Tym razem w BNP Paribas za nowe konto otrzymamy aż 400 zł w bonach!

Mimo iż wypłacane w bonach, premie z promocji bankowych BNP Paribas uznawane są przez łowców okazji za rekordowe. Tym razem za nowe konto klienci otrzymają równowartość 400 zł. Pieniądze te będzie można wydać wyłącznie w Biedronce, ale kwota jest na tyle duża, że nawet osoby omijające dyskonty powinny się nią zainteresować.
Za nowe konto BNP Paribas bony do 400 zł

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • Do 400 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 6 września 2021 roku

Nowi klienci standardowo rozpieszczani przez BNP Paribas

Łowcy premii za usługi finansowe doskonale wiedzą, że wybierając konto bankowe z myślą o wysokim bonusie na start, w pierwszej kolejności warto skierować swój wzrok na okazje BNP Paribas. Bank ten organizuje zazwyczaj kilka akcji równocześnie, a teraz dołączyła do nich sierpniowo-wrześniowa promocja „Wracamy do szkoły”.

Podobnie jak w trwającej równocześnie promocji na 300 zł do Bierdonki i dużą kawę, jedynym wymogiem względem klientów jest brak konta w BNP Paribas na 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku. Otrzymać można za to znacznie większą premię. Jak się o nią ubiegać?

Bony do Biedronki do 400 zł za założenie nowego konta

Standardowe dla nowej promocji BNP Paribas są nie tylko wymogi względem nowych klientów, ale również warunki przyznania premii. Jej otrzymanie wiązało będzie się z założeniem konta i wykazaniem podstawowej aktywności. Potrwa to zaledwie trzy miesiące, a z nagrody będzie można się cieszyć jeszcze przed końcem 2021 roku.

Co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać od BNP Paribas 400 zł w bonach do Biedronki?

  1. Do 6 września 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://wracamydoszkoly.bnpparibasplus.pl/
  2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
  3. Do 20 września 2021 roku aktywować konto i nadać PIN karcie.
  4. Do końca września 2021 roku wykonać minimum 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile. To etap, na którym otrzymuje się pierwszy bon na 50 zł.
  5. Do końca października 2021 roku dokonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz zapewnić łączne wpływy minimum 1000 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). To zapewni drugi bon, tym razem o wartości 150 zł.
  6. Do końca listopada 2021 roku dokonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zapewnić łączne wpływy minimum 1000 zł (mogą pochodzić z konta uczestnika w innym banku). Trzeci, ostatni bon, opiewał będzie na 200 zł.

Kolejne bony trafią do nowych klientów odpowiednio do końca października, listopada i grudnia, zatem w promocji BNP Paribas zarobić można 400 zł do końca 2021 roku. E-kody, które należy podyktować przy płaceniu za zakupy, wysyłane są SMS-em na numer telefonu podany przy zakładaniu konta i zgłaszaniu się do promocji. Od nagrody w tej formie nie trzeba odprowadzać żadnego podatku ani zgłaszać jej do Urzędu Skarbowego, a czas na wykorzystanie bonów jest długi. Można to zrobić do końca listopada 2023 roku.

BNP Paribas ma też promocje dla stałych klientów

Zastanawiając się nad przystąpieniem do promocji BNP Paribas, zawsze warto przejrzeć listę pozostałych okazji tego banku. Pluć będą mogli sobie w brodę klienci, którzy wzięli udział we wspomnianej już analogicznej akcji, w której nagrodą jest bon mniejszy o 100 zł. Niezależnie od wysokości premii na start, do 27 sierpnia można ją jednak zwiększyć o 50 zł za aktywację powiadomień GOalert, które wyłączy się od razu po zgarnięciu szybkiego bonusu.

Rekordowe kwoty dotyczą też innych produktów banku. Zadowoleni klienci mogą poszerzyć swoje możliwości finansowe i zgarnąć przy okazji bony na 500 zł za nową kartę kredytową w BNP Paribas. Skorzystanie z trzech promocji na raz przyniesie niemal 1000 zł zysku!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Czarek

To co jest spoko w promkach Paribas to fakt, że warunki, które trzeba spełnić są łatwe do spełnienia!!! Zabawne jest to, że czasami żeby dostać 150 zł to trzeba się nieźle nagimanastykować, a tutaj, nie dość, że dostajemy 400 zł, to jeszcze bez problemu można to osiągnąć! A to, że 400 zł jest w bonach to też nie problem- bo Paribas daje kupe czasu na wydanie kasy i Biedronka jest wszędzie. Dla mnie super.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×