300 zł w punktach za kartę PKO Mastercard Platinum

Kolejna promocja Banku PKO BP i programu Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem do zgarnięcia będzie aż 300 zł (24 000 punktów), zaś nasze zadanie będzie jeszcze prostsze niż ostatnio. Wystarczy, że zarejestrujemy naszą kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w programie i wydamy nią 100 zł przez miesiąc. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród jest tym razem ograniczona.
PKO BP
Karta kredytowa PKO - zobacz ofertę
Karta kredytowa PKO

Skromna, ale zarazem bardzo korzystna oferta kart kredytowych banku PKO BP to możliwość wyboru jednej z trzech kart. Karty różnią się maksymalnym limitem, który ustalany jest indywidualnie względem potrzeb i możliwości klienta. Proces uzyskania karty w banku PKO BP jest niezwykle prosty, albowiem dyspozycję wyrobienia karty można złożyć nawet w aplikacji mobilnej IKO. Niskie koszty prowadzenia karty oraz niewielkie oprocentowanie robią z tej oferty niezwykle ciekawy produkt. Każdą z kart cechują niskie opłaty i wielkie możliwości, a limit nawet do 1 000 000 złotych robi wrażenie. Nie czekaj, tylko sprawdź ofertę kart kredytowych banku PKO BP.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa PKO

Co można zyskać w promocji?
  • 24000 punktów (300 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 października 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank PKO BP przygotował kolejną promocję dla posiadaczy karty PKO Mastercard Platinum oraz tych, którzy dopiero zastanawiają się nad jej wyrobieniem. Wystarczy, że posiadacz nie brał wcześniej udziału w programie Mastercard Bezcenne Chwile i jest osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych. Dodatkowym czynnikiem jest tutaj czas, bowiem chociaż promocja trwa do 15 października 2022 r., to pula nagród jest ograniczona. Warto się więc pospieszyć. Tym bardziej, że zgarnięcie dodatkowych 300 zł w punktach programu, nie jest trudne.

Co zrobić, by otrzymać 300 zł w punktach Bezcenne Chwile?

Warunki, które musisz spełnić w tej promocji PKO Banku Polskiego są bardzo proste, a ich zrealizowanie nie powinno sprawić nikomu większego problemu:

  1. Do 15 października 2022 roku zawrzyj z PKO BP umowę na kartę kredytową PKO Mastercard Platinum (promocja dotyczy tylko tego konkretnego typu karty). Wniosek możesz wypełnić w aplikacji iPKO, za pośrednictwem strony internetowej banku lub w jednym z jego oddziałów. Pamiętaj – pula nagród jest ograniczona, więc nie zwlekaj z tym od ostatniej chwili. Masz już kartę PKO Mastercard Platinum? Świetnie – możesz od razu przejść do punktu drugiego.
  2. Także do 15 października zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
  3. Przez kolejny miesiąc wykonaj swoją kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł. Na tę sumę może się złożyć kilka transakcji, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń.
  4. Nagrodę w wysokości 24 000 punktów (o wartości 300 zł) otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wyżej wymienione warunki. Jeżeli spełnisz je już w lipcu, nagrodę dostaniesz do 25. sierpnia.

Punkty będą ważne przez kolejne 6 miesięcy. Nie zapomnij ich wydać – po tym terminie stracisz je bezpowrotnie. Pamiętaj też, że Twoja karta musi być aktywna w momencie odbioru punktów. Nie możesz być też w okresie wypowiedzenia umowy.

Proste zasady – moc korzyści!

Nasze punkty będziemy mogli wydać na nagrody rzeczowe, vouchery i zniżki z obszernego katalogu nagród programu Bezcenne Chwile. Znajdziemy w nim np. kupony do sieci Empik, RTV Euro AGD, drogerii Douglas czy stacji paliw Circle K. Jeżeli taki wybór nas nie satysfakcjonuje, to możemy równie dobrze zamienić ja na Monety Allegro. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

Nie jest to jednak jedyna ciekawa, aktualna promocja w PKO BP. Otwierając konto dla młodych PKO zgarniemy gadżety dla gracza. Jeżeli zaś jesteśmy fanem programu Mastercard Bezcenne Chwile, to w mBank właśnie ruszyła promocja, w której 1000 punktów otrzymamy za wyrobienie karty Mastercard World.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść