Weryfikacja w Tani Kredyt jeszcze prostsza dzięki Kontomatik

Kontomatik, jedna z najnowocześniejszych metod weryfikacji klienta przez firmy pożyczkowe, jest teraz dostępna także w Tani Kredyt.  Klient może teraz dokonać natychmiastowej weryfikacji za pomocą konta bankowego i nie musi przelewać grosza na konto pożyczkodawcy.

Jak zweryfikować się za pomocą Kontomatik w Tani Kredyt? Wystarczy podczas wypełniania formularza na stronie TaniegoKredytu wybrać Kontomatik jako opcję weryfikacji, a następnie zalogować się na swoje konto bankowe. Dzięki temu firma pożyczkowa może szybko przeanalizować historię operacji bankowych danego użytkownika – głównie wpływy, historię przelewów i stan środków na koncie, a także dane osobowe i adresowe. Jeśli wszystko zgadza się z tym, co zostało wpisane we wniosku, a także klient ma dobrą historię kredytową, weryfikacja przebiegnie pozytywnie i zajmie to zaledwie dwie, trzy minuty.

Kontomatik to usługa bezpieczna. Nie ma szans na wyciek naszych danych osobowych, dlatego jest to jedna z najlepszych możliwości weryfikacji w firmie pożyczkowej. Działa już od 2009 roku, jest dostępny w kilku państwach i obsługuje 95 banków, co świadczy o rzetelności firmy.

Tani Kredyt z pierwszą darmową pożyczką do 3100 zł!

Pierwsza pożyczka pozabankowa w Tani Kredyt jest darmowa. Nie oznacza to oczywiście, że nie musimy jej w ogóle oddawać – takich cudów nie ma. Jednak nowi klienci nie są obciążeni kosztami wzięcia pożyczki (które i tak są niskie), a więc po 30 dniach oddają dokładnie tyle samo, ile pożyczyli.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest górna granica kwoty – nie może ona przekroczyć 3100 zł.