460 zł z kartą kredytową Visa w Santander

Santander Bank Polska ogłosił kolejną edycję promocji karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Tym razem do zdobycia jest 360 zł moneybacku przez rok oraz kolejne 100 zł za korzystanie z usługi Fast Cash. Promocja jest skierowana do nowych klientów decydujących się na wyrobienie karty kredytowej. Mogą oni liczyć też na roczne zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty.
Jak otrzymać 800 zł w promocji Banku Santander?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 360 zł w formie moneybacku
  • 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 marca 2023 roku

Kto może wziąć udział w promocji Santander na kartę kredytową Visa?

Jak wiele promocji dotyczących kart kredytowych, również ta skierowana jest do nowych klientów. Jednak obostrzeń jest naprawdę niewiele. Wystarczy być osobą pełnoletnią i do dnia 1 października 2022 roku nie posiadać aktywnej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk ani Visa Platinum w Santanderze.

Udział w promocji wymagać będzie także regularnego płacenia kartą kredytową. Warto tu wspomnieć, że Santander wyłącza z promocji płatności u podmiotów świadczących usługi wymiany walut (Revolut, DiPocket, itp.) oraz usługi hazardowe. Wszelkie pozostałe transakcje będą brane pod uwagę.

Co zrobić by skorzystać z promocji?

Jak otrzymać 460 zł w promocji Banku Santander? Nie jest to skomplikowana procedura, jednak przez to że ogólna kwota rozbita jest na kilka bonusów, może sprawiać takie wrażenie. Przedstawmy jak skorzystać z promocji na kartę Visa Silver Akcja Pajacyk krok po kroku:

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum na stronie banku. Masz na to czas do 31 marca 2023 roku. Nie zapomnij wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych (telefonicznie i elektronicznie), przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz aktywować elektroniczny kanał kontaktu z bankiem.
  2. Podczas składania wniosku skorzystaj z usługi Fast Cash. Pozwala ona na wykonanie transakcji jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty. Zleć przelew z limitu karty na dowolne konto osobiste. Jego wymagana wysokość to minimum 1000 zł.
  3. Dzięki temu otrzymasz 100 zł bonusu.
  4. Przez kolejny rok płać co miesiąc kartą kredytową za zakupy w sklepach spożywczych
  5. Otrzymasz 5% zwrotu kwoty płatności kartą (do 30 zł miesięcznie). To nawet 360 zł rocznie!
  6. Łącznie zdobyć możesz więc nawet 460 zł bonusu!

Santander Bank Polska – promocje na karty i konta!

Santander nie ustaje w zachęcaniu swoich klientów do sięgania po karty kredytowe i konta osobiste. Możemy zdobyć 300 zł w bonach do Biedronki z kartą kredytową Santander lub otworzyć Konto Jak Chcę i zgarnąć aż 400 zł bonusu! Radzimy się jednak pospieszyć, bowiem niektóre promocje Santander Bank Polska są ograniczone czasowo.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść