Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank World MasterCard i zdobądź nawet 400 zł w Punktach

Citibank ogłosił nową promocję dla swojej karty kredytowej Citibank World MasterCard. Warunki są proste - wyrabiamy kartę i przez kolejne 4 miesiące płacimy za transakcję na co najmniej 300 zł. W zamian otrzymać możemy aż 24000 punktów w programie lojalnościowym, co przekłada się na vouchery o wartości do 400 zł, które wykorzystać będziemy mogli u partnerów Citi Handlowego.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 24 000 punktów w programie lojalnościowym Citibank World MasterCard, stanowiących równowartość 400 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 15 stycznia 2022 roku

Dla kogo promocja z kartą Citibank World MasterCard?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citibanku karty kredytowej. Jak widać okres ten jest dość długi, więc Citi nastawia się na naprawdę nowych klientów. Otrzymanie od banku karty kredytowej wiąże się, oczywiście, z badaniem zdolności kredytowej. W Citi Handlowym, by otrzymać pozytywną ocenę, osoba pracująca na etacie musi być zatrudniona od co najmniej 3 miesięcy i zarabiać ok. 1200 zł netto. Przedsiębiorcy mają przed sobą znacznie surowsze wymagania. Co najmniej 2 lata obecności na rynku i przynajmniej 2500 zł netto dochodu.

Citibank Mastercard World zawiera także jeszcze jedno, bardzo szczegółowe, obostrzenie. Regulamin wyklucza bowiem rezydentów podatkowych i obywateli Stanów Zjednoczonych.

Co zrobić, by otrzymać bonusowe 400 zł w punktach?

Promocja będzie wymagała od nas określonych aktywności. Jeżeli więc jesteśmy zainteresowani dodatkowymi punktami w programie lojalnościowym, to:

  1. Do 15 stycznia 2022 roku musimy zawrzeć umowę na Kartę Kredytową Citibank World MasterCard. Termin ten obejmuje złożenie wniosku, dostarczenie niezbędnych dokumentów (zaświadczenie o zarobkach) oraz podpisanie umowy.
  2. W ciągu miesiąca musimy aktywować nową “kredytówkę” w aplikacji Citi Mobile.
  3. W 4 miesiącach kalendarzowych następujących po podpisaniu umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe za pomocą karty na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Pamiętaj, że nie zostaną w tej kwocie uwzględnione transakcje związane z grami hazardowymi, wymiana walut, wypłaty z bankomatu czy przelewy na konto osobiste.
  4. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki, otrzymasz 6000 punktów w programie lojnlościowo-rabatowym Citibank World MasterCard. Punkty te naliczone zostaną w kolejnym miesiąc (bank Cię o tym poinformuje), a skorzystać z nich będziesz mógł od kolejnego miesiąca po naliczeniu.

Co ważne jeżeli nie osiągniemy wymaganej aktywności, to nie oznacza to, że tracimy możliwość uczestniczenia w promocji. Po prostu za ten miesiąc nie otrzymamy punktów, więc łączna nagroda nieco się obniży.

Gdzie można wydać zdobyte punkty?

Jeżeli przez wszystkie 4 miesiące będziemy spełniać określone warunki, to na naszym koncie pojawi się aż 24000 punktów. Będziemy mogli wymienić je na vouchery do partnerów programu. Należą do nich: sklepy odzieżowe marki H&M, drogerie Douglas, sieć restauracji Sphinx, księgarnia internetowa Merlin.pl oraz sieć sklepów jubilerskich W. Kruk. Dodatkową korzyścią są rabaty przy płaceniu kartą Citibank World MasterCard u powyższych partnerów.

Pełną listę partnerów oraz szczegółowy przelicznik punktów na vouchery znajdziemy na stronie internetowej Citibank Handlowy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść