Do 150 zł za nowe konto dla nieletnich w promocji BNP Paribas

Ewenementem wśród promocji bankowych za założenie konta jest najnowsza oferta BNP Paribas skierowana do osób poniżej 18 roku życia. Rzadko zdarza się bowiem, aby mogły one zgarnąć tak wysokie kwoty. Jakie warunki muszą spełnić, aby otrzymać nawet 150 zł w formie "Kieszonkowego dla Samodzielniaka" wypłacanego przez pół roku?
Jakie są warunki otrzymania Kieszonkowego dla Samodzielniaka dla najmłodszych?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? Do 150 zł w formie kieszonkowego
Do kiedy trwa promocja? Do 31 stycznia 2021 roku

W jakim wieku można stać się uczestnikiem promocji BNP Paribas dla nieletnich?

Normą jest już fakt, że rachunku osobiste zakładają osoby poniżej 18 roku życia. Często głównym kryterium było dla nich posiadanie konta bankowego w tej samej instytucji, co rodzice. Trwająca do końca stycznia 2021 roku promocja BNP Paribas sprawić może, że silniejszym wabikiem będzie premia za założenie konta wypłacana przez bank. Kto może zawalczyć o 150 zł?

W dwóch wariantach promocji, zależnych od dokładnego wieku, wezmą udział nieletni z przedziału wiekowego 7-18. Do 13. roku życia do akcji będą musieli zgłosić ich rodzicę, a po jego ukończeniu wystarczy zgoda opiekuna prawnego. Jeśli chcą otrzymać od BNP Paribas pieniądze, nie mogli brać wcześniej udziału w podobnych akcjach: Kieszonkowe 2020 oraz Kieszonkowe do Szkoły.

Jakie są warunki otrzymania Kieszonkowego dla Samodzielniaka dla najmłodszych?

Promocja „Kieszonkowe dla Samodzielniaka” związana jest z poszerzeniem oferty banku o Konta Samodzielniaka, które założyć można nawet dla nowo narodzonych. Niestety, kieszonkowe od BNP Paribas otrzymać można najwcześniej po ukończeniu 7. roku życia.

Co muszą zrobić rodzice, aby ich dziecko z przedziału wiekowego 7-13 zasłużyło na kieszonkowe w wysokości 25 zł miesięcznie?

  1. Do 31.01.2021 r. podpisać w placówce banku umowę Konta Karty Samodzielniaka (wymogiem jest też posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej).
  2. Dopilnować, aby dziecko wykonało stacjonarnie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych wydawaną do konta Kartą Samodzielniaka lub transakcji zbliżeniowych poprzez Mikrokartę Samodzielniaka w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.
  3. Kontynuować to łącznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (choć pominięcie jednego z nich nie eliminuje z możliwości otrzymania kieszonkowego w następnym miesiącu).

Warunki nieco różnią się w przypadku nieletnich z przedziału wiekowego 13-18. Przede wszystkim Jak działa promocja BNP Paribas w ich przypadku? Spełnić muszą następujące wymagania:

  1. Do 31.01.2021 r. za zgodą rodziców założyć w placówce Konto Samodzielniaka z dostępem do GOonline i GOmobile.
  2. Wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych wydawaną do konta Kartą do Dorosłości (w tym przypadku mogą być to transakcje internetowe) w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.
  3. Kontynuować to łącznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (choć pominięcie jednego z nich nie eliminuje z możliwości otrzymania kieszonkowego w następnym miesiącu).

W obu przypadkach kieszonkowe ląduje na koncie do 8. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wykonane zostało zadanie. Bonus jest oczywiście zwolniony z podatku. Niestety, jeżeli nieletni ukończy w międzyczasie 18 lat, promocja nie będzie już go dotyczyła. Otrzyma bonus wyłącznie za miesiące, w których nie posiadał jeszcze dowodu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kaśka

Wariant z kontem dla dziecka w wieku od 7 lat uważam za niestosowny u podstaw. W mojej opinii dziecko nie powinno mieć konta bankowego w wieku 7 lat- bo 99% dzieciaków w tym wieku nie rozumie czym jest wartość pieniądza! Co innego konta dla nastolatków- 13-latki to juz młodzi dorośli, a nie dzieci.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×