Kredyt mieszkaniowy z dopłatą w Alior Bank!

Alior bank uruchomił swoją ofertę kredytu hipotecznego “Bezpieczny Kredyt 2%” we współpracy z BGK. Zobowiązanie pozwala na finansowanie całości kosztu zakupu mieszkania z gwarancją stałego oprocentowania przez pierwsze 120 rat.
Kredyt hipoteczny na peirwsze mieszkanie z gwarancją BGK
Alior Bank - zobacz ofertę
Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Bank. Zobacz jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o finansowanie zakupu nieruchomości przez ten bank. Jakie dokumenty trzeba przedstawić i ile kosztuje wycena nieruchomości przez Alior Bank? Zobacz najważniejsze informacje i opinię o Megahipotece w Alior Bank.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Stałe oprocentowanie i dopłaty do rat
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Kredyt hipoteczny na peirwsze mieszkanie z gwarancją BGK

Alior bank opublikował swoją ofertę kredytu hipotecznego w ramach programu państwowego “Bezpieczny kredyt 2 procent”. Korzystając z oferty w programie banku, możesz otrzymać kredyt na nawet 600 000 zł z czasem spłaty do 30 lat oraz otrzymując dopłaty przez pierwsze dziesięć z nich. Co więcej, kredyt może być wykorzystany na pokrycie całego kosztu zakupu mieszkania dzięki gwarancji BGK.

Promocyjne warunki dedykowane są osobom które zakupują swoje pierwsze mieszkanie, nie mając ani osobistego domu, ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Z promocji skorzystają:

  • Osoby samotne do 45 roku życia.
  • Małżeństwa oraz osoby w związkach nieformalnych wychowujące wspólne dziecko.

Zakwalifikowane osoby muszą spełniać też dodatkowe warunki:

  • Przynajmniej jedna z osób wnioskujących nie mogła być właścicielem mieszkania, domu, lub spółdzielczego prawa do lokalu, lub domu.
  • W dniu składania wniosku jedna z osób nie ukończyła 45 roku życia.
  • Zamieszkiwać na terytorium Polski, mieć polskie obywatelstwo, lub prowadzić gospodarstwo domowe z osobą, która je posiada, jednocześnie wychowując z nią dziecko.

Jaki są warunki bezpiecznego kredytu 2%?

Tak jak wskazuje tytuł, bezpieczny kredyt zapewnia nam okresowo stałe oprocentowanie 2%. Nie musimy martwić się o zmianę wysokości rat przez pierwsze 120 rat spłaty, tak długo, jak dokonujemy jej zgodnie z harmonogramem. W skład raty wejdzie również marża banku i prowizja. Przez pierwsze dziesięć lat otrzymamy również dopłatę. Maksymalna kwota zobowiązania to 600 000 zł dla par oraz 500 000 zł dla singlów. Co ważne, możemy ubiegać się o kredyt hipoteczny bez wkładu własnego dzięki gwarancji BGK.

Jak bezpieczny kredyt 2% porównuje się do innych promocji?

Wysoka kwota, stała rata i brak wkładu własnego sprawiają, że promocyjny kredyt jest niezwykle opłacalny. Nie jest to jednak jedyna oferta na rynku. Jeżeli posiadasz już mieszkanie lub nie spełniasz wymagań wiekowych, możesz skorzystać z innych ofert na rynku. ING oferuje kredyty hipoteczne do 1 500 000 zł ze stałą ratą 8,1%, co może zadowolić osoby szukające też wyższej kwoty, niż oferowanej w programie rządowym. Tymczasem, bank BPS nie pobiera prowizji za kredyty hipoteczne, pokrywając do 90% wartości mieszkania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść