Tani Kredyt - weź kredyt
Tani Kredyt

Tani Kredyt należy do Alfa Finance Sp. z o.o. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta. Ceni sobie przede wszystkim indywidualne podejście do każdego z pożyczkobiorców. Tani Kredyt udziela pożyczek krótkoterminowych na 30 dni, w kwocie do 7000 zł dla stałych klientów.

Weź pożyczkę Opinie o Tani Kredyt

Tani Kredyt – Szczegóły oferty

Tani Kredyt należy do spółki Alfa Finance, która dynamicznie rozwija się na rynku consumer finance. Głównym priorytetem firmy jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, co skutkuje dużą ilością zadowolonych użytkowników. Oferta pożyczkodawcy składa się z krótkoterminowych pożyczek od 200 zł na maksymalnie 30 dni. Zachęcającą propozycją jest możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki online na kwotę 1700 zł i to bez dodatkowych opłat czy prowizji- oddajesz tylko tyle ile bierzesz. Dla stałych klientów przewidziana jest nie mniej kusząca oferta, która pozwala zasilić swoje konto nawet o 4000 zł. Ważnym aspektem jest też to, że klient dostaje całkiem przejrzystą i zrozumiałą umowę, która przedstawia wszystkie warunki bez jakichkolwiek ukrytych opłat, więc w momencie rozliczenia należności Cię nie zaskoczy.

Logowanie w Tani Kredyt

Przed początkiem procesu rejestracji warto zapoznać się z głównymi warunkami, które mogą mieć wpływ na decyzję pożyczkową. Zaliczają się do nich polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz brak wpisów w bazach, które wskazują na nieterminowe regulowanie należności lub zadłużenie, takich jak BIG, ERIF, KRD. Niemniej ważnym faktem jest także wiek pożyczkodawcy, który ma mieścić się w granicach od 21 lat do 65 lat. Klienci, którzy już posiadają pożyczkę w Tani kredyt następne zobowiązanie mogą zaciągnąć dopiero po uregulowaniu poprzedniego.
Jedną ze znaczących zalet firmy Tani Kredyt jest dołączenie pożyczkodawcy do programu FairPay. Jest to program, który pomaga wynagradzać klientów firm pożyczkowych za terminowe uregulowanie należności. Jak wynika z założeń FairPay, instytucja pożyczkowa może potwierdzić rzetelność płatniczą użytkownika poprzez dodanie pozytywnej informacji na temat klienta. Takie wpisy budują dobrą historię płatniczą pożyczkobiorcy, potwierdzają jego wiarygodność w oczach usługodawców i zwiększają szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosków przy kolejnych pożyczkach. Takie podejście zostało docenione przez klientów firmy, przez co możemy spotkać wiele pozytywnych opinii o pożyczkodawcy.

Dokumenty potrzebne do rejestracji w Tani Kredyt

4 Kroki rejestracji w Tani Kredyt

  1. Wejdź na stronę internetową TaniKredyt.pl.
  2. Za pomocą kalkulatora wyznacz optymalną kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
  3. Wypełnij klarowny formularz rejestracyjny oraz zaakceptuj regulamin.
  4. Dokonaj opłaty za utworzenie Konta Użytkownika w kwocie 1gr lub 1 zł na podany przez pożyczkodawcę numer konta.