Zaplo – pożyczka do 10000 zł Nasza ocena 8 /10

Zaplo - opinie

2.84 z 5 Na podstawie 64 opinii
(64 opinie o Zaplo)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Zaplo to firma pożyczko specjalizująca się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty. Działa w obrębie Grupy Kapitałowej „4finance Group”, do której należą największe firmy pożyczkowe w Europie. Wspomniana grupa na przestrzeni 7 lat udzieliła ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach świata. Świadczy to o prestiżu tej instytucji, co niewątpliwie wpływa pozytywnie na wizerunek Zaplo.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Oferta Zaplo dotyczy pożyczek ratalnych. Ta instytucja pozabankowa udziela pożyczek w kwocie od 1000 do 10000 zł na okres nawet do 24 miesięcy. Ponadto pożyczka jest rozłożona na korzystne dla klienta raty. Szczegóły dotyczące oferty są jasno przedstawione na stronie internetowej firmy.
Istotną zaletą tej oferty, o której warto wspomnieć, jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy spłacić raty na czas, Zaplo proponuje tzw. wakacje pożyczkowe. Wtedy to otrzymujemy miesiąc przerwy, kiedy to możemy przez chwilę wstrzymać się z oddawaniem kolejnej raty. Trzeba pamiętać o tym, że nie dzieje się to automatycznie. Aby uzyskać taką możliwość, powinniśmy skontaktować się z konsultantem.
Zaplo - 10000 zł przez internet

Zaplo.pl należy do tej samej spółki co Vivus.

Zaplo – 10000 zł na korzystnych warunkach

Niewątpliwą zaletą oferty Zaplo jest możliwość uzyskania wysokiej maksymalnej kwoty. Możemy uzyskać nawet 10000 zł na okres do 24 miesięcy. To bardzo korzystna kwota dla osób, które chcą wziąć pożyczkę długoterminową. Co istotne, samodzielnie możemy dobrać wysokość rat. Nie każda firma pożyczkowa daje taką możliwość, co jest koleją zaletą Zaplo. Jeśli pożyczkobiorca jest zainteresowany możliwością wzięcia mniejszej kwoty, odnajdzie ciekawą dla siebie opcję w ofercie tej instytucji pozabankowej.

Wypełnij wniosek w Zaplo

Elastyczne raty przy mniejszych kwotach

Osoby, które chcą pożyczyć mniejszą kwotę, mogą wziąć np. 1000 zł. Podobnie, jak w przypadku maksymalnej sumy, mogą elastycznie dopasować raty do swoich możliwości finansowych. To bardzo ważne dla osób, które preferują systematyczne spłacanie nawet niewielkich pożyczek i nie chcą brać chwilówki. Zobowiązanie finansowe o tej wysokości niewątpliwie pozwoli na opłacenie niewielkiego wydatku, zaś raty nie będą zbyt dotkliwie odczuwalne.
Co istotne, jeśli chcemy pożyczyć kwotę do 5000 zł, nie musimy prezentować zaświadczenia o dochodach. Powinniśmy się jednak liczyć z faktem, że firma pożyczkowa sprawdzi, czy nie figurujemy w rejestrach dłużników. Niemniej jednak takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla osób, których dochody nie kwalifikują się jako stałe. Chodzi tu np. o rencistów, emerytów, czy osoby utrzymujące się z alimentów. Wbrew pozorom to stosunkowo liczna grupa osób, którym zależy na uzyskaniu pożyczki pozabankowej. Propozycja od Zaplo może być dla nich bardzo pomocna.

Weź pożyczkę

Zaplo – wymagania wobec klienta

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę ratalną w Zaplo, musimy spełniać pewne określone warunki. Pierwszym warunkiem jest konieczność posiadania obywatelstwa polskiego oraz stałego pobytu na terenie Polski. O pożyczkę w Zaplo mogą ubiegać się osoby w przedziale wiekowym od 20 do 70 roku życia. Taka osoba powinna również posiadać swoje konto bankowe. Jest to wymóg konieczny, biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy z usługi online.
Co więcej, na pozytywne rozpatrzenie decyzji wpływają również inne zobowiązania finansowe potencjalnego klienta. Jeśli chce on uzyskać pożyczkę na raty, nie może posiadać niespłaconych długów. Podobnie jak inne instytucje pozabankowe, Zaplo sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. To konieczne, ponieważ firma pożyczkowa musi mieć pewność dotyczącą uczciwości osób, z którymi chce podpisać umowę. To zrozumiałe, ponieważ również pożyczkodawcy ryzykują w momencie dopełniania transakcji. Takie postępowanie jest przeprowadzane dla dobra obu stron.

Zaplo – co wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki

Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę wpływa rzecz jasna zdolność kredytowa. Jeżeli istnieją solidne podstawy wskazujące na to, że uda nam się terminowo i uczciwie wywiązać z naszych rat, możemy mieć pewność, że uzyskamy potrzebną nam pożyczkę. W sytuacji, gdy jednak pojawiają się jakieś niejasności, firma może stwierdzić, że nie podołamy sumiennemu i sukcesywnemu oddawaniu kolejnych części pożyczonej kwoty wraz z dodatkowymi opłatami. Wtedy musimy liczyć się z odmowną opinią.
Zanim złożymy wniosek, powinniśmy zarejestrować się w bazie klientów Zaplo. Możemy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej firmy. Zakładamy tam Profil Klienta, który umożliwi nam dalsze korzystanie z usług, które są nam udostępnione. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zachowane tam dane mogą być pomocne w momencie, gdy chcemy skorzystać z oferty po raz kolejny. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej przyśpiesza proces otrzymywania następnej pożyczki.

Zaplo – proces ubiegania się o pożyczkę

Formalności, które towarzyszą aplikowaniu o pożyczkę ratalną w Zaplo nie są skomplikowane. Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z oferty tej firmy, powinniśmy odwiedzić jej stronę internetową. Tam właśnie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi warunków pozyskania potrzebnych nam pieniędzy.
Znajdziemy tam elastyczne suwaki, dzięki którym możemy bezproblemowo dopasować odpowiadającą naszym możliwościom kwotę oraz interesujący nas okres spłaty. Dowiemy się również, jakiej wysokości raty wiążą się z wybraną przez nas propozycją. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Gdy robimy to po raz pierwszy, automatycznie trafiamy do bazy klientów. Zyskujemy wówczas własny Profil Klienta, za pośrednictwem którego będziemy mogli korzystać z usług tej firmy pożyczkowej. Będziemy z niego korzystać wówczas, gdy po raz kolejny podejmiemy decyzję o kolejnej pożyczce w tej instytucji pozabankowej.

Weź pożyczkę

Podsumowanie Zaplo

Zalety

 • Szybka decyzja i wypłata
 • Stabilna firma
 • Prosta rejestracja
 • Samı wybıeramy wysokość raty
 • Wysoka kwota maksymalna pożyczki
 • Wysoka przyznawalność
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady

 • Niska górna granica wieku
 • Wysoka dolna granica wieku
 • Brak promocji

Vivus Finance sp. z o.o.

17 Stycznia 56
Warszawa, 02-146
Telefon: 221 221 227
Email: kontakt@vivus.pl

Wejdź na Zaplo.pl

Zaplo - pożyczki prez internet do 10 000 zł

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

10000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

10000 zł

Okres spłaty

od 3 do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

06:00 – 21:00

Godziny pracy w weekendy

06:00 – 21:03

Banki, w któych firma posiada rachunek

Pekao, PKO BP, Alior, Millenium

Bazy, z których korzysta firma

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

od 20 do 75 lat

Łączny koszt

58,88%

Dodaj opinię o Zaplo

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Firma okazałaby się być wielkim rozczarowaniem!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Firma ma bardzo niepochlebne opinie. Przy spłacie pieniędzy wyłudzają dodatkowe kwoty. Umowa internetowa zawiera kilka kruczków prawnych i niemoralnych punktów. Polecam jeśli ktoś chce zmienić swoje życie w piekło, albo dać się nabić w butelkę.

  W internecie jest też mnóstwo nagrań telefonicznych, gdzie chamskie firmy windykacyjne współpracujące z zaplo groźbami usiłują wyłudzić pieniądze.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Zaskakujące- taka extra oferta chwilowki, a na raty taka wtopa!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Moim zdaniem firma to totalna pomyłka1

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Oferta zdecydowanie kiepska! Mało czytelna, zatrudniają nieprzeszkolonych ludzi!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Oferta bardzo mało czytelna, droga!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Słabo i niezrozumiale

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Zasady totalnie nieczytelne. Cennik kiepski. Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  W moim odczuciu oferta bardzo słabo. Po pierwsze zasady działania, spłaty itd. mało jasne, ale jak sobie wszystko przekalkulowałem to wydaje mi się, ze jest drogo- a jak każdy- nie lubie przepłacać.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 2 / 5.00

  Oferta mało czytelna i droga- zdecydowanie kiepsko!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Nie polecam , decyzja odrzucona bez podania przyczyny

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Brak zaleglosci w ratach , udokumentowany dochód mimo to odmowa bed podania przyczyny..nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Oferta nieprzejrzysta i nieczytelna, niskie okresy i kwoty pożyczek. Moim zdaniem zmienili się na gorsze!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Jak dla mnie to mogą udzielać pożyczek i na pol miliona. co z tego jak pozniej trzeba oddac dwa razy tyle- najdrosza oferta na rynku, a jednak cennikiem czlowiek sie glownie kieruje.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • LUDZIE NIE NABIERAJCIE SIĘ BO TO JEST JAK AMBER GOLD

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Uratowali mnie.Polecam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Szczerze odradzam i nie polecam. Jeśli w taki sposób traktuje się stałych, rzetelnych klientów którzy spłacają w terminie lub przed terminem odmawiając kolejnej pożyczki i proponują wrócić do nich po 120 dniach-żenada! Nadmienie, że nie widnieje w żadnych bazach, sprawdziłam kiedy otrzymałam odmowę. Polecam firmy konkurencyjne

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam.Ja również splacilem i odmówiono mi kolejnej.Stałych klientów traktują jak śmiecia.Nie polecam.Nie rozumiem ich postępowania .Dno i wodorosty

   Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  drogo i mało czytelna oferta

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • nie polecam!!!•

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 4 / 5.00

  Strona www mało czytelna ? Błagam w udzielaniu pożyczki to nie istotne. Brałam kilkakrotnie w zaplo i jestem zadowolona, szybko sprawnie, splaciłam potem i ok. Jesli ktos ma nóz na gradle to ejst dobry sposob na ogarniecie kasy ale.. trzeba policzyc wczesniej funusze czy uda sie spłacic.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 2 / 5.00

  krotki okres pozyczki, drogie raty i malo czytelna strona- nie wroze kariery!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  dlatego warto zastanowić się nad pożyczką w zaplo bo szybko dają kasę i bez problemu rozpatrują wniosek.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.28 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.53 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.56 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł