Oferta Zaplo dotyczy pożyczek ratalnych. Ta instytucja pozabankowa udziela pożyczek w kwocie od 1000 do 10000 zł na okres nawet do 24 miesięcy. Ponadto pożyczka jest rozłożona na korzystne dla klienta raty. Szczegóły dotyczące oferty są jasno przedstawione na stronie internetowej firmy.

Istotną zaletą tej oferty, o której warto wspomnieć, jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy spłacić raty na czas, Zaplo proponuje tzw. wakacje pożyczkowe. Wtedy to otrzymujemy miesiąc przerwy, kiedy to możemy przez chwilę wstrzymać się z oddawaniem kolejnej raty. Trzeba pamiętać o tym, że nie dzieje się to automatycznie. Aby uzyskać taką możliwość, powinniśmy skontaktować się z konsultantem.

Zaplo - 10000 zł przez internet

Zaplo.pl należy do tej samej spółki co Vivus.

Zaplo – 10000 zł na korzystnych warunkach

Niewątpliwą zaletą oferty Zaplo jest możliwość uzyskania wysokiej maksymalnej kwoty. Możemy uzyskać nawet 10000 zł na okres do 24 miesięcy. To bardzo korzystna kwota dla osób, które chcą wziąć pożyczkę długoterminową. Co istotne, samodzielnie możemy dobrać wysokość rat. Nie każda firma pożyczkowa daje taką możliwość, co jest koleją zaletą Zaplo. Jeśli pożyczkobiorca jest zainteresowany możliwością wzięcia mniejszej kwoty, odnajdzie ciekawą dla siebie opcję w ofercie tej instytucji pozabankowej.

Wypełnij wniosek w Zaplo

Elastyczne raty przy mniejszych kwotach

Osoby, które chcą pożyczyć mniejszą kwotę, mogą wziąć np. 1000 zł. Podobnie, jak w przypadku maksymalnej sumy, mogą elastycznie dopasować raty do swoich możliwości finansowych. To bardzo ważne dla osób, które preferują systematyczne spłacanie nawet niewielkich pożyczek i nie chcą brać chwilówki. Zobowiązanie finansowe o tej wysokości niewątpliwie pozwoli na opłacenie niewielkiego wydatku, zaś raty nie będą zbyt dotkliwie odczuwalne. Co istotne, jeśli chcemy pożyczyć kwotę do 5000 zł, nie musimy prezentować zaświadczenia o dochodach.

Powinniśmy się jednak liczyć z faktem, że firma pożyczkowa sprawdzi, czy nie figurujemy w rejestrach dłużników. Niemniej jednak takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla osób, których dochody nie kwalifikują się jako stałe. Chodzi tu np. o rencistów, emerytów, czy osoby utrzymujące się z alimentów. Wbrew pozorom to stosunkowo liczna grupa osób, którym zależy na uzyskaniu pożyczki pozabankowej. Propozycja od Zaplo może być dla nich bardzo pomocna.

Weź pożyczkę

Zaplo – wymagania wobec klienta

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę ratalną w Zaplo, musimy spełniać pewne określone warunki. Pierwszym warunkiem jest konieczność posiadania obywatelstwa polskiego oraz stałego pobytu na terenie Polski. O pożyczkę w Zaplo mogą ubiegać się osoby w przedziale wiekowym od 20 do 70 roku życia. Taka osoba powinna również posiadać swoje konto bankowe. Jest to wymóg konieczny, biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy z usługi online.

Co więcej, na pozytywne rozpatrzenie decyzji wpływają również inne zobowiązania finansowe potencjalnego klienta. Jeśli chce on uzyskać pożyczkę na raty, nie może posiadać niespłaconych długów. Podobnie jak inne instytucje pozabankowe, Zaplo sprawdza wnioskujących pod kątem ich obecności w rejestrach dłużników. To konieczne, ponieważ firma pożyczkowa musi mieć pewność dotyczącą uczciwości osób, z którymi chce podpisać umowę. To zrozumiałe, ponieważ również pożyczkodawcy ryzykują w momencie dopełniania transakcji. Takie postępowanie jest przeprowadzane dla dobra obu stron.

Zaplo – co wpływa na decyzję o przyznaniu pożyczki

Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę wpływa rzecz jasna zdolność kredytowa. Jeżeli istnieją solidne podstawy wskazujące na to, że uda nam się terminowo i uczciwie wywiązać z naszych rat, możemy mieć pewność, że uzyskamy potrzebną nam pożyczkę. W sytuacji, gdy jednak pojawiają się jakieś niejasności, firma może stwierdzić, że nie podołamy sumiennemu i sukcesywnemu oddawaniu kolejnych części pożyczonej kwoty wraz z dodatkowymi opłatami. Wtedy musimy liczyć się z odmowną opinią.

Zanim złożymy wniosek, powinniśmy zarejestrować się w bazie klientów Zaplo. Możemy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej firmy. Zakładamy tam Profil Klienta, który umożliwi nam dalsze korzystanie z usług, które są nam udostępnione. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zachowane tam dane mogą być pomocne w momencie, gdy chcemy skorzystać z oferty po raz kolejny. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej przyśpiesza proces otrzymywania następnej pożyczki.

Zaplo – proces ubiegania się o pożyczkę

https://www.youtube.com/watch?v=QFnAqIRXdSk

Formalności, które towarzyszą aplikowaniu o pożyczkę ratalną w Zaplo nie są skomplikowane. Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z oferty tej firmy, powinniśmy odwiedzić jej stronę internetową. Tam właśnie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi warunków pozyskania potrzebnych nam pieniędzy.

Znajdziemy tam elastyczne suwaki, dzięki którym możemy bezproblemowo dopasować odpowiadającą naszym możliwościom kwotę oraz interesujący nas okres spłaty. Dowiemy się również, jakiej wysokości raty wiążą się z wybraną przez nas propozycją. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Gdy robimy to po raz pierwszy, automatycznie trafiamy do bazy klientów. Zyskujemy wówczas własny Profil Klienta, za pośrednictwem którego będziemy mogli korzystać z usług tej firmy pożyczkowej. Będziemy z niego korzystać wówczas, gdy po raz kolejny podejmiemy decyzję o kolejnej pożyczce w tej instytucji pozabankowej.

Zaplo - 10000 zł przez internet

Zaplo – podsumowanie

Zaplo - zalety

 • Szybka decyzja i wypłata,
 • Stabilna firma,
 • Prosta rejestracja,
 • Samı wybıeramy wysokość raty,
 • Wysoka kwota maksymalna pożyczki,
 • Wysoka przyznawalność,
 • Możliwość odroczenia spłaty,
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Zaplo - wady

 • Niska górna granica wieku,
 • Wysoka dolna granica wieku,
 • Brak promocji.

Informacje o Zaplo

Nazwa firmy

Zaplo sp. z o.o.

Adres 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
Telefon 221 333 888 oraz 222 673 000
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 22:00
Weekend: 8:00 20:00
Wniosek Wypełnij wniosek