Gwiazda Jakości Obsługi 2014

Po Laurze Klienta, nagrodzie magazynu Home&Market oraz odznaczeniu Skrzydłami KRD, Vivus otrzymał pierwszą w tym roku i kolejną nagrodę. Jest nią nagroda Gwiazdy Jakości Obsługi 2014. Warto wspomnieć, że Vivus jest pierwszą w historii firmą pożyczkową która otrzymała takie wyróżnienie.

Dlaczego Vivus?

Do nagrody zostały wytypowane firmy, które zostały pozytywnie ocenione w 3 kategoriach : wysokiej jakości procesów w firmie, satysfakcji z świadczonych usług oraz chęci rekomendowania usług firmy swoim znajomym. Nagroda jest o tyle ważna i warta docenienia, że wysokie wskaźniki zadowolenia szły w parze ze skokowym rozwojem firmy, rok temu z usług Vivusa korzystało ok 100 tysięcy klientów, teraz jest to ponad 0,5 miliona. Pokazuje to, że firma oprócz pozyskiwania nowych klientów, zadbała o zadowolenie obecnych pożyczkobiorców. Kluczową rolę w postrzeganiu firmy odgrywa dział call center, który odpowiedzialny jest za kontakt z klientami. Jak wyjawia Loukas Notoupoulos – prezes Vivus, część telefonów jest niezwiązana z działalnością firmy, zdarzają się pytania o kurs waluty czy położenie oddziałów banku, doradcy jednak starają się odpowiedzieć na każde pytanie, aby nie zostawić klienta z poczuciem niedosytu. W rywalizacji o Gwiazdę Jakości Obsługi Vivus pokonał ponad 42 000 firm, które zostały przebadane przez przedstawicieli Polskiego Programu Jakości Obsługi. Tak duża konkurencja podkreśla znaczenie nagrody.

Jakość obsługi w Polsce i zadowolenie klientów

Wskaźniki jakości obsługi rosną w Polsce z roku na rok. W przeciągu kilku lat wzrost wyniósł prawie 15%, aby w zeszłym roku osiągnąć 75%, są to wskaźniki porównywalne z zadowoleniem klientów w Stanach Zjednoczonych. Firmy pożyczkowe dostrzegają zależność wzrostu jakości obsługi do wzrostu liczby udzielanych chwilówek. Przy tak dużej konkurencji, jaka panuje na rynku szybkich pożyczek, nawet najmniejsze detale mogą zadecydować o wyborze konkurencyjnej oferty.

Vivus planuje kontynuować politykę łatwiejszego i szybszego dostępu do gotówki dla klientów. Z uwagą będziemy śledzić poczynania lidera rynku chwilówek i informować Państwa o promocjach i okazjach do wzięcia szybkiej gotówki.

Vivus udziela pożyczek chwilówek na okres od 1 do 30 dni, na kwotę do 2500 złotych, pierwszą pożyczkę otrzymamy nawet w wysokości 1200 złotych i spłacimy ją bez ponoszenia żadnych kosztów. Całość procesu brania pożyczki przebiega online, a gotówkę na koncie możemy mieć już nawet po 10 minutach.

O chwilówkę możemy wnioskować na portal pozyczkaportal.pl klikając w poniższy baner.