Bon 100 zł do Douglas z kartą kredytową Credit Agricole

Credit Agricole startuje z kolejną promocją na karty kredytowe. Niedawno pisaliśmy o tym, jak uniknąć opłat za karty przez 3 lata. Dzisiaj zaś przyjrzymy się akcji, która nowym posiadaczom kart kredytowych Mastercard Silver i Mastercard Gold zapewnić może bon podarunkowy do perfumerii Douglas o wartości aż 100 zł! To kusząca propozycja, zwłaszcza że warunki, jakie trzeba spełnić, są bardzo proste.
Jak zdobyć 200 zł do wydania w perfumeriach Douglas?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł do wydania w sklepach Douglas
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja Credit Agricole jest skierowana do posiadaczy konta osobistego w tym banku. Obowiązuje również okres karencji: klienci nie mogą posiadać karty kredytowej w Credit Agricole obecnie ani w okresie dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o nową kartę. Dotyczy to wszystkich kart kredytowych w ofercie banku.

Jak zdobyć 100 zł do wydania w perfumeriach Douglas?

By odebrać bon podarunkowy do sklepów Douglas o wartości 200 zł wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Przyjrzyjmy się działaniu promocji krok po kroku:

  1. Do 31.08.2022 r. należy złożyć wniosek o kartę kredytową w Credit Agricole. Promocja objęte są dwie karty: Mastercard Silver (z minimalnym limitem 4000 zł) oraz Mastercard Gold (minimalny limit 5000 zł). Pamiętaj, by składając wniosek wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy.
  2. W ciągu 30 dni od podpisania umowy wykonaj kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Ich kwota jest dowolna, nie ma żadnych minimalnych progów.
  3. W ciągu kolejnych 30 dni otrzymasz na numer telefonu podany we wniosku wiadomość SMS z linkiem do formularza. Będziesz miał 5 dni na jego wypełnienie i odesłanie.
  4. Już w 7 dni od odesłania formularza otrzymasz na ten sam numer telefonu bon o wartości 100 zł do perfumerii Douglas.

Jak widać wymagania wobec klienta są tu minimalne, a nagrodę zdobyć naprawdę łatwo.

Promocje na karty i zakupy na raty w Credit Agricole

Miło nam poinformować, że nie jest to jedyna aktualna promocja w Credit Agricole. Możemy także zdobyć zwolnienie z opłat za kartę kredytową na okres 3 lat w Credit Agricole, a w przypadku zakupu na raty finansowanego przez Credit Agricole motocykla lub roweru otrzymać voucher na dodatkowe akcesoria. Bank ten zdecydował się więc na promocje, które rzeczywiście zachęcają do korzystania z ich produktów.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść