.2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
  3. Po otrzymaniu karty w okresie od 4.11.2022 roku do 31.12.2022 roku wykonaj nią przynajmniej 5 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.
  4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz 300 zł do wydania na Allegro (w formie e-kodu), a także zwolnienie z opłat za kartę na 6 miesięcy.

Pula nagród niestety jest ograniczona do 2500 pierwszych wniosków, więc nie warto zwlekać z udziałem w tej promocji.

Promocje z bonami Allegro i do sklepów Biedronka

Łączenie promocji na karty kredytowe z bonami podarunkowymi to już stały element naszego rynku. Za wyrobienie karty kredytowej w BNP Paribas otrzymasz aż 400 zł w bonach Allegro. W CitiBanku aktywne korzystanie z karty Citi Simplicty to 450 zł na bonie do Biedronki. Trudno o większą zachętę do korzystania z usług banku niż dodatkowe środki na zakupy – te codzienne i te na specjalną okazję.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść