100 zł w punktach za kartę PKO Mastercard Platinum

Kolejna promocja Banku PKO BP i programu Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem do zgarnięcia będzie aż 100 zł (8 000 punktów), zaś nasze zadanie będzie jeszcze prostsze niż ostatnio. Wystarczy, że zarejestrujemy naszą kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w programie i wydamy nią 500 zł przez miesiąc. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród jest tym razem ograniczona.
PKO BP
Karta kredytowa PKO - zobacz ofertę
Karta kredytowa PKO

Karty kredytowe PKO umożliwiają płatności zbliżeniowe w sklepach i punktach usługowych w Polsce i zagranicą oraz płatności kartą online.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa PKO

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank PKO BP przygotował kolejną promocję dla posiadaczy karty PKO Mastercard Platinum oraz tych, którzy dopiero zastanawiają się nad jej wyrobieniem. Wystarczy, że posiadacz nie brał wcześniej udziału w programie Mastercard Bezcenne Chwile i jest osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych. Dodatkowym ograniczeniem jest tutaj czas, bowiem chociaż promocja trwa do 30 czerwca 2022 r., to pula nagród jest ograniczona. Warto się więc pospieszyć. Tym bardziej, że zgarnięcie dodatkowych 100 zł w punktach programu, nie jest trudne.

Co zrobić, by otrzymać 100 zł w punktach Bezcenne Chwile?

Warunki, które musisz spełnić w tej promocji PKO Banku Polskiego są bardzo proste, a ich zrealizowanie nie powinno sprawić nikomu większego problemu:

  1. Do 30 września 2022 roku zawrzyj z PKO BP umowę na kartę kredytową PKO Mastercard Platinum (promocja dotyczy tylko tego konkretnego typu karty). Wniosek możesz wypełnić w aplikacji iPKO, za pośrednictwem strony internetowej banku lub w jednym z jego oddziałów. Pamiętaj – pula nagród jest ograniczona, więc nie zwlekaj z tym od ostatniej chwili. Masz już kartę PKO Mastercard Platinum? Świetnie – możesz od razu przejść do punktu drugiego.
  2. Także do 30 września zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
  3. Przez kolejny miesiąc wykonaj swoją kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł. Na tę sumę może się złożyć kilka transakcji, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń.
  4. Nagrodę w wysokości 8 000 punktów (o wartości 100 zł) otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wyżej wymienione warunki. Jeżeli spełnisz je już w maju, nagrodę dostaniesz do 25. czerwca.

Punkty będą ważne przez kolejne 6 miesięcy. Nie zapomnij ich wydać – po tym terminie stracisz je bezpowrotnie. Pamiętaj też, że Twoja karta musi być aktywna w momencie odbioru punktów. Nie możesz być też w okresie wypowiedzenia umowy.

Proste zasady – moc korzyści!

Nasze punkty będziemy mogli wydać na nagrody rzeczowe, vouchery i zniżki z obszernego katalogu nagród programu Bezcenne Chwile. Znajdziemy w nim np. kupony do sieci Empik, RTV Euro AGD, drogerii Douglas czy stacji paliw Circle K. Jeżeli taki wybór nas nie satysfakcjonuje, to możemy równie dobrze zamienić ja na Monety Allegro. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

Jeżeli nie jesteśmy jeszcze klientem banku, to może warto rozważyć taki krok. Zwłaszcza, że za założenie konta w PKO możemy otrzymać bonus w wysokości aż 400 zł!. Jeżeli zaś już jesteśmy klientami banku, to postarajmy się skorzystać z programu poleceń. Do 30 czerwca za polecenie produktów PKO możemy zgarnąć nawet 1000 zł. Jak widać w tym banku nie brakuje okazji do dodatkowych korzyści.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść