Zaplo – pożyczka do 10000 zł Nasza ocena 8 /10

Zaplo - opinie

2.72 z 5 Na podstawie 78 opinii
(78 opinie o Zaplo)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Zaplo to firma pożyczko specjalizująca się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty. Działa w obrębie Grupy Kapitałowej „4finance Group”, do której należą największe firmy pożyczkowe w Europie. Wspomniana grupa na przestrzeni 7 lat udzieliła ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach świata. Świadczy to o prestiżu tej instytucji, co niewątpliwie wpływa pozytywnie na wizerunek Zaplo.

Porównaj

Oferta Zaplo dotyczy pożyczek ratalnych. Ta instytucja pozabankowa udziela pożyczek w kwocie od 1000 do 10000 zł na okres nawet do 24 miesięcy. Ponadto pożyczka jest rozłożona na korzystne dla klienta raty. Szczegóły dotyczące oferty są jasno przedstawione na stronie internetowej firmy.
Istotną zaletą tej oferty, o której warto wspomnieć, jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy spłacić raty na czas, Zaplo proponuje tzw. wakacje pożyczkowe. Wtedy to otrzymujemy miesiąc przerwy, kiedy to możemy przez chwilę wstrzymać się z oddawaniem kolejnej raty. Trzeba pamiętać o tym, że nie dzieje się to automatycznie. Aby uzyskać taką możliwość, powinniśmy skontaktować się z konsultantem.
Zaplo - 10000 zł przez internet

Zaplo.pl należy do tej samej spółki co Vivus.

Zaplo – 10000 zł na korzystnych warunkach

Niewątpliwą zaletą oferty Zaplo jest możliwość uzyskania wysokiej maksymalnej kwoty. Możemy uzyskać nawet 10000 zł na okres do 24 miesięcy. To bardzo korzystna kwota dla osób, które chcą wziąć pożyczkę długoterminową. Co istotne, samodzielnie możemy dobrać wysokość rat. Nie każda firma pożyczkowa daje taką możliwość, co jest koleją zaletą Zaplo. Jeśli pożyczkobiorca jest zainteresowany możliwością wzięcia mniejszej kwoty, odnajdzie ciekawą dla siebie opcję w ofercie tej instytucji pozabankowej.

Wypełnij wniosek w Zaplo

Elastyczne raty przy mniejszych kwotach

Osoby, które chcą pożyczyć mniejszą kwotę, mogą wziąć np. 1000 zł. Podobnie, jak w przypadku maksymalnej sumy, mogą elastycznie dopasować raty do swoich możliwości finansowych. To bardzo ważne dla osób, które preferują systematyczne spłacanie nawet niewielkich pożyczek i nie chcą brać chwilówki. Zobowiązanie finansowe o tej wysokości niewątpliwie pozwoli na opłacenie niewielkiego wydatku, zaś raty nie będą zbyt dotkliwie odczuwalne.
Co istotne, jeśli chcemy pożyczyć kwotę do 5000 zł, nie musimy prezentować zaświadczenia o dochodach. Powinniśmy się jednak liczyć z faktem, że firma pożyczkowa sprawdzi, czy nie figurujemy w rejestrach dłużników. Niemniej jednak takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla osób, których dochody nie kwalifikują się jako stałe. Chodzi tu np. o rencistów, emerytów, czy osoby utrzymujące się z alimentów. Wbrew pozorom to stosunkowo liczna grupa osób, którym zależy na uzyskaniu pożyczki pozabankowej. Propozycja od Zaplo może być dla nich bardzo pomocna.

Weź pożyczkę

Zaplo – wymagania wobec klienta

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę ratalną w Zaplo, musimy spełniać pewne określone warunki. Pierwszym warunkiem jest konieczność posiadania obywatelstwa polskiego oraz stałego pobytu na terenie Polski. O pożyczkę w Zaplo mogą ubiegać się osoby w przedziale wiekowym od 20 do 70 roku życia. Taka osoba powinna również posiadać swoje konto bankowe. Jest to wymóg konieczny, biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy z usługi online.
Co więcej, na pozytywne rozpatrzenie decyzji wpływają również inne zobowiązania finansowe potencjalnego klienta. Jeśli chce on uzyskać pożyczkę na raty, nie może posiadać niespłaconych długów. Podobnie jak inne instytucje pozabankowe, Zaplo sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. To konieczne, ponieważ firma pożyczkowa musi mieć pewność dotyczącą uczciwości osób, z którymi chce podpisać umowę. To zrozumiałe, ponieważ również pożyczkodawcy ryzykują w momencie dopełniania transakcji. Takie postępowanie jest przeprowadzane dla dobra obu stron.

Zaplo – co wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki

Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę wpływa rzecz jasna zdolność kredytowa. Jeżeli istnieją solidne podstawy wskazujące na to, że uda nam się terminowo i uczciwie wywiązać z naszych rat, możemy mieć pewność, że uzyskamy potrzebną nam pożyczkę. W sytuacji, gdy jednak pojawiają się jakieś niejasności, firma może stwierdzić, że nie podołamy sumiennemu i sukcesywnemu oddawaniu kolejnych części pożyczonej kwoty wraz z dodatkowymi opłatami. Wtedy musimy liczyć się z odmowną opinią.
Zanim złożymy wniosek, powinniśmy zarejestrować się w bazie klientów Zaplo. Możemy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej firmy. Zakładamy tam Profil Klienta, który umożliwi nam dalsze korzystanie z usług, które są nam udostępnione. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zachowane tam dane mogą być pomocne w momencie, gdy chcemy skorzystać z oferty po raz kolejny. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej przyśpiesza proces otrzymywania następnej pożyczki.

Zaplo – proces ubiegania się o pożyczkę

Formalności, które towarzyszą aplikowaniu o pożyczkę ratalną w Zaplo nie są skomplikowane. Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z oferty tej firmy, powinniśmy odwiedzić jej stronę internetową. Tam właśnie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi warunków pozyskania potrzebnych nam pieniędzy.
Znajdziemy tam elastyczne suwaki, dzięki którym możemy bezproblemowo dopasować odpowiadającą naszym możliwościom kwotę oraz interesujący nas okres spłaty. Dowiemy się również, jakiej wysokości raty wiążą się z wybraną przez nas propozycją. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Gdy robimy to po raz pierwszy, automatycznie trafiamy do bazy klientów. Zyskujemy wówczas własny Profil Klienta, za pośrednictwem którego będziemy mogli korzystać z usług tej firmy pożyczkowej. Będziemy z niego korzystać wówczas, gdy po raz kolejny podejmiemy decyzję o kolejnej pożyczce w tej instytucji pozabankowej.

Weź pożyczkę

Podsumowanie Zaplo

Zalety

 • Szybka decyzja i wypłata
 • Stabilna firma
 • Prosta rejestracja
 • Samı wybıeramy wysokość raty
 • Wysoka kwota maksymalna pożyczki
 • Wysoka przyznawalność
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady

 • Niska górna granica wieku
 • Wysoka dolna granica wieku
 • Brak promocji

Vivus Finance sp. z o.o.

17 Stycznia 56
Warszawa 02-146
Telefon: 221 221 227
Email: kontakt@vivus.pl

Wejdź na Zaplo.pl

Zaplo - pożyczki prez internet do 10 000 zł

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

10000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

10000 zł

Okres spłaty

od 3 do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

06:00 – 21:00

Godziny pracy w weekendy

06:00 – 21:03

Banki, w któych firma posiada rachunek

Pekao, PKO BP, Alior, Millenium

Bazy, z których korzysta firma

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

od 20 do 75 lat

Łączny koszt

58,88%

Dodaj opinię o Zaplo

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 2 / 5.00

  Jak dla mnie to słabiak. Oferta cenowo wygląda fatalnie- jak już się da dokopać do cennika- bo oferta nieczytelna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Moim zdaniem kiepsko.Aplikujesz- co jest stresujące, czy dostaniesz, a poźniej stres kiedy dostaniesz przelew... i niesttsy na wszystko trzeba bardzo długo czekać. Mega długo. Odradzam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 2 / 5.00

  Kiepska oferta. Mało zrozumiała.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 2 / 5.00

  Oferta malo czytelna i malo zrozumiała.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 3 / 5.00

  Oferta pokręcona. mało czytelna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 2 / 5.00

  Dla mnie oferta jest mało zrozumiała i średnio czytelna. Ja jej osobiście nie polecam bo z tego co rozumiałem to wydawała mi sie droga.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 3 / 5.00

  Zdecydowanie oferta do tanich nie należy do tego obsługa i kontakt z klientem pozostawiają sporo do życzenia= ale problemu z przyznaniem pożyczki nie było.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  spamerzy i zlodzieje :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Nie ma żadnych problemów z przyznaniem pożyczki, nawet jeśli sytuacja jest według konkurencji wątpliwa. Do tego cennik nie jest zly.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  pożyczka przyznana bez problemu kasa od razu na koncie, ale całkowity koszt pożyczki absurdalnie wysoki i w przypadku wcześniejszej spłaty 2 lata przed terminem zwrot kosztów to śmiech na sali przy naprawdę dużej kwocie wyszło 4 zł. są dużo lepsze opcje i na pewno bardziej klarowne, zaplo dla wyjątkowo zdesperowanych, a i wtedy lepiej skorzystać z usług doradcy, który znajdzie lepszą ofertę o to akurat nietrudno

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 2 / 5.00

  Vivus to świetna firma pożyczkowa, za to Zaplo to jakaś pomyłka.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 3 / 5.00

  Vivus jest super, ale Zaplo to jakaś pomyłka. Jak firma, która ma tak dobre warunki na 30 dni może mieć tak złe na kilka miesięcy???

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 2 / 5.00

  Zastanawiające, vivus to taka dobra firma, a ofertę ratalną mają taką kpską.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  zdecydowanie odradzam!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  Firma okazałaby się być wielkim rozczarowaniem!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 1 / 5.00

  Firma ma bardzo niepochlebne opinie. Przy spłacie pieniędzy wyłudzają dodatkowe kwoty. Umowa internetowa zawiera kilka kruczków prawnych i niemoralnych punktów. Polecam jeśli ktoś chce zmienić swoje życie w piekło, albo dać się nabić w butelkę.

  W internecie jest też mnóstwo nagrań telefonicznych, gdzie chamskie firmy windykacyjne współpracujące z zaplo groźbami usiłują wyłudzić pieniądze.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Zaskakujące- taka extra oferta chwilowki, a na raty taka wtopa!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 1 / 5.00

  Moim zdaniem firma to totalna pomyłka1

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Oferta zdecydowanie kiepska! Mało czytelna, zatrudniają nieprzeszkolonych ludzi!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Oferta bardzo mało czytelna, droga!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • zylion logo Zylion
  4.48 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Lendon LendOn
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.52 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Visset Visset
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.43 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.68 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.63 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Alfa Kredyt Alfa Kredyt
  3.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.93 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.00 / 5.00
  1600 na 30 dni gratis!
  1600 zł Maks. kwota: 2500 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.58 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł