Anonimowy zapytał 3 lata temu
4 odpowiedzi
Asia (3 lata ago)

dokładnie, trzeba uważać jeśli bierze się kolejne pożyczki żeby nie wziąc za dużo bo potem mog,ą być problemy ze spłatą. Moja siostra tak zrobiła i miała sporo problemów dlatego teraz jak mam jakąs pożyczkę to zanim wezme kolejną zawsze licze ile zostanie mi pieniędzy z wypłaty jak ją spłace i dopiero jeśli uznam, że starczy mi jeszcze na spłate kolejnej to się na nią decyduje. 

Ada (2 lata ago)

Najlepiej jest spłacić jedną pożyczkę, zanim weźmiemy drugą, albo zastanowić się nad pożyczkami na raty. Wówczas nie będziemy tak obciążeni koniecznością spłaty, ponieważ w odróżnieniu od chwilówek oddawanie pożyczek ratalnych rozkładamy na pewien dogodny, pasujący na okres czasu. To według mnie dużo lepsze rozwiązanie, tym bardziej, że jest wiele korzystnych propozycji takich pożyczek.

Martin (5 dni ago)

Witam. Miałem podobną sytuację. Pożyczkę w Vivus spłaciłem inną chwilówką, potem tamtą jeszcze inną i kolejną, aż wyszedłem na prostą. Uniknąłem dodatkowych kosztów, ponieważ brałem te za 0%. Nie popadłem w pętlę ponieważ nic mnie te pożyczki nie kosztowały a wszystko odbyło się online, jedynie potem dzwonili. Nie mówiłem, że mam inne zobowiązania i udało się. Bardzo polecam  http://marcoebrokerpartner.ebrokerpartner.pl jest tam zestawienie naprawdę korzystnych ofert. Należy jedynie pamiętac, że te za 0% są darmowe tylko wtedy, gdy spłacasz w terminie, jeśli nie to naliczą odsetki. Pozdrawiam.

eliser (60 minut ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

9 + 10 =